×

Sa here ne dite hani zakonisht?

Sa here ne dite hani zakonisht?

· 125 · 14127

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer
Boreas
#75 ne: 17-10-2010, 19:23:40
3 here ne dite

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#76 ne: 17-10-2010, 20:12:17
sot as vet se mbaj mend

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#77 ne: 28-11-2010, 01:34:13
Une ha 3-5 here ne dite, por, ka raste qe harroje te ha, dhe kur kujtohem para se te bie ne gjume, cfare kam harruar te beje sot, ja fus nje gote qumesht ose nje gote vere dhe gjume, kur zgjohem ne mengjes vazhdoje prap ushqimin.

Zakonisht gatuaj, kur me jepet mundesi lol, ose varesisht prej disponimit.
Psh sot, nga qe isha pak nervoz pasi dhe dita filloje ashtu, kam gatuar 3 ore ne guzhin dhe kam henger per qejfin tim.

Kam gatuar Buritos. (shih foton)Ju deshiroje apetit te kendshem dhe mos hani shume, se kush e di ca ndodh pastaj :d

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#78 ne: 28-11-2010, 10:33:58
shume here

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#79 ne: 28-11-2010, 14:14:47
2 here...s'kam apetit dhe te them te drejten s'dua te shtoj kile

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#80 ne: 02-03-2011, 12:24:30
Kam gatuar Buritos. (shih foton)me trego dhe mua si behet se me hape oreksin... apo s'kam dhe neps si grua shtatzane une :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#81 ne: 02-03-2011, 12:28:07
2 here por me ndodh shpesh kohet e fundit qe ha dreken dhe pastaj ngaqe konsumoje fruta s'ha darke.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#82 ne: 02-03-2011, 12:48:07
2

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#83 ne: 02-03-2011, 16:08:54
5her

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer
*A.D*
#84 ne: 02-03-2011, 16:11:57
zakonisht dy here, rastis dhe 3

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#85 ne: 18-07-2011, 18:44:55
zakonisht dy here, rastis dhe 3

njejte si kjo

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#86 ne: 23-02-2012, 20:19:15
Sa here me hahet...qe zakonisht eshte 2. :D :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#87 ne: 02-08-2012, 14:31:54
ka kohe qe me 1 here ne dite i vej kapak.....

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#88 ne: 02-08-2012, 23:03:31
keto kohet e fundit 3 vakte me orar plus dhe mbasditen

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#89 ne: 03-08-2012, 10:47:09
minimumi 3 - 5 here ushqim dhe 2 here protein milkshake..

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#90 ne: 03-08-2012, 11:49:22
3 here ne dite

 • Postime: 12743
Mishel...............
#91 ne: 03-08-2012, 11:50:19
1 here dhe me zor

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#92 ne: 03-08-2012, 11:55:03
2 here, kur Bej stervitje 3 ose 4.

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#93 ne: 18-02-2013, 20:03:11
1 here, deri ne disa here.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#94 ne: 23-05-2013, 11:53:30
1 here, deri ne disa here.

same here :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#95 ne: 23-05-2013, 12:01:38
3ose4here ne dite

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#96 ne: 23-05-2013, 12:36:38
Varet, asnje dite njelloj, vecse ne darke nuk ha asnjehere pas ores 7,  naj frut ndoshta.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#97 ne: 23-05-2013, 13:43:00
sa here te me hahet

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#98 ne: 09-06-2013, 17:29:51
..dje kam henger nja 4 here :D sot asnje ^o)

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#99 ne: 15-06-2013, 18:10:38
Me ka ikur oreksi fare
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Sa shume kalori duhet te ha ne nje dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 22:57:30
nga M A X
Sa uje duhet te pime ne dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 20:02:47
nga M A X
Sa sekonda ka nje dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 22:56:04
nga M A X
Sa minuta ka nje dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 23:00:52
nga M A X