Kupa UEFA - UEFA Cup

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Diskutime rreth gares europiane te futbollit per kupen UEFA.

donzhuani
06-08-2008, 15:41:43

Vllaznia ne Uefa

Vllaznia ne UEFA
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
21-05-2008, 10:56:02

Zeniti mund 2-0 në finale Gllazgou Rejnxhërs e fiton "Kupen Uefa 2007 - 2008"

Strategjia e trajnerit Dik Advokat dhe golat e Igor Denisovit në minutën e 72-të dhe Zirjanov në 94’, i dhuruan Kupën UEFA, Zenitit të Shën Petërsburgut, trofe i dorëzuar nga presidenti i UEFA-s, Mishel Platini në tribunën e stadiumin e Mançesterit në Angli. Zenit eliminoi gjatë rrugës emra të m...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
11-01-2007, 12:54:04

Shorti: i një të 16-ve të Kupës UEFA !

Ndeshjet e para do të luhen më 14/15 shkurt dhe ato të kthimit më 22 shkurt. Më 8 dhe 15 mars do të luhen një të tetat. Finalja e Kupës UEFA do të diskutohet në Gllazgou, më 16 maj 2007. Çiftet 1. Zulte (Belgjikë)-Njukasëll (Angli)2. Braga (Portugali)-Parma (It...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe