×

Sa here ne dite hani zakonisht?

Sa here ne dite hani zakonisht?

· 125 · 14106

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#50 ne: 07-12-2009, 13:30:09
Sa gjynah, vetem 1 here po hashe ti. E ka fajin "Karma".... :perqafim

Une te pakten 3 here... :D

hahahaa jo jo duhet te kem rene ne dashuri me duket  :P

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#51 ne: 07-12-2009, 14:38:13
po nqs ke ra ne dashuri, atehere ty te duhet, aaaa, prit pak :engjell: ke ra ne dashuri, sa mire ? :perqafim
po ke mashtrove kesaj rradhe... :D

nqs je ne dashuri, ti duhet te hash me shume, qe te funksionej mendja sic duhet...

 • Postime: 53
RKGuitar
#52 ne: 07-07-2010, 00:38:39
Ushqimin per 3 vakte e ndaj ne gjysem dhe keshtu i bie te ha 6 here ne dite por nga pak, pasi keshtu me lehte perpunohet ushqimi.

 • Postime: 10
 • Gjinia: Femer
Kesulekuqja
#53 ne: 07-07-2010, 10:40:48
une zakonisht ha 2 here ne dite

 • Postime: 277
mister x
#54 ne: 07-07-2010, 10:42:24


duhet te hash me shume do te rritesh ... :P

une 5-6 edhe 7 here ne dite ...jam 120kg  :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#55 ne: 07-07-2010, 10:50:41
sa here te me hahet

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#56 ne: 07-07-2010, 13:59:40
sa here te me hahet

njesoj..........  :)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#57 ne: 11-07-2010, 19:57:04
4-5 herr ndit

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#58 ne: 12-07-2010, 16:11:27
Me shume pi, sesa ha ne fakt.  :)

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#59 ne: 12-07-2010, 20:50:37
sa here te me hahet

une po ha dhe kur nuk me hahet LoL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#60 ne: 12-07-2010, 22:49:23
2 here ha zakonisht por ama sa per 700 ushtare ha... LOL :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#61 ne: 14-07-2010, 08:25:40
Buke ha 2 here :D...frutat me pelqejne..ha shume gjithe diten.

 • Postime: 215
sandrina
#62 ne: 14-07-2010, 08:29:55
ha nje cike pa rregull ne fakt  :-[ :-[
do ishte e mira te haj ne orare te caktuara,,eshte me mire per organizmin hmmmmm:

 • Postime: 277
mister x
#63 ne: 14-07-2010, 08:31:03
ha nje cike pa rregull ne fakt  :-[ :-[
do ishte e mira te haj ne orare te caktuara,,eshte me mire per organizmin hmmmmm:

edhe ti qenke si puna ime ..... :P

 • Postime: 215
sandrina
#64 ne: 14-07-2010, 08:42:11
edhe ti qenke si puna ime ..... :P
apo ti si puna ime?? se une e thashe e para :D :P :P :P

 • Postime: 277
mister x
#65 ne: 14-07-2010, 08:43:27
apo ti si puna ime?? se une e thashe e para :D :P :P :P

qenkemi njelloj .... :P

 • Postime: 215
sandrina
#66 ne: 14-07-2010, 08:44:32
ashu po :perqafim :P :P

 • Postime: 277
mister x
#67 ne: 14-07-2010, 09:00:25


po mire a thua ti  :engjell:

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#68 ne: 14-07-2010, 12:32:23
2 here ne dite

 • Postime: 277
mister x
#69 ne: 14-07-2010, 12:38:08kjo ktu siper duhet te jete 30kg ... :P

me hanger ma shume se nuk te marre ne dorezim po nuk e plotesove planin e mishit  LOL

une ha gjithe diten ....si delja ...... :P :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#70 ne: 14-07-2010, 12:40:02
...kur jam e merzitur ^o) me hahet buke.

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#71 ne: 16-10-2010, 13:12:41
6 - 7  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#72 ne: 16-10-2010, 15:51:03
...kur jam e merzitur ^o) me hahet buke.
..d.mth..nga 1-6  :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#73 ne: 17-10-2010, 18:23:04
Mjesin dhe darken i ha cdo dite..ka qene dikur kur nuk haja mengjes por tani e kam pare qe me pelqen......snacks gjithe diten fruta...kur jam e merzit u hidhem McDonalds ne qafe... :S

 • Postime: 277
mister x
#74 ne: 17-10-2010, 19:08:52


ha deri sa te shkepem nga guni  :P
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Sa shume kalori duhet te ha ne nje dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 22:57:30
nga M A X
Sa uje duhet te pime ne dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 20:02:47
nga M A X
Sa sekonda ka nje dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 22:56:04
nga M A X
Sa minuta ka nje dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 23:00:52
nga M A X