Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajmet dhe te rejat me te fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe Bota

krasniqi1.jpg
Pergjigje nga: olti, Lajmet

Hidhet nga kati i 3-të i spitalit

M A X
30-11-2020, 10:29:26
 Spitali_Universitar__Shefqet_Ndroqi__senatorium-scaled-1024x768.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
15-09-2013, 08:50:02

Modelja shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj ka festuar 29- vjetorin e saj

Modelja shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj ka festuar 29- vjetorin e saj      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2011/07/eminacu...

12:51
15-09-2013, 08:50:02

Një i dashur i ri për Dafina Zeqirin?!

Një i dashur i ri për Dafina Zeqirin?!      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/dafine.jpg" width="150px" />Këngëtarja e suksesshme ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
15-09-2013, 00:50:01

Albini me kravatë dhe të dashurën norvegjeze ne krah

Albini me kravatë dhe të dashurën norvegjeze ne krah      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/albin-kurti.jpg" width="150px" />...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
15-09-2013, 00:50:01

Ingrid Gjoni: Mos e ka Tuna zogun me fletë?

Ingrid Gjoni: Mos e ka Tuna zogun me fletë?      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/ingrid-gjoni-560x371.jpg" width="...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
15-09-2013, 00:50:01

Diaspora po ia mbush xhepat Sinan Hoxhes

Diaspora po ia mbush xhepat Sinan Hoxhes      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2011/07/sinanihoxha.jpg" width="150px" />Sinan Hoxha ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
15-09-2013, 00:50:01

“Bombshell” bashkëpunimi më i ri muzikor i Arta Bajramit, Don Arbasit dhe MC Kreshës

“Bombshell” bashkëpunimi më i ri muzikor i Arta Bajramit, Don Arbasit dhe MC Kreshës      <p><img src="http://www.gravatar....

12:51
15-09-2013, 00:50:01

Adelina Berisha joshese ne “Party Hard”

Adelina Berisha joshese ne “Party Hard”      <p>Adelina...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
13-09-2013, 16:50:01

Dafina Dauti ne lidhje romantike me Egzon Krasniqin

Dafina Dauti ne lidhje romantike me Egzon Krasniqin      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/dafina-dauti-560x371.jpg"...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
13-09-2013, 08:50:02

Tuna u kthehet studimeve

Tuna u kthehet studimeve      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/tuna-560x284.png" width="150px" />  Këngëtarja Tuna e cila g...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
13-09-2013, 08:50:01

Dafina si Miley Cyrus, pozon lakuriq

Dafina si Miley Cyrus, pozon lakuriq      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/dafi2-1378983149-560x560.jpg" width=...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
13-09-2013, 08:50:01

Pse gjithe kjo xhelozi ndaj Bleones?

Pse gjithe kjo xhelozi ndaj Bleones?      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/bleona_promo_02-1378991991.jpg" wi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
13-09-2013, 08:50:01

Rozana Radi ne plazh

Rozana Radi ne plazh      <p>Rozana Radi ne plazh" titl...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
13-09-2013, 00:50:01

Tuna u kthehet studimeve

Tuna u kthehet studimeve      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2012/07/tuna1-560x560.jpg" width="150px" />  Këngëtarja Tuna e cila...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-09-2013, 08:50:01

Oferte nga Bleona

Oferte nga Bleona        <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/oferta-bleones.jpg" width="150px" />Get” Take It Like A Man”on iTunes today https://itunes.apple.com/us/album/take-it-like-a-man-single/id704579048</p><p>The post Oferte nga Bleona&lt
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-09-2013, 08:50:01

Angela e Zjarrte!

Angela e Zjarrte!      <p>Angela e Zjarrte!" title="Ang...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-09-2013, 08:50:01

Nora ka nevoje t’i heqe disa kile!

Nora ka nevoje t’i heqe disa kile!      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/nora-beach.jpg" width="150px" />Nese shikoni nje fot...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-09-2013, 08:50:01

Nora’s Sideboobs…dhe te tjera

Nora’s Sideboobs…dhe te tjera      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/seksi-nora.jpg" width="150px" />Ok, sonte e kemi pak me N...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-09-2013, 00:50:02

Vlora Citaku – Zogu ma i mirë i Qeverisë së Kosovës…

Vlora Çitaku ka zgjedhur Twitterin për promovim politik, ndërsa Facebook-un si mjet për të propoganduar pamjen jo vetëm të saj por edhe pjesëtarëve të tjerë. Nëse Vlora Çitaku është e bukur apo jo, është një çështje për të cilën mund të diskutohet gjatë, por mund të thuhet se me fotot e publikua...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-09-2013, 00:50:02

Adi Krasta: Lë Vizion Plus

Adi Krasta: Lë Vizion Plus      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/ADI-KRASTA-560x403.jpg" width="150px" />Çfarë e bind...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-09-2013, 00:50:02

Dhurata Ahmetaj “Ama veç pak”

