×

La Pizza :-)

La Pizza :-)

· 50 · 16062

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 30-08-2004, 11:21:16
Kujt nuk i pelqejne Picat?  :-[ Askujt them une ;)

[attachment[/attachment]
Gjumashi
#1 ne: 30-08-2004, 13:26:47
Mua me pelqejn vetem ato qe  i gatuaj ne shtepi, kurse ato qe i blej sme pelqejn fare.
Une per vete gatuaj, kur kam kohe  8) dhe sle gje pa i futur , si psh.peshke, sallam, djathe, magdanos, qep, kashkavall, e tj.

U befte mire.


 :pafshim :pafshim

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 30-08-2004, 13:28:32 nga Gjumashi »

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#2 ne: 30-08-2004, 15:46:32
MAX te lumshit duart  :D :D <)> <)> :pafshim

 • Postime: 107
 • Gjinia: Femer
bebilogel
#3 ne: 30-08-2004, 18:52:50
o bobo mi zhade c'na kujton picen,apo s'jam ne pune tani dhe kush pret oren 1,per te vajt ne shpi me hong.
Une vdessssssssssssssss per pizza,i ha si te jene,por e dini ca ha me shume?
Ato koret anash qe shume veta s'i hane.(per tangorllik s'i hane) :lalala
milanisti
#4 ne: 30-08-2004, 19:06:05
Bebilogel po te ofroj disa lloje picash. • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#5 ne: 01-09-2004, 05:53:58
ushqimi im i preferuar nuk merzitem te ha pica mgjes dreke,darke...por une i blej kam provuar ti bej po ce do nuk me dalin fare te mira ...pica ime e preferuar me kerpudhe dhe ananas...mmmmmmm
milanisti
#6 ne: 21-09-2004, 15:27:46
ushqimi im i preferuar nuk merzitem te ha pica mgjes dreke,darke...por une i blej kam provuar ti bej po ce do nuk me dalin fare te mira ...pica ime e preferuar me kerpudhe dhe ananas...mmmmmmm

hmmmmm  dhe mua shum me pelqejn Picat. Skam ndonje preference te vecante se nuk i jam nazeve ushqimeve e cfare do lloji te jete per mua esht OK.

 • Postime: 331
redman
#7 ne: 21-09-2004, 21:47:40
..picat me fruta ...me ananas,qershi,moll...mmmmm...mos mi kujtoni se ika...ja mbatha...vetem per nje pizza

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#8 ne: 23-09-2004, 05:34:00
Redman me ananas kryeveper....me merr dhe mua te lutem....:D

 • Postime: 331
redman
#9 ne: 23-09-2004, 21:01:48
une kam punuar ne itali tek pizazjoli me i modh i evropes ne ate kohe po pizza me fruta skam ngrene noj her  :o :o :??? :??? :???
SHSHSHSHSH budalla kujdes me ke flet se sjam shoku i jot une kalamo i poshter
 

EDITUAR
« Editimi i fundit: 24-09-2004, 02:45:51 nga DrACuLa »

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#10 ne: 24-09-2004, 06:09:44
Vetem ushqim italian e francez bejne ktu, hane pizza si me qen ne itali.
boh na kan ardh ne maje te hundes.......me pelqejn po jo dhe aq....pastaj eshte nje nder ushqimet me te pashendetshme per trupin.  :P

 • Postime: 331
redman
#11 ne: 25-09-2004, 22:43:31
redmano kujdes picirruku i lalit se te bo byça flak pastaj :D ;)  :occ
....fqappppppp
..fquuuuuuppppp

 • Postime: 1288
 • Gjinia: Femer
QueeN
#12 ne: 30-09-2004, 14:22:11
me se shumti em pelqejn ato qe i ben mami im :) por nuk e perjashtoj mundesin per te ngrene edhe 1 pizzaa Margareta :)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#13 ne: 02-10-2004, 03:15:37
mami jot apo kuzhinjerja mos i bej lemsh gjerat tani ....

 • Postime: 1288
 • Gjinia: Femer
QueeN
#14 ne: 02-10-2004, 17:22:33
pffff mamai im sdi te bej gjellrra se per pizza e kam numerooo unooo ;) e sa per gjellra e per te pastruar shtepine kemi puntore :D ka nevoj per em teper shpjegim???
P.s dracula do vdesesh nje dit duke qeshhh o ooooooo

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
blerina
#15 ne: 13-10-2004, 16:22:34
me pelqejne me shume ai funghi porcini,capriciosa dhe alle verdure con pane gratugiato siper.
milanisti
#16 ne: 25-10-2004, 12:12:21
me pelqejne me shume ai funghi porcini,capriciosa dhe alle verdure con pane gratugiato siper.

Dhe mua shum me pelqen keto lloj :)

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer
adamantine
#17 ne: 25-10-2004, 17:49:29
hmmm....eshte 1nga shtate mrekullite e botes..i :love:it
milanisti
#18 ne: 07-11-2004, 04:43:59
adamantine te ofroj nje pizze ty  :-[

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#19 ne: 07-11-2004, 13:53:23
un i ha pizzat pa ham  ;)

un haj formagjo pizza (4 lloj djathi)

 • Postime: 2357
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#20 ne: 20-02-2005, 15:59:04
Me pelqyen ato fotot ne fillim se  edhe pa i shijuar fare pizza e mirë diktohet vetëm në shikim të parë, si dashuria, po të pelqej nga jashtë edhe nga shija s'do pendoheni....
Ï preferoj pizzat e holla dhe koren e nga brumi i mirë , jo të perziera më veze së tepermi ku pastaj brumi duket si të kuqt e vesë, i kam merzi ato pizza, as për femij s'bëjn ato...

 • Postime: 278
 • Gjinia: Mashkull
the_General
#21 ne: 21-02-2005, 03:53:16
kush do vij me mua te shkojme ne pizza GIORDANOS ose EDUARDO ato qe i njohin :pafshim

 • Postime: 118
 • Gjinia: Mashkull
.:chicco:.
#22 ne: 21-03-2005, 06:55:46
mua me pelqen pizza quattro formaggi :love: po ju??

 • Postime: 1107
 • Gjinia: Femer
Borebardha
#23 ne: 28-06-2005, 17:55:28
Mua nuk me pelqejne picat aspak  :-[

Dikur kam ngren aq shume pica saqe e kam mbushur numrin per gjithe jeten  :)

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#24 ne: 28-02-2006, 01:23:59
Mua nuk me pëlqejnë picat aspak  :-[

Dikur kam ngren aq shumë pica saqë e kam mbushur numrin për gjithë jetën  :)

Tani ma ke lene rradhen mua te haj Pica hahaha

Mua me pelqejn shume nuk merzitem.Tani qe kam filluar te punoj ne nje Piceri Italiane 1 cdo dite haj e kame rracion.

Me shume me pelqen kjo lloj
 

Si te bej Pizza?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:02:40
nga InfoZ
Pizza.com shitet për 2.6 milione USD

Nisur nga M A XRubrika Domene | Domain Names

Postimi i fundit 29-04-2008, 10:41:19
nga M A X