Me ka shkuar mendja te ha...🥩🥣🥢🥦🌭🍕 - Tryeza

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja te ha...🥩🥣🥢🥦🌭🍕

Me ka shkuar mendja te ha...🥩🥣🥢🥦🌭🍕

· 12 · 499

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

ne: 07-06-2019, 18:52:08
Nje pizza do e kisha ngrene me qejf tani.
« Editimi i fundit: 11-02-2020, 10:09:19 nga M A X »

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 07-06-2019, 21:06:34
Shalqi

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 07-06-2019, 21:14:06
Nje tave kosi me mish qingji drejt me thene. :D

 • Postime: 27153
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 08-06-2019, 10:30:24
Nje Döner Kebap🥙

 • Postime: 27153
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 12-06-2019, 11:46:26
Per nje steak 🥩 500 gramesh🍴

 • Postime: 228

#5 ne: 12-06-2019, 11:47:10
C'ka eshte steeak? :)

 • Postime: 27153
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 12-06-2019, 11:50:57

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 12-06-2019, 12:02:27
Mish keci ne furre

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 14-06-2019, 00:34:30
Ushqim kinez🥡

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 15-06-2019, 21:18:41
Fli

 • Postime: 228

#10 ne: 17-06-2019, 14:39:00
Kasata
Kasata
1
2
3
7 :D

#11 ne: 17-06-2019, 19:48:35
Mana/Mëna

Temat e fundit