Dhurata Ahmetaj “Ama veç pak”      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/dhurata-ahmetaj-560x371.jpg" width="150px" /...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-09-2013, 00:50:02

Arnida: Nuk kam qenë sekretare e Ngjelës

Arnida: Nuk kam qenë sekretare e Ngjelës      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/05/misss_arnidacapi.jpg" width="150px" />Ar...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-09-2013, 16:50:02

2010, viti kur Enca takoi Valeriyan! (VIDEO)

2010, viti kur Enca takoi Valeriyan! (VIDEO)      <p><img src="http://vipat.sh/2010-viti-kur-enca-takoi-valeriyan-video/attachment/2/" ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-09-2013, 16:50:02

Albërie Hadergjonajt i vjedhin makinën

Albërie Hadergjonajt i vjedhin makinën      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2011/03/alberie.jpg" width="150px" />Pre e “hajdutëve profe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
10-09-2013, 16:50:02

Bleona – Take It Like A Man

Bleona – Take It Like A Man      <p>Bleona - Take It Li...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-09-2013, 16:50:02

Pse e fsheh fytyren Dafina?

Pse e fsheh fytyren Dafina?      <p>Pse e fsheh fytyren...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-09-2013, 00:50:01

Angela Martini befason sërish

Angela Martini befason sërish      Modelja e suksesshme shqiptare, Angela Martini vazhdon të befasojë me linjat e saj perfekte. Vajza me origjinë nga Shkodra ka publikuar së fundmi në rrjetin social “Facebook”, një foto të realizuar nga Fadil Berisha. Martini në foton bardhezi s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-09-2013, 08:50:02

Françeska rikthehet me foto të nxehta sensuale me një femër

Françeska rikthehet me foto të nxehta sensuale me një femër      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/66187.jpg" width="150px" />Moda ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-09-2013, 08:50:02

Adelina Ismaili: Po planifikoj të bëhem nënë

Adelina Ismaili: Po planifikoj të bëhem nënë      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2012/01/adelinaismaili.jpg" width="150px" /><a...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-09-2013, 08:50:02

Adi Krasta&Armina Mevlani, prezantuesit e rinj të “Dancing With The Stars”

Adi Krasta&Armina Mevlani, prezantuesit e rinj të “Dancing With The Stars”      Edicioni i katërt i “Dancing With The Stars” është në prag të fillimit. Producentja Holta Dulaku, edhe sivjet është duke mbledhur personazhet më të rëndësishme të vendit, për t’i çuar drejt palestrav...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-09-2013, 00:50:02

Mami Aurela dhe babi Skerdi do te martohen me ne fund

Mami Aurela dhe babi Skerdi do te martohen me ne fund      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/04/aurelagace-300x286.jpg" w...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-09-2013, 00:50:02

Franceska e Big Brother 5 mund te pozoje dhe lakuriq per para

Franceska e Big Brother 5 mund te pozoje dhe lakuriq per para      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/66186-300x199.jpg" wid...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-09-2013, 00:50:02

2po2 ka ra n’dashni?!

2po2 ka ra n’dashni?!      <p>2po2 ka ra n’dashni?!" ti...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-09-2013, 00:50:02

Afërditën nuk e do nëna e Shpatit

Afërditën nuk e do nëna e Shpatit      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/04/aferditashpati.jpg" width="150px" />Afërdita në r...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
08-09-2013, 08:50:02

Françeska rikthehet me foto të nxehta sensuale me një femër

Françeska rikthehet me foto të nxehta sensuale me një femër      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/Françeska-Jaçe.jpg" width="150px" />M...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
08-09-2013, 00:50:01

Arnida Capi, sekretarja e avokatit Spartak Ngjela, i është rikthyer zakonit të saj

Arnida Capi, sekretarja e avokatit Spartak Ngjela, i është rikthyer zakonit të saj      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/arnida_...

12:51
08-09-2013, 00:50:01

Rezarta Skifteri lind djalë

Rezarta Skifteri lind djalë      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/ski-200x300.jpg" width="150px" />Ditën e enjte, stilistja ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
08-09-2013, 00:50:01

Ndahet çifti i Big Brother Neda e Ogreni

Ndahet çifti i Big Brother Neda e Ogreni      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/ogren-neda-183x300.jpg" width="150px" ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
08-09-2013, 00:50:01

Soni Malaj ekspozon në Romë linjat pas palestrës intensive

Soni Malaj ekspozon në Romë linjat pas palestrës intensive      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/soni-malaj-pool.jpg" wi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
07-09-2013, 00:50:02

Almeda Abazi Gallery

Almeda Abazi Gallery      <p>Almeda Abazi Gallery" titl...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
06-09-2013, 16:50:02

Kombëtarja në sytë e bukurosheve të ekranit

Kombëtarja në sytë e bukurosheve të ekranit      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2012/09/marinavjollca-560x840.jpg" width...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe