Lajmet e Fundit - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajmet dhe te rejat me te fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe Bota

12:51
30-06-2013, 00:50:02

Pushime në çift për Seldin

Pushime në çift për Seldin      <img src="http://laj.me/pushime-ne-cift-per-seldin/seldiqalliu-2/" rel="attachment wp-att-37958"><img class="aligncent...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
30-06-2013, 00:50:02

Një çift yjesh si Xhesika dhe Evaldi

Një çift yjesh si Xhesika dhe Evaldi      <img src="http://laj.me/nje-cift-yjesh-si-xhesika-dhe-evaldi/xhesikaberberi-2/" rel="attachment...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
30-06-2013, 00:50:02

Nora Istrefi: Jam në top 5-sen e këngëtareve më ‘in’ të momentit

Nora Istrefi: Jam në top 5-sen e këngëtareve më ‘in’ të momentit      <img src="http://laj.me/nora-istrefi-jam-ne-top-5-...

12:51
30-06-2013, 00:50:01

Aurela Hoxha ne plazh

Aurela Hoxha ne plazh      <img src="http://laj.me/wp-content/uploads/2013/06/aurela-ho-560x560.jpg" width="150px" />Aurela Hoxha tregon linjat...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
29-06-2013, 16:50:02

Noizy fut në këngë momente nga seksi me një VIP

Noizy fut në këngë momente nga seksi me një VIP      <img src="http://laj.me/noizy-fut-ne-kenge-momente-nga-seksi-me-nje-vip/noizy-17/...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
29-06-2013, 16:50:02

Joana dhe Meti: Historia jonë, e bukur

Joana dhe Meti: Historia jonë, e bukur      <img src="http://laj.me/joana-dhe-meti-historia-jone-e-bukur/metijoana/" rel="attachment wp-att-3793...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
29-06-2013, 16:50:02

Rita Ora, tregon se di të vishet edhe shik

Rita Ora, tregon se di të vishet edhe shik      <img src="http://laj.me/rita-ora-tregon-se-di-te-vishet-edhe-shik/ritaora1-12/" rel="atta...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
29-06-2013, 16:50:02

Ledri Vulaj, i preferuari i femrave

Ledri Vulaj, i preferuari i femrave      <img src="http://laj.me/ledri-vulaj-i-preferuari-i-femrave/ledrivulaj/" rel="attachment wp-att-37943"><i...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
29-06-2013, 16:50:02

Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat

Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat      <img src="http://laj.me/tuna-me-zogun-e-saj-mbush-diskotekat/tuna2-6/" rel="attachment wp-att-37949"><...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
29-06-2013, 00:50:02

Beatrix Ramosaj: Kjo vere do te jete e mbushur me surpriza

Beatrix Ramosaj: Kjo vere do te jete e mbushur me surpriza      <img src="http://laj.me/beatrix-ramosaj-kjo-vere-do-te-j...

12:51
29-06-2013, 00:50:02

Nora Istrefi bën foto te “Newborn”

Nora Istrefi bën foto te “Newborn”      <img src="http://laj.me/nora-istrefi-ben-foto-te-newborn/noraistrefi-34/" rel="attachment wp-att-37877"...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
29-06-2013, 00:50:02

Fiorenza Lekstakaj “Miss Shqipëria 2013”: Ja pse e refuzova “Miss Italinë”

Fiorenza Lekstakaj “Miss Shqipëria 2013”: Ja pse e refuzova “Miss Italinë”      <img src="http://laj.me/fi...

12:51
29-06-2013, 00:50:02

Erla Mëhilli dhe Laura Vorpsi qajne per Berishen

Erla Mëhilli dhe Laura Vorpsi qajne per Berishen      <img src="http://laj.me/wp-content/uploads/2013/06/69820_2.jpg" width="150px" />Fjalimi i dorëheqje...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
28-06-2013, 16:50:02

Valbona Mema: Lidhja ime me Kosovën, vendin ku linda Marsën

Valbona Mema: Lidhja ime me Kosovën, vendin ku linda Marsën      <img src="http://laj.me/valbona-mema-lidhja-ime-me-kosoven...

12:51
28-06-2013, 16:50:02

Faqet e Afërditës dhe Fjollës, sulmohen nga hakerat?

Faqet e Afërditës dhe Fjollës, sulmohen nga hakerat?      <img src="http://laj.me/faqet-e-aferdites-dhe-fjolles-sulmohen-nga-...

12:51
28-06-2013, 16:50:02

Flori Mumajesi thumbon rivalët e tij: Të gjithë flasin, por kur kthehem heshtin

Flori Mumajesi thumbon rivalët e tij: Të gjithë flasin, por kur kthehem heshtin      <img src="http:...

12:51
28-06-2013, 16:50:01

Adelina Tahiri e dua burrin shqiptar

Adelina Tahiri e dua burrin shqiptar      <img src="http://laj.me/adelina-tahiri-e-dua-burrin-shqiptar/adelinatahiri-23/" rel="attachment...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
27-06-2013, 16:50:01

Sali Berisha – Fjalimi i “lamtumirës” politike

Sali Berisha – Fjalimi i “lamtumirës” politike      Sal...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
25-06-2013, 00:50:02

Adelina Tahiri me foto të nxehta

Adelina Tahiri me foto të nxehta      <img src="http://laj.me/adelina-tahiri-me-foto-te-nxehta/adelina-5-2/" rel="attachment wp-att-37806"><img cl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
23-06-2013, 08:50:01

Bleona Qereti per revisten “Teuta”

Bleona Qereti per revisten “Teuta”      <img src="http://laj.me/bleona-qereti-per-revisten-teuta/bleona2-8/" rel="attachment wp-att-37818"><img clas...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
23-06-2013, 00:50:02

Françeska: Anaidi nuk është tipi im, jam supersingëll

Françeska: Anaidi nuk është tipi im, jam supersingëll      <img src="http://laj.me/franceska-anaidi-nuk-eshte-tipi-im-jam-supersin...

12:51
23-06-2013, 00:50:02

Armina shkëlqen me dukjen, Jonida shpallet “Personazhi i vitit”

Armina shkëlqen me dukjen, Jonida shpallet “Personazhi i vitit”      <img src="http://laj.me/armina-shkelqen-me-dukjen...

12:51
23-06-2013, 00:50:02

Tuna i shan këngët, Noizy e quan kurvë

Tuna i shan këngët, Noizy e quan kurvë      <img src="http://laj.me/tuna-i-shan-kenget-noizy-e-quan-kurve/tuna_noizy/" rel="attachment wp-att-...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
23-06-2013, 00:50:02

Dafina Zeqiri & Dj Blunt s’e fshehin më dashurinë, sjellin bashkëpunimin e parë

Dafina Zeqiri & Dj Blunt s’e fshehin më dashurinë, sjellin bashkëpunimin e parë      <img src="http...

12:51
22-06-2013, 16:50:02

Ami: Shtatzënia, përjetim unik

Ami: Shtatzënia, përjetim unik      <img src="http://laj.me/ami-shtatzenia-perjetim-unik/amardatoskaami-3/" rel="attachment wp-att-37780"><img sr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
22-06-2013, 16:50:01

Gjergj Leka: Muzika tallava ne plazh, demton nervat e pushuesit

Gjergj Leka: Muzika tallava ne plazh, demton nervat e pushuesit      <img src="http://laj.me/gjergj-leka-muzika-tallava-...

12:51
22-06-2013, 16:50:01

Tuna kafshon si Rita

Tuna kafshon si Rita      <img src="http://laj.me/tuna-kafshon-si-rita/tunaritaora/" rel="attachment wp-att-37794"><img src="

12:51
22-06-2013, 16:50:01

Adelina Tahiri me foto të nxehta

Adelina Tahiri me foto të nxehta      <img src="http://laj.me/adelina-tahiri-me-foto-te-nxehta/adelina-5-2/" rel="attachment wp-att-37806"><img sr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
22-06-2013, 00:50:01

Rama i thotë Berishës “gjysh”, vetëmbështetet mbi bastun

Rama i thotë Berishës “gjysh”, vetëmbështetet mbi bastun      <img src="http://laj.me/rama-i-thote-berishes-gjysh-vetembeshtete...

12:51
22-06-2013, 00:50:01

Ilir Balija, organizatori më i suksesshëm në Diasporë

Ilir Balija, organizatori më i suksesshëm në Diasporë      <img src="http://laj.me/ilir-balija-organizatori-me-...

12:51
21-06-2013, 16:50:02

Dafina Zeqiri kockë e lëkurë

Dafina Zeqiri kockë e lëkurë      <img src="http://laj.me/dafina-zeqiri-kocke-e-lekure/dafinazeqiri1/" rel="attachment wp-att-37731"><img src="

12:51
21-06-2013, 16:50:02

Nard Ndoka: Kur isha ministër, im bir punonte kamarier

Nard Ndoka: Kur isha ministër, im bir punonte kamarier      <img src="http://laj.me/nard-ndoka-kur-isha-minister-im-bir-punonte-kama...

12:51
20-06-2013, 16:50:02

Arten, hakerat e largojne nga muzika

Arten, hakerat e largojne nga muzika      <img src="http://laj.me/arten-hakerat-e-largojne-nga-muzika/arta-bajrami-foto/" rel="attachment...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-06-2013, 16:50:02

Rita Ora: “Mamasë nuk i pëlqen si dal në skenë”

Rita Ora: “Mamasë nuk i pëlqen si dal në skenë”      <img src="http://laj.me/rita-ora-mamase-nuk-i-pelqen-si-dal-ne-skene/ritaora-67/" ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-06-2013, 16:50:02

Tuna skena të nxehta me shpirtin binjak

Tuna skena të nxehta me shpirtin binjak      <img src="http://laj.me/tuna-skena-te-nxehta-me-shpirtin-binjak/tuna-42/" rel="attachment wp-att-3...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-06-2013, 00:50:02

Çiljeta Xhilaga nis pushimet me djalin

Çiljeta Xhilaga nis pushimet me djalin      <img src="http://laj.me/ciljeta-xhilaga-nis-pushimet-me-djalin/ciljeta1-3/" rel="attachment wp-at...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
20-06-2013, 00:50:01

Policia i falë sepse janë VIP!

Policia i falë sepse janë VIP!      <img src="http://laj.me/policia-i-fale-sepse-jane-vip/agnesavuthaj-15/" rel="attachment wp-att-37679"><img sr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-06-2013, 00:50:01

Françeska e BB5, shumë tërheqëse

Françeska e BB5, shumë tërheqëse      <img src="http://laj.me/franceska-e-bb5-shume-terheqese/franceskajace-13/" rel="attachment wp-att-37684"...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-06-2013, 16:50:02

Provokon Zanfina!

Provokon Zanfina!      <img src="http://laj.me/provokon-zanfina/zanfinaismajli-2/" rel="attachment wp-att-37692"><img src="

12:51
19-06-2013, 16:50:02

Genta Ismajli: Me këngëtarët e fushatës

Genta Ismajli: Me këngëtarët e fushatës      <img src="http://laj.me/genta-ismajli-me-kengetaret-e-fushates/genta-ismajli-5/" rel="attac...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-06-2013, 16:50:02

Dafina fshinë komentet e fansave?

Dafina fshinë komentet e fansave?      <img src="http://laj.me/dafina-fshine-komentet-e-fansave/dafinazeqiri-37/" rel="attachment wp-att-37700...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-06-2013, 16:50:02

Elvana Gjata në formë të shkëlqyer

Elvana Gjata në formë të shkëlqyer      <img src="http://laj.me/elvana-gjata-ne-forme-te-shkelqyer/elvanagjata-42/" rel="attachment wp-att-37...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe