Lajmet e Fundit - 44

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajmet dhe te rejat me te fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe Bota

12:51
10-11-2012, 16:50:01

Avokati i Popullit: Tekstet shkollore diskriminuese ndaj LGBT, të rishikohen

Avokati i Popullit: Tekstet shkollore diskriminuese ndaj LGBT, të rishikohenDuke theksuar se Shqipëria ka tashmë një kuadër legjislativ dhe institucional të përparuar në luftën kundër diskriminimit të gjithfarëllojshëm,  Avokati i Popullit është i bindur se ka ardhur koha për zb...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-11-2012, 16:50:01

PS: Të shkarkohet Entit Rregullator të Energjisë, favorizoi CEZ

PS: Të shkarkohet Entit Rregullator të Energjisë, favorizoi CEZPartia Socialiste kërkon shkarkimin e Entit Rregullator të Energjisë. Në një dalje për mediat, deputeti socialist Arben Ahmetaj, i cili ka vijuar me denoncimin e skandalit me sistemin elektro-energjitik në vend dekla...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-11-2012, 16:50:01

Tentuan të vidhnin me armë, pranga 2 adoleshentëve

Tentuan të vidhnin me armë, pranga 2 adoleshentëveArrestimi i E.Zerellari dhe G.Vathi, është bërë falë ndërhyrjes së forcave të Komisariatit Nr.4.http://www...

12:51
10-11-2012, 14:50:02

Rama: Përmbytje pa shi, kalben shtëpitë, ndodh vetëm në Shqipëri

Rama: Përmbytje pa shi, kalben shtëpitë, ndodh vetëm në ShqipëriKreu i Partisë Socialiste, Edi  Rama ka vizituar sot banorët e Barbullojës në Lezhë , ku sipas tij, qindra familje jetojnë në mes të ujit prej javësh dhe fëmijët kanë mbetur pa shkollë

12:51
10-11-2012, 14:50:02

Ilaçi "Dantrolene", një ampulë 16.6 euro

Ilaçi "Dantrolene", një ampulë 16.6 euroKomplikacioni i hipertermisë malinje, i cili ndodh gjatë ndërhyrjeve kirurgjikale në momentin që pacienti është në kontakt me anestezinë, sipas specialistëve është i njohur në çdo literaturë

12:51
10-11-2012, 14:50:02

Tavo: S'mungoi ilaçi. QSUT: Edhe po ta kishim, Denisi 3% mundësi jetë

Tavo: S'mungoi ilaçi. QSUT: Edhe po ta kishim, Denisi 3% mundësi jetëKanë vijuar dhe ditën e sotme reagimet plot sqarime mbi vdekjen gjatë ndërhyrjes kirurgjikale në sy të Denis Almadhit 11-vjeç. Nëndrejtori i QSUT tha për News24 se "në Shqipëri, prekja nga hipertermia malinje, ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-11-2012, 14:50:02

Statusi, PS: Holanda ka të drejtë. Jo pakt politik me Berishën për Fierin

Statusi, PS: Holanda ka të drejtë. Jo pakt politik me Berishën për FierinPartia Socialiste bëri të ditur sot se vonesa për miratimin e ligjeve për statusin nuk është përgjegjësi, dhe as faj i opozitës, por mungesë dëshire nga ana e shumicës për zbatimin e vendimit të gjykatës pë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-11-2012, 14:50:02

Basha: Keqardhje që në 2012, çerdhet në gjendje të mjerueshme

Basha: Keqardhje që në 2012, çerdhet në gjendje të mjerueshmeGjatë inspektimeve në punimet, për rikonstruksionin e çerdhes nr. 30, tek Njësia Bashkiake nr. 11. Kryetari i Bashkisë ka shprehur keqardhjen, që në vitin 2012 duhet të përqendrohen fondet dhe prioritetet, në përmirësi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-11-2012, 12:50:02

Përmet, kërcënoi kreun e Bashkisë me kacavidë, pranga 44 vjeçarit

Përmet, kërcënoi kreun e Bashkisë me kacavidë, pranga 44 vjeçaritNjë 44-vjecar është vënë në pranga nga policia e qytetit të Përmetit pasi kërcënoi me jetë kryetarin e Bashkisë së qytetit.  Pasi kishte konsumuar edhe alkool i ka dalë përpara me një kaçavidë duke e kanosur, fyer ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-11-2012, 12:50:02

Avokati i Popullit: Tekstet shkollore diskriminuese ndaj LGBT, të rishikohen

Avokati i Popullit: Tekstet shkollore diskriminuese ndaj LGBT, të rishikohenDuke theksuar se Shqipëria ka tashmë një kuadër legjislativ dhe institucional të përparuar në luftën kundër diskriminimit të gjithfarëllojshëm,  Avokati i Popullit është i bindur se ka ardhur koha për zb...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-11-2012, 10:50:02

Komisionerët e Arsimit: Titulli s'e nderon Kulen

Komisionerët e Arsimit: Titulli s'e nderon KulenDhënia e titullit të nderit "Doctor Honoris Causa", rektorit të Universitetit të Tiranës, Dhori Kule nga Universiteti i Vlorës, është konsideruar qesharake nga deputeti i Partisë Socialiste Alfred Dalipi

12:51
10-11-2012, 10:50:02

Mungoi ilaçi, QSUT: Ik pyet Berishën! Nëna: Fjalët e fundit që më tha im bir

Mungoi ilaçi, QSUT: Ik pyet Berishën! Nëna: Fjalët e fundit që më tha im birI pyetur nga "Gazeta Shqiptare" në lidhje me mungesën e ilaçit "Dantrolene", i cili sipas specialistëve mund t'i kishte shpëtuar jetën 11-vjeçarit, Boçi na sugjeron që në lidhje me këtë të pyesim kryemin...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-11-2012, 10:50:02

Përmet, kërcënoi kreun e Bashkisë me kacavidë, pranga 44 vjeçarit

Përmet, kërcënoi kreun e Bashkisë me kacavidë, pranga 44 vjeçaritNjë 44-vjecar është vënë në pranga nga policia e qytetit të Përmetit pasi kërcënoi me jetë kryetarin e Bashkisë së qytetit  E sëmura mendore terror në lagje, i vë zjarrin banesës

12:51
10-11-2012, 08:50:01

Berisha: Rama me ethe për pushtet, vendi s'mund të ketë 2 kryeministra

Berisha: Rama me ethe për pushtet, vendi s'mund të ketë 2 kryeministraKryeministri Berisha vijon të përsërisë apelin e tij për kryetarin e opozitës që të votojë 3 ligjet e kërkuara nga KE-ja, për t'i dhënë Shqipërisë shansin për tu anëtarësuar në Bashkimin Europian.  Kryeprokuro...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-11-2012, 08:50:01

Mungon ilaçi, nëndrejtori i QSUT: Ik pyet Berishën!

Mungon ilaçi, nëndrejtori i QSUT: Ik pyet Berishën!I pyetur nga "Gazeta Shqiptare" në lidhje me mungesën e ilaçit "Dantrolene", i cili sipas specialistëve mund t'i kishte shpëtuar jetën 11-vjeçarit, Boçi na sugjeron që në lidhje me këtë të pyesim kryeministrin e vendit, Sali Ber...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-11-2012, 08:50:01

Holanda: Shqipëria s'e meriton statusin

Holanda: Shqipëria s'e meriton statusinU zbulua dje qëndrimin zyrtar të qeverisë së këtij vendi anëtar, i cili kushtëzon dhënien e statusit kandidat me fushat e sundimit të ligjit, luftës kundër krimit e korrupsionit

12:51
10-11-2012, 08:50:01

E sëmura mendore terror në lagje, i vë zjarrin banesës

E sëmura mendore terror në lagje, i vë zjarrin banesësSipas dëshmive të banorëve, për shkak të këtij depresioni, Dije Lezaj, aktualisht 52 vjeçe, para tre vitesh ka vrarë bashkëshortin e saj 73-vjeçar

12:51
09-11-2012, 22:50:02

Hakmarrja për 9-vjeçarin, i plagosuri: Drejtësia të veprojë, ndryshe do vetëgjykoj

Hakmarrja për 9-vjeçarin, i plagosuri: Drejtësia të veprojë, ndryshe do vetëgjykojNjë prej djemve të familjes Shkreta, i cili mbeti i plagosur gjatë një atentati disa ditë më parë, akuzon si autorë të vrasjes së vëllait të tij Jetmir dhe Muharrem Llanin.

12:51
09-11-2012, 22:50:02

Durrës, motori bie në gropë, plagosen rëndë dy të rinj

Durrës, motori bie në gropë, plagosen rëndë dy të rinjNjë aksident i rëndë, me pasojë plagosjen e dy të rinjve, ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen 15 të qytetit të Durrësit.

12:51
09-11-2012, 22:50:02

Ruli: Akreditimi i laboratoreve, hap pozitiv për sigurinë e ushqimeve

Ruli: Akreditimi i laboratoreve, hap pozitiv për sigurinë e ushqimeveISUV ka arritur të marrë 6 akreditime ndërkombëtare për analizat laboratorike dhe sigurinë e ushqimeve.

