×
Hyrja
Profili

Cfar beni kur mendja ju ri vetëm te e ngrëna?

Cfar beni kur mendja ju ri vetëm te e ngrëna?

· 8 · 1579

 • Postime: 65
 • Gjinia: Mashkull

ne: 10-11-2008, 15:29:02
Mua edhe pasi ha ushqim përsëri pas 1-2 oreve me hahet dic. por nuk di de cfare te ha ose se cfare te bej qe te mos ha. Ja p.sh. tani mundohem qe ta heq mendjen por s'mundem. E dini cfare te bej ose nese edhe juve ju ndodh dic. e tille cfare beni?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 10-11-2008, 17:41:04
..mbushe gjithe dite me aktivitete...
gjithshka do jete ok.. :)

me "aktivitete" dua te them,sporte te  ndryshme,kinema,ndonje park,
dil me shoqerine ( jo restoranteve,por te pakten sa per nje pije)
librari,tv, radio etj... :) 

#2 ne: 10-11-2008, 21:51:06
Une? - Ha...c´te bej tjeter...

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 28-07-2009, 11:06:43
Une? - Ha...c´te bej tjeter...

edhe une  :D
Po me erdhi per te ngrene nuk arrij te perqendrohem ne asgje tjeter.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 28-07-2009, 11:08:18
rri te e ngrena sigurisht cte bej tjeter  :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 05-01-2020, 15:57:12
 

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 05-01-2020, 19:10:06
 [ Invalid Attachment ]  

Si i djeg pastaj kaloritë lol

Unë konsumoj karrota dhe mollë dhe vrap.😊

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 05-01-2020, 19:49:38
Si i djeg pastaj kaloritë lol

Unë konsumoj karrota dhe mollë dhe vrap.😊
:D
Kjo gjë arrihet me punë, me përpjekje 😂😂


Temat e fundit