×

Sa here ne dite hani zakonisht?

Sa here ne dite hani zakonisht?

· 125 · 14128

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#25 ne: 15-11-2006, 19:24:58
Zakonisht mengjesin e ha ne ora 10, ndersa dreken 17 ose 18. Shume ralle ndodhe qe ha edhe nje here ne oret e vona te darkes.

 • Postime: 1580
sorelina
#26 ne: 05-12-2006, 17:38:29
Dreke e darke bashke
mengjesi nuk llogaritet.

 • Postime: 4261
Charlie
#27 ne: 07-12-2006, 00:11:56
kohete e  fundit  vetem  njehere ne  dite :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
leonard.846
#28 ne: 10-12-2006, 17:09:34
ha vetem nje her ne oren 3 ose 4 te mbasdites dhe bullvec cpi ndonje leng frutash
Capkenja
#29 ne: 11-12-2006, 21:16:41
nja 7 here sot :D

 • Postime: 336
 • Gjinia: Femer
Lizi
#30 ne: 25-06-2007, 12:01:19
mendoj qe te hash nje here ne dite nuk te ben mire per shendetin (megjithese mund te hash nje mal me ushqime ne ate vakt , ka shume ore te tjera pa ngrene ).
une zakonisht ha dy vakte ne dite por qellon ndonjehere edhe tre tani qe eshte nxehte dhe nje akullore ose nje frut .

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#31 ne: 25-06-2007, 16:03:32
Hmmm, zakonisht une ha 1-2 here ne dite, shume pak e di. Ehhh. Por kur ha zakonisht, ha vakt te madh se normale jam e urittur shume. :D

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#32 ne: 27-06-2007, 10:32:13
mengjes dhe darke...dreken ua le gocave qe jane mbipeshe dhe ankohen pse nuk bien nga pesha me nje jave qe hane sallate hahahaha

 • Postime: 8
llapashtica
#33 ne: 03-07-2007, 19:55:46
valla un ka 20 herë ne ditë ha hjahhahahaha  :) :) :)
hajgare bëra se nvaret krejt prej organizmit
mas shumti ndodh 4 her edhe mbas 12 ha nja 2 her.
kaloni mirë :) :)
« Editimi i fundit: 04-07-2007, 07:01:31 nga Berni »

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#34 ne: 22-08-2007, 00:12:24
Ndodhe qe gjate dites ha 3-4 here, por nganjehere ndodhe qe ha vetem 1 here, sepse se pari harroj te ha dhe se dyti nuk me bie ne mend se duhet ta mbush barkun sepse e kam shume te degjueshem, nuk ben shume zhurme kur eshte i zbrazur ;)!!!
Mengjesin mundohem mos ta kaloj, sepse eshte shujta me e rendesishme, dreken poashtu mundohem ta kem sa me te pasur me te gjitha gjerat qe me nevojiten, ndersa darken nuk e kam problem edhe po te ha vone, sepse mbipesha per mua nuk eshte aspak problem!

 • Postime: 25
Mjalta01
#35 ne: 08-09-2007, 21:48:15
Dy her ne dit ha buk,ose mengjes,drek,ose mengjes dark.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#36 ne: 08-09-2007, 22:36:24
nje here ne dite..ama gjithe diten caj..caj..cajj

 • Postime: 16
Poseidon"E"2
#37 ne: 09-09-2007, 20:26:47
Kam filluar te kuyrcej tani se  po ndjej qe duhet te martohem dhe te krijoj familje, po haj 6 here ne dite

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#38 ne: 10-09-2007, 04:34:55
Une zakonisht ha dy here ne dite, qe ha tamam apo vafte te plota apo te verteta, si te thuash. Ka raste ama qe ha vetem nje vaft te plote dhe dy, tre, kater here gjate dites ha apo rrembej ndonje gje te vogel per te ngrene si nje kos frutash, apo ndonje frute, ndonje patatine, akullore, etj.

Sot kam ngrene ne mengjes nje Bagel me Krem Djathi. Pastaj dreken e kam ngrene nga ora 4.30 PM dhe ate e hengra te mire Salmon te pjekur me pak piper dhe zarzavate te gatuara me nje salce te lehte me hudher. Pastaj nga ora 9.00 hengra nje pjeshke. Dhe tani ne oren 10.35 te darkes do te marr te ha nje kos me fruta. :)

 • Postime: 851
iShUlLi
#39 ne: 09-08-2008, 10:04:36
Kater here ne dite... :D"........dreken e ha tamam si duhet dhe ne mes te këtyre shujtave ha shumë pemë.........

Me gjithë rrenje e ha? LOL

 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer
Dor!na
#40 ne: 19-08-2008, 16:53:48
2 here ne ditë.. me se tepermi ha ëmbëlsira, sa për buk as qe me shkon mendja..

për ëmbëlsira vdes :X

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#41 ne: 22-08-2008, 09:12:24
2 here ne ditë.. me se tepermi ha ëmbëlsira, sa për buk as qe me shkon mendja..

për ëmbëlsira vdes :X

E une si ty qenkam..vec per embelsira me shkon mendja  ;)

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer
ZUZUNA
#42 ne: 22-08-2008, 12:06:59
Une kur kujtohem ha gjellra :S ama frutat i thaj nuk jetoj dot pa to ;)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#43 ne: 07-10-2008, 00:42:55
Zakonisht 2 vakte ne dite....dhe fruta ha shume gjate dites....

ka raste qe ha dhe 3 ose 4 here kur gatuan mami.. :)

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#44 ne: 07-10-2008, 00:53:33
Une ha kur kam uri. Ka dite qe ha shume here, ka dite qe ha vetem 1 vakt.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#45 ne: 19-11-2009, 17:44:11
Sa here te mundem  :D se zakonisht nuk kam kohe te ha ose dhe kur ha e ha duke vrapuar ....por mundohem 3 here ne dite plus ndonje gje te vogel ndermjet ...........

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#46 ne: 23-11-2009, 21:54:09
sa here te me hahet  :D mes 1 deri 7   :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#47 ne: 23-11-2009, 21:55:54
mua me ka ik oreksi vetem 1 here ne dite tani :d  ... bile shpesh harroj me henger fare fare kujtohem te nesermen kur bejne zorret proteste :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#48 ne: 07-12-2009, 12:11:12
mua me ka ik oreksi vetem 1 here ne dite tani :d  ... bile shpesh harroj me henger fare fare kujtohem te nesermen kur bejne zorret proteste :D

Sa gjynah, vetem 1 here po hashe ti. E ka fajin "Karma".... :perqafim

Une te pakten 3 here... :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull
skiatori
#49 ne: 07-12-2009, 12:16:00
2 here ne dite ,dreke dhe darke :)
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Sa shume kalori duhet te ha ne nje dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 22:57:30
nga M A X
Sa uje duhet te pime ne dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 20:02:47
nga M A X
Sa sekonda ka nje dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 22:56:04
nga M A X
Sa minuta ka nje dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 23:00:52
nga M A X