12:51
09-11-2012, 20:50:02

Basha: Teknologji e re për ngrohjen në shkolla, kopshte dhe çerdhe

Basha: Teknologji e re për ngrohjen në shkolla, kopshte dhe çerdheProjekti i rikonstruksionit tërësor të saj parashikon ndër të tjera edhe një shtesë, në mënyrë që të krijohen ambiente sa më të përshtashme për fëmijët si dhe rritjen e kapaciteteve të tyre.

12:51
09-11-2012, 20:50:02

Vrasja në Berat, gjykata: "Burg pa afat" për 22-vjeçarin

Vrasja në Berat, gjykata: "Burg pa afat" për 22-vjeçarinGjykata e Beratit ka ndryshuar masën e sigurisë, nga "40 ditë burg" në "burg pa afat" për 22-vjeçarin Xhino Xhohilaj, i cili dyshohet të jetë autor i vrasjes së 30-vjeçarit Armando Koçileri.

12:51
09-11-2012, 20:50:02

"11-vjeçari", shfajësohen mjekët: Vdiq nga hipertermia

"11-vjeçari", shfajësohen mjekët: Vdiq nga hipertermia Ministri Tavo  gjatë një vizite në Shkodër: Ngjarja e rëndë po hetohet.  QSUT : Faktor kryesor janë anomalitë kongjenitale të trashëguara.  Urdhri i Mjekut : Jo faji i mjekeve.  Anestezisti Shehu : Hipertermia malinje, kompl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 20:50:02

Rama: Berisha meriton Gines për kilometrazhin e rrenave

Rama: Berisha meriton Gines për kilometrazhin e rrenaveKryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama u është përgjigjur në kohë reale deklaratave të Kryeministrit Berisha për Këshillin e Qarkut të Fierit.

12:51
09-11-2012, 20:50:02

Tiranë, digjet një makinë në Bulevardin 'Dëshmorët e Kombit'

Tiranë, digjet një makinë në Bulevardin 'Dëshmorët e Kombit'Përfshihet nga flakët një makinë në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" në kryeqytet. Zjarrfikësit shuajnë flakët, policia:  Zjarri erdhi nga kaloriferët .  (në foto, mjeti i djegur)

12:51
09-11-2012, 18:50:02

Qarku i Fierit, Braçe: Ne nuk dalim kundër Gjykatës së Lartë

Qarku i Fierit, Braçe: Ne nuk dalim kundër Gjykatës së LartëDeputeti i Partisë Socialiste Erion Braçe, ka ripërsëritur qëndrimin e PS për Qarkun e Fierit, duke theksuar se PS nuk do të votojë ligjin për Gjykatën e Lartë në një kohë kur Berisha refuzon të njohë vendimet e gjykata...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 18:50:02

Levan-Tepelenë, e bllokuar prej 3 ditësh, rrezik për shembje të reja

Levan-Tepelenë, e bllokuar prej 3 ditësh, rrezik për shembje të rejaAutostrada Levan-Tepelenë vijon të jetë e bllokuar prej tre ditësh për shkak të rrëshqitjeve të dheut. Ne lidhje me këtë situatë nuk ka pasur asnjë ndërhyrje për zhbllokimin e rrugës, e cila vijon të jetë e paka...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 18:50:02

Qeveria i jep paratë e burgut të Lirak Bejkos familjes

Qeveria i jep paratë e burgut të Lirak Bejkos familjesFinancat publikojnë emrat e 202 përfituesve të këstit të dytë të dëmshpërblimit. Në listë edhe Gjergj Ndreca, Asllan Patrioti dhe 6 ish-grevistë të tjerë. Dëmshpërblim për djalin e Beqir Ballukut. Tufa: Të zbatohet ligji, n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 18:50:02

Panariti: Shqipëria mbyll me sukses presidencën e KiE-s

Panariti: Shqipëria mbyll me sukses presidencën e KiE-sNë përmbyllje të kryesisë shqiptare të Komitetit të Ministrave të Këshillit të Europës paraditen e sotme u mbajt konferenca "Diversiteti në Europë, një fuqi për të ardhmen".

12:51
09-11-2012, 18:50:02

"11-vjeçari", shfajësohen mjekët: Vdiq nga hipertermia

"11-vjeçari", shfajësohen mjekët: Vdiq nga hipertermia Ministri Tavo  gjatë një vizite në Shkodër: Ngjarja e rëndë po hetohet.  QSUT : Faktor kryesor janë anomalitë kongjenitale të trashëguara.  Urdhri i Mjekut : Jo faji i mjekeve.  Anestezisti Shehu : Hipertermia malinje, kompl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 16:50:06

Korçë, vrasja e rojes, avokati: Prova e vetme e dyshimtë dhe e pabazuar

Korçë, vrasja e rojes, avokati: Prova e vetme e dyshimtë dhe e pabazuarPak ditë pasi Gjykata e Korçës dha masën e sigurisë 'burg pa afat' për 35 vjeçarin, Edison Kodralli i akuzuar për vrasjen e rojes së kazinosë në Vloçisht të Korçës, mbrojtja ka dërguar çështjen në Gjykatën e ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 16:50:06

Kartat e Studentit, Marku: Gjatë fundjavës, të hapura zyrat e aplikimit dhe tërheqjes

Kartat e Studentit, Marku: Gjatë fundjavës, të hapura zyrat e aplikimit dhe tërheqjesBashkia e Tiranës u bën thirrje studentëve, të vijojnë aplikimin për Kartën e Studentit dhe të tërheqin kartat e printuara.

12:51
09-11-2012, 16:50:06

Haxhinasto: Qytetarët do furnizohen me energji pa ndërprerje

Haxhinasto: Qytetarët do furnizohen me energji pa ndërprerjeZv/kryeministri Edmond Haxhinasto, njëkohësisht ministër i METE-s deklaroi të premten se pavarësisht marrëdhënies me kompaninë ÇEZ, konsumatorëve do t'u sigurohet furnizimi me energji elektrike pa ndërprerje.

12:51
09-11-2012, 16:50:06

Basha: Teknologji e re për ngrohjen në shkolla, kopshte dhe çerdhe

Basha: Teknologji e re për ngrohjen në shkolla, kopshte dhe çerdheProjekti i rikonstruksionit tërësor të saj parashikon ndër të tjera edhe një shtesë, në mënyrë që të krijohen ambiente sa më të përshtashme për fëmijët si dhe rritjen e kapaciteteve të tyre.

12:51
09-11-2012, 16:50:06

Elbasan, Deliallisi: Qeveria të ndërhyjë për të frenuar shkatërrimin e Llixhave

Elbasan, Deliallisi: Qeveria të ndërhyjë për të frenuar shkatërrimin e Llixhave Prefekti i Qarkut të Elbasanit, Shefqet Deliallisi i ka kërkuar Qeverisë që të ndërhyjë për të shmangur pasojat e shkatërrimit të burimeve të ujërave termalë të Qendrës më të madhe kurative të këtij ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 14:50:10

PS, Ahmetaj: Qeveria dhe ERE heshtën dhe fshehën skandalin me CEZ

PS, Ahmetaj: Qeveria dhe ERE heshtën dhe fshehën skandalin me CEZPartia Socialiste ka vijuar edhe sot me denoncimin e asaj që quan "skandal të shekullit" në lidhje me abuzimet në sistemin energjetik shqiptar.

12:51
09-11-2012, 14:50:10

Rama: Qeveria politikë antikombëtare për arsimin, përgatit ushtarë

Rama: Qeveria politikë antikombëtare për arsimin, përgatit ushtarëKryetari i Partisë Socialiste,theksoi sot gjatë një takimi me qytetarët e Tiranës ku u diskutua mbi programin e PS-së për arsimin se, nevojitet ndërtimi i një strukture të re të menaxhimit të shkollës në nivelin e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 14:50:10

Vlorë, aksident me pasojë vdekjen e një personi në Triport

Vlorë, aksident me pasojë vdekjen e një personi në TriportNjë aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e Triportit në afërsi të Zvërnecit.

12:51
09-11-2012, 14:50:10

Ndahen diplomat në Shkollën Shqiptare të Studimeve Politike

Ndahen diplomat në Shkollën Shqiptare të Studimeve PolitikePresidenti i Republikës, Bujar Nishani, ka marrë pjesë në diplomimin e studentëve të shkollës së studimeve politike

12:51
09-11-2012, 14:50:10

'11-vjecari', shfajësohen mjekët, QSUT: Vdiq nga një komplikacion i rrallë

'11-vjecari', shfajësohen mjekët, QSUT: Vdiq nga një komplikacion i rrallë Ministri Tavo  gjatë një vizite në Shkodër: Ngjarja e rëndë po hetohet.  QSUT : Faktor kryesor janë anomalitë kongjenitale të trashëguara.  Urdhri i Mjekut : Jo faji i mjekeve.  Anestezisti Shehu : Hipert...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 12:50:01

Sarandë, vinçi prek telat e korentit, vdes 29-vjecari, shpëtojnë 3 shoqëruesit

Sarandë, vinçi prek telat e korentit, vdes 29-vjecari, shpëtojnë 3 shoqëruesitViktima mësohet të jetë Apostol Meçe, ndërkohë ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndhur mëngjesin e sotëm rreth orës 7:45 të ditës së sotme.

