×

Ushqimi dhe Kuzhina

Gjellë me peshk

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 1156

Sallatë me patëllxhan dhe qepë

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 912

Filetë viçi me kërpudha

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 960

Sallatë ruse me fileta peshku

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 714

Gogëlushe me mish

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 829

Si te besh Parfe

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 902

Ushqimet që ju mbajnë të rinj

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 1249

Specialitete te Kosoves.

Nisur nga Alban  | Postimi i fundit nga Shej    « 1 2 » · 40 · 43055

Si te kemi nje bark te sheshte

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga Emira    · 2 · 3544

Limoni

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga sandrina    · 2 · 1902

Vera dhe linjat

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga Emira    · 1 · 1060

Ushqimi juaj me i preferuar

Nisur nga krutani79  | Postimi i fundit nga *Niku*    « 1 2 3 4 5 6 » · 145 · 22302

10 ushqimet alergjike

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 1971

Konjaku, pija e rrallë e luksit

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 2154

Te mirat e hudhrës

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 0 · 2091

Tradita kulinare ne Shqiperi

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga dreamm    · 2 · 1803

Pija juaj e preferuar !!!

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga Emira    « 1 2 3 » · 62 · 8881

Kuzhina Kineze!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Syrgjyn    « 1 2 3 » · 51 · 13033

Tave dheu(fergese) alla_Tironcshe

Nisur nga MistreciaTironse  | Postimi i fundit nga inna inna    « 1 2 » · 26 · 21376

Shqiptaret, pijedashes!

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 0 · 595

Koktejli juaj i preferuar?!

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga Charlie    · 5 · 2462

Ushqimi është ilaçi më i mirë

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 800

Birra, historia e saj

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Misss    · 1 · 1371

Ulliri mbron nga kanceri i gjirit

Nisur nga Shej  | Postimi i fundit nga Shej    · 2 · 1591

Soja, kokrra e mrekullisë

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 2669

Per ata qe s'dine te gatuajne

Nisur nga MONSTER girl  | Postimi i fundit nga agnesa vuthaj    « 1 2 » · 33 · 9907

Mjalti !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 3 · 5103

Djathe, Vënë, Ferlig...Sofra e Veriut...

Nisur nga Je e imja  | Postimi i fundit nga dela cuccina italiana    · 6 · 5995

10 mitet false të ujit

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 1 · 1461

Erëzat

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 3 · 2396