×

Sa here ne dite hani zakonisht?

Sa here ne dite hani zakonisht?

· 125 · 14118

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#100 ne: 15-06-2013, 20:44:29
Dita dites nuk i ngjan  :D
elton.asllani
#101 ne: 15-06-2013, 22:21:21
Minimalisht 3

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#102 ne: 16-06-2013, 21:27:14
Sot vetem  nje here..po vdes.. :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#103 ne: 17-06-2013, 11:03:50
sipas vaktit  :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#104 ne: 17-06-2013, 11:34:20
1 max 2

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#105 ne: 17-06-2013, 14:38:38
3 here, por edhe me shume. :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#106 ne: 17-06-2013, 14:50:10
prandej je bo kocke e lekure ti eeee

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#107 ne: 17-06-2013, 14:50:34
 hmmmmm: :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#108 ne: 17-06-2013, 14:51:23
shaka tipi....se edhe i cike do thyesh ashensorin...po qaj hallin e shej qe do hipi e zbresi me kembe :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#109 ne: 17-06-2013, 14:52:12
po me shej cte ka gjet sot apo te ka mbet mendja tek ai muhabeti. LOL LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#110 ne: 17-06-2013, 14:53:08
po pra po...u fiksova....po mundohem me imagjinu ..si mund te jete

para buke apo mas buke LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#111 ne: 17-06-2013, 14:53:42
mendoje edhe ne mes buke. :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#112 ne: 17-06-2013, 14:54:42
po si buke do jete vete LOL... sandwich party LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#113 ne: 17-06-2013, 14:55:16
qashtu oj tai. :P LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#114 ne: 17-06-2013, 14:56:39
tashi do kalojme tek tema e kafeve ...se u lodhem duke u mbllacit

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#115 ne: 17-06-2013, 14:58:39
ok, ku e lame. :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#116 ne: 17-06-2013, 15:07:59
te kafja tipi jo tek Liri -Demokraci....ke rruge shume deri aty LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#117 ne: 17-06-2013, 15:08:34
ec se me rruge jena mesu, rendesi ka te gjejme fundin. :P LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#118 ne: 17-06-2013, 15:09:17
nuk i gjindet funi o pekmez.....kush ja gjeti funin me thuj

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#119 ne: 17-06-2013, 15:09:59
une jo njehere.. :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#120 ne: 17-06-2013, 15:18:00
asnji o tipi asnji

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#121 ne: 27-03-2019, 14:23:37
Varet, nga puna se punoje ne Hotel dhe do sdo do kalosh neper kuzhine dhe do provosh dicka :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#122 ne: 27-03-2019, 16:39:55
Qekur kam fillu sallaten me cic pule nuk po i numeroj me . :(

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#123 ne: 27-03-2019, 21:18:07
Para buke apo mbas buke ishte pyetja? :P

 • Postime: 253
Monique
#124 ne: 27-03-2019, 21:38:44
Para buke apo mbas buke ishte pyetja? :P

Dicka neper midis LOL

Ose si tha ajo.....kur te dush ,pastaj hame buke LOL
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Sa shume kalori duhet te ha ne nje dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 22:57:30
nga M A X
Sa uje duhet te pime ne dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 20:02:47
nga M A X
Sa sekonda ka nje dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 22:56:04
nga M A X
Sa minuta ka nje dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 23:00:52
nga M A X