12:51
09-11-2012, 12:50:01

Kryeministri Berisha: Pas ullirit, projekti i arrorëve i suksesshëm

Kryeministri Berisha: Pas ullirit, projekti i arrorëve i suksesshëmDeklarata u bë në Universitetin Bujqësor të Kamzës ku Berisha mori sot pjesë në ceremoninë e inagurimit të ambienteve të reja në këtë Universitet

12:51
09-11-2012, 12:50:01

Zgjedhjet, Berisha: KiE të na dërgojë vëzhgues, premtoj standart

Zgjedhjet, Berisha: KiE të na dërgojë vëzhgues, premtoj standart Shqipëria dorëzon sot presidencën e KiE-së, vendit pasardhës, Andorës. Nishani:  Shqipëria tregoi se ka institucione të konsoliduara, rekomandimet e BE prioritet.  Berisha:  Duam vezhgues te KiE ne zgjedhjet e 2013...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 12:50:01

KLD: Posti i Lefterie Lleshit vakant, diskutohet shpërndarja e gjyqtarëve

KLD: Posti i Lefterie Lleshit vakant, diskutohet shpërndarja e gjyqtarëveKëshilli i Lartë i Drejtësisë është mbledhur sot, ku nën drejtimin e kryetarit të saj, Presidentit, Bujar Nishani ka diskutuar për shpërndarjen e gjyqtarëve. Nishani : Vakant posti i Lefterie Lleshit në K...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 12:50:01

"11-vjecari", shfajësohen bluzat e bardha, QSUT: Vdiq nga një komplikacion i rrallë

"11-vjecari", shfajësohen bluzat e bardha, QSUT: Vdiq nga një komplikacion i rrallëMinistri Tavo gjatë një vizite në Shkodër:  Ngjarja e rëndë po hetohet . Tavo theksoi se ka dyshime të forta se vdekja e 11-vjeçarit u shkaktua nga një komplikacion i rrallë i njohur si hipetermia...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 10:50:01

9 "Qytetarë Nderi", PS-LSI bashkojnë votat në Vlorë

9 "Qytetarë Nderi", PS-LSI bashkojnë votat në VlorëNisma u propozua nga kryetari i Bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika. Të 9 personat janë nga fusha të ndryshme të jetës në vend, në diasporë dhe në Kosovë.  PD-PDIU: Emrat s'kanë lidhje me qytetin

12:51
09-11-2012, 10:50:01

Qeveria i jep paratë e burgut të Lirak Bejkos, familjes

Qeveria i jep paratë e burgut të Lirak Bejkos, familjesFinancat publikojnë emrat e 202 përfituesve të këstit të dytë të dëmshpërblimit. Në listë edhe Gjergj Ndreca, Asllan Patrioti dhe 6 ish-grevistë të tjerë. Dëmshpërblim për djalin e Beqir Ballukut.

12:51
09-11-2012, 10:50:01

Integrimi, Sequi: Kriza ekonomike detyroi BE të rishkruajë disa rregulla

Integrimi, Sequi: Kriza ekonomike detyroi BE të rishkruajë disa rregullaKreu i prezencës së Bashkimit Europian në Tiranë, Ettore Sequi i pranishëm në konferencën "Evropa J-L 2020', deklaron se vendet që aspirojnë për në Bashkimin Europian duhet t'i nënshtrohen një sërë reformash...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 10:50:01

Berisha: Pas ullirit, projekti i arrorëve i suksesshëm

Berisha: Pas ullirit, projekti i arrorëve i suksesshëmDeklarata u bë në Universitetin Bujqësor të Kamzës ku Berisha mori sot pjesë në ceremoninë e inagurimit të ambienteve të reja në këtë Universitet

12:51
09-11-2012, 10:50:01

Presidenca e KiE, Nishani: Shqipëria ka institucione të konsoliduara

Presidenca e KiE, Nishani: Shqipëria ka institucione të konsoliduaraNë seancën e hapjes, pjesëmarrësit në Konferencë do të përshëndeten edhe nga Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, ndërsa Kryeministri Berisha do të mbajë një fjalë gjatë Sesionit të parë të aktivitetit. (në...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe