Lajmet e Fundit - 43

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajmet dhe te rejat me te fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe Bota

12:51
12-11-2012, 12:50:02

Shalsi: Nëse vërtet do statusin, Berisha të marrë përgjegjësitë

Shalsi: Nëse vërtet do statusin, Berisha të marrë përgjegjësitëNënkryetari i grupit parlamentar të PS, Eduard Shalsi u shpreh sot për 'News 24' se opozita ka punuar dukshëm për integrimin e vendit.  Shalsi: Jetojmë në një kohë kur Berisha në sytë e shqiptarëve është zhveshur si ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-11-2012, 10:50:02

Kodheli: Qeveria nuk ka vënë dorë në shkollat e zonave rurale

Kodheli: Qeveria nuk ka vënë dorë në shkollat e zonave ruraleDeputetja e Partisë Socialiste, Mimi Kodheli, ka qenë sot në fshatin Radokal të Pogradecit, ku ka akuzuar Qeverinë për mungesën e investimeve të institucioneve arsimore në zonat rurale.

12:51
12-11-2012, 10:50:02

Varfëria, 9% e shqiptarëve me ndihmë ekonomike

Varfëria, 9% e shqiptarëve me ndihmë ekonomikeMijëra familje shqiptare bukën e gojës e fitojnë nëpërmjet ndihmës ekonomike. Sipas të dhënave nga Shërbimi Social Shtetëror rreth 9% e familjeve në rang vendi trajtohen me ndihmë ekonomike.

12:51
12-11-2012, 10:50:02

Gjirokastër, kapet i riu me 30 kg drogë, në kërkim një tjetër

Gjirokastër, kapet i riu me 30 kg drogë, në kërkim një tjetërRreth 30 kg mariuanë janë sekuestruar gjatë një kontrolli makine nga Policia e Gjirokastrës, pranë Dervicjanit, ndërsa në pranga ka rënë transportuesi i drogës, një 21-vjeçar

12:51
12-11-2012, 10:50:02

Reformat, Nishani: Të kurorëzojmë atë që u nis 100 vjet më parë

Reformat, Nishani: Të kurorëzojmë atë që u nis 100 vjet më parëReforma në drejtesi, Presidenti i Republikës, Bujar Nishani tryezë të rrumbullakët. Pjesë e diskutimeve, ministri i Drejtësisë Eduard Halimi, kryeprokurorja Ina Rama.  Halimi : Politika të miratojë ligjin për Gjykatë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-11-2012, 10:50:02

Hoxhaj në Tiranë, Panariti: Shqipëria lobim të fuqishëm për njohjen e Kosovës

Hoxhaj në Tiranë, Panariti: Shqipëria lobim të fuqishëm për njohjen e KosovësGarancia e Panaritit u dha gjatë një konference të përbashkët për shtyp që pati sot në Tiranë me homologun kosovar, Enver Hoxhaj. Hoxhaj: Marrëdhëniet me Serbinë normalizohen me njohjen e Kosovës.

12:51
12-11-2012, 08:50:02

Greqia kërkon paktin për detin: Është kusht për paqen në rajon

Greqia kërkon paktin për detin: Është kusht për paqen në rajonAthina këmbëngul se caktimi i kufijve detarë me fqinjët është kusht për konsolidimin e paqes dhe stabilitetit ne rajon. Ministri i jashtëm grek theksoi në Parlament gjatë diskutimit të pr/buxhetit 2013, se kriza nuk d...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-11-2012, 08:50:02

Vrasja e biznesmenit në Fier, në kërkim fqinji dhe dy djemtë e tij

Vrasja e biznesmenit në Fier, në kërkim fqinji dhe dy djemtë e tijPolicia e Fierit ka mundur të identifikojë autorët e vrasjes së biznesmenit Naim Sula, një ditë më parë në qytetin e Fierit. Autorët e dyshuar të ngjarjes janë fqinj me viktimën, ndërsa pista kryesore ku janë përq...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-11-2012, 08:50:02

Elbasan, 43-vjeçarja masakrohet me thikë nga bashkëshorti

Elbasan, 43-vjeçarja masakrohet me thikë nga bashkëshortiNjë krim i rëndë brenda familjes është regjistruar në orët e para të kësaj të hëne në qytetin e Elbasanit. Nga hetimet paraprake të policisë ka rezultuar se çifti prej kohësh kishte mosmarrëveshje dhe se mbi 43- vjeçaren u...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-11-2012, 08:50:02

LSI, Naço: Pro kërkesës së PS-së për hetimin e Imamit

LSI, Naço: Pro kërkesës së PS-së për hetimin e ImamitLëvizja Socialiste për Integrim nuk përjashton mundësinë që të kryesojë polin e tretë në zgjedhjet parlamentare të 2013-ës. Deputeti i kësaj force politike, Nasip Naço, në një prononcim të djeshëm për mediat deklaroi se një pr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-11-2012, 06:50:01

Burri dhunon dhe qëllon për vdekje me thikë gruan

Burri dhunon dhe qëllon për vdekje me thikë gruanNjë krim i rëndë brenda familjes është regjistruar në orët e para të kësaj të hëne në qytetin e Elbasanit.h...

12:51
11-11-2012, 20:50:02

Reforma në drejtësi, Presidenti Nishani takon krerët e institucioneve

Reforma në drejtësi, Presidenti Nishani takon krerët e institucionevePresidenti i Republikës, Bujar Nishani, ka thirrur ditën e hënë një tryezë të rrumbullakët me një serë drejtuesish të institucioneve kryesore, pjesë përbërëse të sistemit të drejtësisë.  Nishani dekoron ushta...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-11-2012, 20:50:02

Greqia kërkon paktin për detin: Është kusht për paqen në rajon

Greqia kërkon paktin për detin: Është kusht për paqen në rajonAthina këmbëngul se caktimi i kufijve detarë me fqinjët është kusht për konsolidimin e paqes dhe stabilitetin ne rajon. Ministri i jashtëm grek theksoi në Parlament gjatë diskutimit të pr/buxhetit 2013, se kriza nuk d...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-11-2012, 20:50:02

Vrasja e biznesmenit në Fier, në kërkim fqinji dhe dy djemtë e tij

Vrasja e biznesmenit në Fier, në kërkim fqinji dhe dy djemtë e tijPolicia e Fierit ka mundur të identifikojë autorët e vrasjes së biznesmenit Naim Sula, një ditë më parë në qytetin e Fierit. Autorët e dyshuar të ngjarjes janë fqinj me viktimën, ndërsa pista kryesore ku janë përq...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-11-2012, 20:50:02

Kodheli: Qeveria nuk ka vënë dorë në shkollat e zonave rurale

Kodheli: Qeveria nuk ka vënë dorë në shkollat e zonave ruraleDeputetja e Partisë Socialiste, Mimi Kodheli, ka qenë sot në fshatin Radokal të Pogradecit, ku ka akuzuar qeverinë për mungesën e investimeve të institucioneve arsimore në zonat rurale.

12:51
11-11-2012, 20:50:02

Nishani dekoron ushtarakët e Kommonwelthit (pas vdekjes)

Nishani dekoron ushtarakët e Kommonwelthit (pas vdekjes)Presidenti i Republikës, Bujar Nishani dekoroi sot me "Medaljen e Artë të Shqiponjës" (pas vdekjes), 46 ushtarakët e huaj të Kommonwelthit të rënë në Shqipëri gjatë Luftës së Dytë Botërore.

12:51
11-11-2012, 18:50:01

Aksident në Gjirokastër, një gjyqtar mes viktimave. Shtyhet Superliga

Aksident në Gjirokastër, një gjyqtar mes viktimave. Shtyhet SuperligaNjë aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në aksin rrugor Gjirokastër- Dervicjan. Nga përplasja e 2 makinave kanë humbur jetën 2 persona, ndërsa janë plagosur 5 të tjerë.  Njëri prej vikt...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-11-2012, 18:50:01

Ministri i jashtëm i Kosovës mbërrin për një vizitë zyrtare në Tiranë

Ministri i jashtëm i Kosovës mbërrin për një vizitë zyrtare në TiranëMinistri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, mbërriti sot në Tiranë për një vizitë zyrtare dyditore, me ftesë të homologut shqiptar, Edmond Panariti.

12:51
11-11-2012, 18:50:01

Gjendet trupi i 40-vjeçarit që u hodh nga ura e Bunës

Gjendet trupi i 40-vjeçarit që u hodh nga ura e BunësGjendet trupi i pajetë i 40-vjeçarit Adnan Tula, i cili u hodh nga ura e Bunës mesditën e 4 nëntorit.ht...

12:51
11-11-2012, 18:50:01

Bogdani: Premtimet Ramës për një ekonomi pa taksa, shashka elektorale

Bogdani: Premtimet Ramës për një ekonomi pa taksa, shashka elektoraleDeputeti i PD-së, Bogdani thekson se në krye të Bashkisë së Tiranës, Rama ofroi modelin e qeverisjes 11 vjeçare me taksa të larta.

12:51
11-11-2012, 16:50:01

Përkujtohen dëshmorët britanikë, krerët e shtetit në ceremoni

Përkujtohen dëshmorët britanikë, krerët e shtetit në ceremoniËshtë zhvilluar sot në Tiranë ceremonia përkujtimore e dëshmorëve britanike të rënë në Shqipëri gjatë Luftës së Dytë Botërore, nën kujdesin e ambasadës britanike.

12:51
11-11-2012, 16:50:01

Konfindustria: Të ngrihet sa më shpejt Gjykata Administrative

Konfindustria: Të ngrihet sa më shpejt Gjykata AdministrativeKonfindustria gjykon, se është e papranueshme dhe nuk ka asnjë arsyetim të qëndrueshëm, që ende edhe pas pothuaj 5 muaj nga miratimi i ligjit për Gjykatën Administrative nuk është e mundur fillimi i punës për shkak të ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-11-2012, 16:50:01

Nëna e Lirak Bejkos: T'u japin shtëpi vajzave të tij

Nëna e Lirak Bejkos: T'u japin shtëpi vajzave të tijQeveria e kishte në dorë që t'ia jepte edhe më parë Lirakut shpërblimin që i takonte, pa e detyruar atë që t'u futej flakëve". Këto janë fjalët që nëna e Lirak Bejkos pohon për "GSH".  Ish-të burgosurit politikë, Patrioti: Do...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-11-2012, 16:50:01

Basha: Do vendoset një standard i ri në çerdhet e Tiranës

Basha: Do vendoset një standard i ri në çerdhet e TiranësKryetari i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha, ka garantuar sot, se investimi në çerdhet e kryeqytetit do të jetë i qëndrueshëm dhe afatgjatë.

12:51
11-11-2012, 16:50:01

Reforma në drejtësi, Nishani takon krerët e institucioneve

Reforma në drejtësi, Nishani takon krerët e institucionevePresidenti i Republikës, Bujar Nishani, ka thirrur ditën e hënë një tryezë të rrumbullakët me një serë drejtuesish të institucioneve kryesore, pjesë përbërëse të sistemit të drejtësisë.

12:51
11-11-2012, 14:50:02

Durrës, zjarr në një apartament, evakuohet pallati, 2 të asfiksuar

Durrës, zjarr në një apartament, evakuohet pallati, 2 të asfiksuarDurrës, një apartament në katin e dytë përfshihet nga flakët, policia evakuon banorët e pallatit. Zjarrfikësit në vendngjarje, asfiksohet nga tymi pronari dhe një i moshuar.

12:51
11-11-2012, 14:50:02

Olldashi: Autostrada Tiranë-Elbasan përfundon në mesin e vitit 2013

Olldashi: Autostrada Tiranë-Elbasan përfundon në mesin e vitit 2013Punimet në autostradën Tiranë-Elbasan po progresojnë me një ritëm që është tërësisht në përputhje me kalendarin e përcaktuar nga Ministria e Punëve Publike gjë që bën të mundur që në fundin e pranverës së vitit t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-11-2012, 14:50:02

100-vjetori, Kuvendi pret nxënës e studentë nga e gjithë Shqipëria

100-vjetori, Kuvendi pret nxënës e studentë nga e gjithë ShqipëriaKryetarja e Kuvendit tha se kjo vizitë e nxënësve, në tribunën e demokracisë, në shtëpinë e të gjithë shqiptarëve, merr një kuptim të veçantë në këtë vit historik të 100 viteve të Pavarësisë së Shqipërisë.

12:51
11-11-2012, 14:50:02

Përkujtohen deshmorët britanikë, krerët e shtetit në ceremoni

Përkujtohen deshmorët britanikë, krerët e shtetit në ceremoniËshtë zhvilluar sot në Tiranë ceremonia përkujtimore e dëshmorëve britanike të rënë në Shqipëri gjatë Luftës së Dytë Botërore, nën kujdesin e ambasadës britanike.

12:51
11-11-2012, 12:50:01

Familjarët e Liljana Arapit: Nuk e vrau Dumka, të pyetet Ilir Hanxhari

Familjarët e Liljana Arapit: Nuk e vrau Dumka, të pyetet Ilir HanxhariFamiljarët e Liljana Arapit, 42-vjeçares së masakruar në Korçë një vit parë, kërkojnë të gjendet autori i vërtetë i vrasjes. Nëna e Liljana Arapit për të zbardhur ngjarjen kërkon të pyeten të tjerë persona që ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-11-2012, 12:50:01

AK, Spahiu: Berisha 100 mashtrime për 100-vjetor, 1 dhuratë grekëve

AK, Spahiu: Berisha 100 mashtrime për 100-vjetor, 1 dhuratë grekëveGjatë një tubimi në qytetin e Shkodrës, Kreu I Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka akuzuar kryeministrin Berisha se ka mashtruar edhe në lidhje me festimet për 100-vjetorin e Pavarësisë së vendit.

12:51
11-11-2012, 12:50:01

Pukë, dy të moshuara jetojnë në mjerim, apel për ndihmë

Pukë, dy të moshuara jetojnë në mjerim, apel për ndihmëNë mesin e vuajtjes e skamjes dikur në rini, në vetmi dhe varfëri në pleqëri. Ky është fati i Suta Ndojës 80-vjecare dhe njerkës së saj Mrikës që i ka kaluar të 90-tat, por që sërish i duhet të mbajë në shpinë ashtu si dikur...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-11-2012, 10:50:02

Aksident i rëndë në Gjirokastër, 2 të vdekur, 5 të plagosur

Aksident i rëndë në Gjirokastër, 2 të vdekur, 5 të plagosurNjë aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në aksin rrugor Gjirokastër- Dervicjan. Nga përplasja e 2 makinave kanë humbur jetën 2 persona, ndërsa janë plagosur 5 të tjerë.  Njëri prej viktimave, Rig...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-11-2012, 10:50:02

Kakavijë, kapen 32 kg drogë në autobus, arratiset shoferi

Kakavijë, kapen 32 kg drogë në autobus, arratiset shoferiTë paktën 32 kg lëndë narkotike e llojit marijuanë është sekuestruar sot në mëngjes në një autobus në pikën kufitare të Kakavijës.

12:51
11-11-2012, 10:50:02

Bulqizë, plagosen dy minatorë, policia fsheh ngjarjen

Bulqizë, plagosen dy minatorë, policia fsheh ngjarjenAksidentet gjatë punës në miniera vijojnë të shkaktojnë viktima apo të lënduar, por sot e gjithë ngjarja është mbajtur e fshehtë.  

12:51
11-11-2012, 10:50:02

Frashëri: Stërgjyshi i Ramës firmosi Pavarësinë në Durrës

Frashëri: Stërgjyshi i Ramës firmosi Pavarësinë në DurrësKristaq Rama, stërgjyshi i shefit të opozitës, Edi Rama, ka firmosur Deklaratën e Pavarësisë në Durrës. Ka qenë historiani Kristaq Prifti ai që ka përmendur fillimisht se Deklaratën e Durrësit rezulton ta ketë firmosur edh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-11-2012, 10:50:02

Vdekja e gjyqtarit, FSHF shtyn ndeshjet e kampionatit

Vdekja e gjyqtarit, FSHF shtyn ndeshjet e kampionatitPas aksidentit të rëndë të ndodhur sot në Gjirokastër ku humbën jetën dy persona e u plagosën pesë të tjerë, mes viktimave edhe gjyqtari i ndeshjeve Rigers Pjetrushi, Federata Shqiptare e Futbollit ka shtyrë ndeshjet e kampion...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-11-2012, 08:50:02

Fier, atentat me automatik, biznesmeni vritet në oborrin e vilës

Fier, atentat me automatik, biznesmeni vritet në oborrin e vilësAtentat me armë zjarri në qytetin e Fierit.  Vritet biznesmeni 43-vjecar teksa parkonte makinën në oborrin e shtëpisë .  Dyshohet pronësia.

12:51
11-11-2012, 08:50:02

Schulz: S'ka anëtarësim në BE pa përmbushur kriteret

Schulz: S'ka anëtarësim në BE pa përmbushur kriteretPresidenti i Parlamentit të BE-së, Martin Schulz, në një intervistë për "Deutche Welle" paralajmëroi dje se për Shqipërinë pa përmbushur kriteret nuk do të ketë anëtarësim në familjen europiane.

12:51
11-11-2012, 08:50:02

Homoseksualët, Totozani: Tekstet shkollore diskriminuese, të rishikohen

Homoseksualët, Totozani: Tekstet shkollore diskriminuese, të rishikohenTekstet mësimore të Drejtësisë dhe Mjekësisë në Universitetin e Tiranës përmbajnë përkufizime jo shkencore dhe diskriminues për komunitetin LGBT (lezbike, gay, biseksual, transeksual).

12:51
11-11-2012, 08:50:02

Vdekja e 11-vjecarit, Boçi: "Dantrolene", mundësi jetese 3%

Vdekja e 11-vjecarit, Boçi: "Dantrolene", mundësi jetese 3%Gjatë një interviste në "Gazeta Shqiptare" nëndrejtori i Qendrës Spitalore Universitare "Nënë Tereza", Besim Boçi ka sqaruar se medikamenti "Dantrolene", i cili mund t'i shpëtonte jetën vogëlushit, nuk është i regjistrua...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-11-2012, 22:50:01

Bulqizë, plagosen dy minatorë në Zonën D, mister rrethanat

Bulqizë, plagosen dy minatorë në Zonën D, mister rrethanatAksidentet gjatë punës në miniera vijojnë të shkaktojnë viktima apo të lënduar, por sot e gjithë ngjarja është mbajtur e fshehtë.  

12:51
10-11-2012, 20:50:02

Tavo: S'mungoi ilaçi. QSUT: Edhe po ta kishim, Denisi 3% mundësi jetë

Tavo: S'mungoi ilaçi. QSUT: Edhe po ta kishim, Denisi 3% mundësi jetëKanë vijuar dhe ditën e sotme reagimet plot sqarime mbi vdekjen gjatë ndërhyrjes kirurgjikale në sy të Denis Almadhit 11-vjeç. Nëndrejtori i QSUT tha për News24 se "në Shqipëri, prekja nga hipertermia malinje, ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-11-2012, 20:50:02

Pukë, shkoi të vriste me automatik bashkëfshatarin, arrestohet në flagrancë

Pukë, shkoi të vriste me automatik bashkëfshatarin, arrestohet në flagrancëShkak i konfliktit mesPjetër Ndreut dhe Preng Laloshit mësohet të ketë qënë një konflikt i vjetër mes tyre, i cili ka përfunduar në grushte paraditen e sotme.

12:51
10-11-2012, 18:50:02

Basha: Keqardhje që në 2012, çerdhet në gjendje të mjerueshme

Basha: Keqardhje që në 2012, çerdhet në gjendje të mjerueshmeGjatë inspektimeve në punimet, për rikonstruksionin e çerdhes nr. 30, tek Njësia Bashkiake nr. 11. Kryetari i Bashkisë ka shprehur keqardhjen, që në vitin 2012 duhet të përqendrohen fondet dhe prioritetet, në përmirësi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-11-2012, 18:50:02

PS: Të shkarkohet Entit Rregullator të Energjisë, favorizoi CEZ

PS: Të shkarkohet Entit Rregullator të Energjisë, favorizoi CEZPartia Socialiste kërkon shkarkimin e Entit Rregullator të Energjisë. Në një dalje për mediat, deputeti socialist Arben Ahmetaj, i cili ka vijuar me denoncimin e skandalit me sistemin elektro-energjitik në vend dekla...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-11-2012, 18:50:02

Tiranë, tentuan të vidhnin me armë, pranga 2 adoleshentëve

Tiranë, tentuan të vidhnin me armë, pranga 2 adoleshentëveArrestimi i E.Zerellari dhe G.Vathi, është bërë falë ndërhyrjes së forcave të Komisariatit Nr.4.ht...

12:51
10-11-2012, 18:50:02

Korcë-Pogradec, e përplas makina, plagoset rëndë karrocieri

Korcë-Pogradec, e përplas makina, plagoset rëndë karrocieriNjë person ka mbetur i plagosur gjatë orëve të pasditës së sotme si pasojë e një aksidenti të ndodhur gjatë orëve të pasditës së sotme në fshatin Lumalas, në afërsi të aksit rrugor Korçë-Pogradec.

12:51
10-11-2012, 18:50:02

Statusi Meta: Faji i politikës, deputetët që duartrokitën Clinton shajnë në Parlament

Statusi Meta: Faji i politikës, deputetët që duartrokitën Clinton shajnë në ParlamentTeksa dita e enjte do të jetë testi vendimtar për vullnetin e klasës politike shqiptare për plotësimin e 3 kushteve të kërkuara nga BE, kreu i LSI-së Ilir Meta, shprehet i shokuar për sharjet e ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-11-2012, 16:50:01

Berisha-Ramës: Për të ardhmen e fëmijëve, eja votojmë ligjet

Berisha-Ramës: Për të ardhmen e fëmijëve, eja votojmë ligjetKreu i qeverisë u shpreh se gjatë qeverisjes së djathtë janë kryer reforma që mbrojtën vendin nga kriza, ndërsa vuri në se " ata që derdhin lot krokodili për ekonominë, janë nihilistë dhe naivë" Statusi, PS: Holan...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe