2010, viti kur Enca takoi Valeriyan! (VIDEO) - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

2010, viti kur Enca takoi Valeriyan! (VIDEO)

2010, viti kur Enca takoi Valeriyan! (VIDEO)

· 1 · 414

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 11-09-2013, 16:50:02
2010, viti kur Enca takoi Valeriyan! (VIDEO)
      


<p><img src="http://vipat.sh/2010-viti-kur-enca-takoi-valeriyan-video/attachment/2/" rel="attachment wp-att-38998"><img class="size-medium wp-image-38998 alignleft" alt="2" src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/2-300x183.jpg" width="150px" />Kengetarja atraktive shqiptare e cila per momentin po ben buje ne skenen shqiptare, para tre viteve takoi yllin e njohur rus, Valeriya! Ishte muaji nentore i vitit 2010 kur kengetarja Enca Haxhia ne ate kohe akoma e panjohur per publikun, udhetoi drejt Rusise per te ndjekur nje nga koncertet e kengetares se njohur Vaeriya. Ate […]</p><p>The post 2010, viti kur Enca takoi Valeriyan! (VIDEO) appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/2010-viti-kur-enca-takoi-valeriyan-video/
      

Temat e fundit