Lajmet e Fundit - 45

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajmet dhe te rejat me te fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe Bota

12:51
09-11-2012, 08:50:02

Abuzimi, 12-vjeçarja tenton vetëvarjen, Babai: Pedofilin, dënojeni ose do e vras

Abuzimi, 12-vjeçarja tenton vetëvarjen, Babai: Pedofilin, dënojeni ose do e vrasVladimir Xhelollari më preku aty ku më dhemb më shumë. Ai ngacmoi seksualisht vajzën time 12-vjeçare, e cila ka tentuar dy herë të varë veten me litarin e qenit. Nëse drejtësia nuk e dënon dhe e lë t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 08:50:02

Zgjedhjet në Partinë Demokratike, ikin kryetaret e rretheve

Zgjedhjet në Partinë Demokratike, ikin kryetaret e rretheveHumbja e bashkive kyçe në Kavajë, Librazhd, Laç, Mirditë, Tepelenë, Sarandë dhe Gramsh po shoqërohet tani me zëvendësimet e drejtuesve lokalë demokratë. Ndërkohë që në degën e PD-së së Devollit, zëvendësimi po bëhet për ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 08:50:02

Vdekja e 11-vjeçarit, e ëma: Mjekët na thanë që po prisnin ilaçin

Vdekja e 11-vjeçarit, e ëma: Mjekët na thanë që po prisnin ilaçinMjekët e spitalit francez në Qen drën Spitalore Universitare "Nënë Tereza" shprehen se vogëlushi 11- vjeçar Denis Almadhi, i cili humbi jetën gjatë një operacioni estetik në sy, ka vdekur si pasojë e një sëmundjeje...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-11-2012, 00:50:02

Lushnjë, në pranga dy punonjës të CEZ nën akuzën e vjedhjes

Lushnjë, në pranga dy punonjës të CEZ nën akuzën e vjedhjesBien në pranga dy punonjës të CEZ Shpërndarje në qytetin e Lushnjës. Sipas të dhënave nga blutë e këtij qyteti mësohet se dy punonjësit akuzohen për vjedhje në bashkëpunim.

12:51
08-11-2012, 22:50:01

11-vjeçari vdes në spital, Familjarët: Ishte ndërhyrje estetike, na dhanë garanci

11-vjeçari vdes në spital, Familjarët: Ishte ndërhyrje estetike, na dhanë garanciPolicia bëri të ditur se një 11-vjeçar ka gjetur vdekjen gjatë një operacioni kirurgjikal që po kryente në sy. Familjarët denoncojnë mjekët në polici.  Mjekët: Shkak i vdekjes së fëmijës ka qenë ane...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
08-11-2012, 22:50:01

Pukë, policia: Dodë Prenga u vra me një mjet prerës

Pukë, policia: Dodë Prenga u vra me një mjet prerësPolicia e qytetit të Pukës zbardhi në orët e pasdites vrasjen e shtetasit Dodë Prenga, i cili u gjet i pajetë në fshatin Gojan të Pukës sot rreth orës 16:30.

12:51
08-11-2012, 22:50:01

Vlorë, 9 personalitete nderohen me titullin "Qytetar Nderi"

Vlorë, 9 personalitete nderohen me titullin "Qytetar Nderi"Këshilli Bashkiak i Vlorës u jep 9 personaliteteve titullin "Qytetar Nderi", vetëm me votat e të majtëve, në kuadër të 100-vjetorit të Pavarësisë.

12:51
08-11-2012, 22:50:01

Përplasja me Topallin në Kuvend, Oketa: "Tjetrit zemëroju aq sa di"

Përplasja me Topallin në Kuvend, Oketa: "Tjetrit zemëroju aq sa di"I ftuar në emisionin "Studio24" në televizionin 'NEWS 24', deputeti i FRD-së, Gazmend Oketa, sqaroi përplasjen e ndodhur sot në Kuvend mes tij dhe kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli.  Ika nga PD, Berisha e k...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
08-11-2012, 22:50:01

Mocion për Fierin, Rama: Propozimi i Berishës, shkelje e ligjit

Mocion për Fierin, Rama: Propozimi i Berishës, shkelje e ligjitI ftuar në emisionin "Top Story", kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, deklaroi se opozita nuk do të votojë ligjin për Gjykatën e Lartë, nëse nuk zbatohen vendimet për Qarkun e Fierit.

12:51
08-11-2012, 20:50:02

Vrasja e Ajshes, ekspertizë psikiatriko-ligjore Shaban Norjas

Vrasja e Ajshes, ekspertizë psikiatriko-ligjore Shaban NorjasSipas informacionit paraprak, Norja do të qëndrojë dy ditë nën vëzhgimin e ekspertëve psikiatriko-ligjorë në mjediset e spitalit të burgut, që ndodhet në afërsi të kompleksit spitalor "Nënë Tereza" në Tiranë.

12:51
08-11-2012, 20:50:02

Vlorë, 9 personalitete nderohen me titullin "Qytetar nderi"

Vlorë, 9 personalitete nderohen me titullin "Qytetar nderi"Këshilli Bashkiak i Vlorës u jep 9 personaliteteve titullin "Qytetar nderi", vetëm me votat e të majtëve, në kuadër të 100-vjetorit të Pavarësisë.

12:51
08-11-2012, 20:50:02

Mungesa e energjisë, banorët bllokojnë autostradën Kukës-Morinë prej 3 orësh

Mungesa e energjisë, banorët bllokojnë autostradën Kukës-Morinë prej 3 orëshBanorët e tre komunave në Kukës bllokojnë autostradën Kukës-Morinë në shenjë proteste për ndërprerjen e energjisë elektrike nga CEZ Shpërndarje prej më shumë se 10 ditësh. Bllokimi vazhdon prej 3 orësh.<...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
08-11-2012, 20:50:02

Bumçi: MTKRS 39 milionë lekë për Sheshin e Flamurit në Vlorë

Bumçi: MTKRS 39 milionë lekë për Sheshin e Flamurit në VlorëGjatë interpelancës në Kuvend, të kërkuar nga deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla, ministri Bumçi tha se MTKRS, në lidhje me dekorin ka zhvilluar dy proçedura.

12:51
08-11-2012, 20:50:02

Nishani: Shqipëria, kontribut në promovimin e vlerave të KE

Nishani: Shqipëria, kontribut në promovimin e vlerave të KEPresidenti i Republikës priti sot në një takim Përfaqësuesin e Lartë të Sekretarit të Përgjithshëm të OKB-së për Aleancën e Qytetërimeve, ish-Presidentin e Portugalisë, Jorge Sampaio.

12:51
08-11-2012, 18:50:02

Sampaio-Berishës: Shqipëria model i ndërtimit të shoqërisë përfshirëse

Sampaio-Berishës: Shqipëria model i ndërtimit të shoqërisë përfshirëseKryeministri Berisha takoi sot, Përfaqësuesin e Lartë të Sekretariatit të Përgjithshëm të OKB-së për Aleancën e Qytetërimeve, zotin Jorge Sampaio.

12:51
08-11-2012, 18:50:02

Hakmarrja për 9-vjeçarin, "arrest me burg" taksistit që ndihmoi dy vëllezërit

Hakmarrja për 9-vjeçarin, "arrest me burg" taksistit që ndihmoi dy vëllezëritGjykata e Laçit vendosi masën e sigurisë "arrest me burg" ndaj taksistit Xhelal Poleshi, i cili akuzohet se ndihmoi të arratiseshin nga vendngjarja dy autorët e krimit të 4 ditëve më parë në Mamurras.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
08-11-2012, 18:50:02

Tiranë, makina përplas një grua në Bulevard

Tiranë, makina përplas një grua në BulevardNjë grua ka marrë plagë të rënda, pasi është përplasur nga një automjet në Bulevardin kryesor të kryeqytetit.http...

12:51
08-11-2012, 18:50:02

Fasonët kundër 5-fishimit të gjobës për mosdeklarimin e punonjësve

Fasonët kundër 5-fishimit të gjobës për mosdeklarimin e punonjësveProdhuesit e veshjeve kundërshtojnë propozimin e Ministrisë së Financave për 5-fishimin e gjobës për mosdeklarimin e punonjësve. Sipas tyre ky ndryshim që kërkohet në ligjin për procedurat tatimore, nuk do të ulë ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
08-11-2012, 18:50:02

Lushnje, në pranga dy punonjës të CEZ nën akuzën e vjedhjes

Lushnje, në pranga dy punonjës të CEZ nën akuzën e vjedhjes Bien në pranga dy punonjës të CEZ Shpërndarje në qytetin e Lushnjes. Sipas të dhënave nga blutë e këtij qyteti mësohet se dy punonjësit akuzohen për vjedhje në bashkëpunim.

12:51
08-11-2012, 16:50:02

Bulqizë, plagoset rëndë minatori, i plasi dinamiti në dorë

Bulqizë, plagoset rëndë minatori, i plasi dinamiti në dorëAksidentet gjatë punës në miniera vijojnë të shkaktojnë viktima apo të lënduar. Një minator u plagos rëndë, teksa ishte duke punuar në zonën D të minierës së Bulqizës.

12:51
08-11-2012, 16:50:02

Videoja, Dritan Prifti prej 4 ditësh i lirë nga çdo akuzë

Videoja, Dritan Prifti prej 4 ditësh i lirë nga çdo akuzëVideoja Prifti-Beqiraj, Prokuroria tërheq akuzën për ish-ministrin Dritan Prifti, pas kthimit të dosjes nga Gjykata e Lartë. Prej 4 ditësh Prifti i lirë nga çdo akuzë.

12:51
08-11-2012, 16:50:02

ERE, monitorim bilancit të CEZ: Nuk siguron importin për humbjet

ERE, monitorim bilancit të CEZ: Nuk siguron importin për humbjetEnti Rregullator i Energjisë po monitoron shpenzimet që ka bërë CEZ Shpërndarje, veçanërisht ato operative për të gjetur arsyet e ngërçit financiar që ka përfshirë kompaninë çeke.

12:51
08-11-2012, 16:50:02

Vdekja e Bejkos, familjarët: Nuk pranojmë para nga ata që e dogjën

Vdekja e Bejkos, familjarët: Nuk pranojmë para nga ata që e dogjën"Nuk pranojmë asnjë ndihmë financiare nga ata që na e vranë Lirakun". Kjo ka qenë deklarata e familjarëve të Lirak Bejkos, pas homazheve dhe ceremonisë së varrimit të ish-grevistit që humbi jetën pak ditë më parë ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
08-11-2012, 16:50:02

Zgjedhjet, Wollfarth: KQZ po punon në mënyrë jopartiake

Zgjedhjet, Wollfarth: KQZ po punon në mënyrë jopartiakeOSBE takim me Grupin Ndërkombëtar të Punës për zgjedhjet. Wollfarth: KQZ po punon ne menyre jopartiake, me rendesi bashkepunimi dhe zbatim i plote i kodit te ndryshuar zgjedhor. Kodi i sjelljes me rëndësi për fushatën.

12:51
08-11-2012, 14:50:12

Kalon ligji për amnistinë, PD-PS nuk gjejnë konsensus për ligjet me 3/5

Kalon ligji për amnistinë, PD-PS nuk gjejnë konsensus për ligjet me 3/5Kuvendi nuk gjen konsensusin për të futur në rend dite dhe për të miratuar tre ligjet që kushtëzojnë marrjen e plotë të statusit të vendit kandidat. Betohet deputeti i PS-së Auron Tare, pas dorëheqjes së Andi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
08-11-2012, 14:50:12

Haxhinasto: Nevojiten më shumë mallra "Made in Albania'

Haxhinasto: Nevojiten më shumë mallra "Made in Albania'Ministri i Ekonomisë, Edmond Haxhinastoi vlerësoi sot sektorin e industrisë dhe veçanërisht të fasonëve për rritjen e punësimit në Shqipëri

12:51
08-11-2012, 14:50:12

Kopshtet dhe çerdhet, Basha: Do zgjidhet problemi i ngrohjes

Kopshtet dhe çerdhet, Basha: Do zgjidhet problemi i ngrohjesMe një fond prej 11.1 milionë lekësh kanë nisur sot punimet, për rikonstruksionin total të çerdhes nr. 35, në Njësinë Bashkiake numër 7, e cila u shërben 100 fëmijëve

12:51
08-11-2012, 14:50:12

Qarku Fier, Ndreka: Jo mocion për anëtarët, por për kryetarin e nënkryetarin

Qarku Fier, Ndreka: Jo mocion për anëtarët, por për kryetarin e nënkryetarinPropozimi i kryeministrit Sali Berisha që çështja e Qarkut të Fierit të zgjidhet me mocion mosbesimi ndaj anëtarë të Këshillit të këtij Qarku është aprovuar në mënyrë të pjesshme nga Kryetari i Qarkut të...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
08-11-2012, 14:50:12

Minoritetet, Dule: Kuadri i paplotë. Panariti: Sipas KiE, s'kemi raste genocidi

Minoritetet, Dule: Kuadri i paplotë. Panariti: Sipas KiE, s'kemi raste genocidiGjendja e komuniteteve minoritare në vendin tonë, ka bërë që deputeti Vangjel Dule njëherësh kreu i PBDNJ-së të thërasë në interpelancë ministrin e Punës së Jashtme Edmond Panariti.

12:51
08-11-2012, 12:50:02

Punëtorët e Lazaratit, 1000 lekë për bohçet e hashashit

Punëtorët e Lazaratit, 1000 lekë për bohçet e hashashitLazarati vazhdon të sfidojë shtetin. Dhjetëra e dhjetëra banorë nga rrethe të ndryshme të vendit kanë kthyer sytë drejt fshatit më të përfolur në vend, të cilit jo më kot i kanë vënë nofkën "Kolumbi"....

12:51
08-11-2012, 12:50:02

Dhuna në familje: Berisha-Xhaçkës: Mjerë burrat nga gra si ti, Ruçi: Ti ke lënë gratë minorancë.

Dhuna në familje: Berisha-Xhaçkës: Mjerë burrat nga gra si ti, Ruçi: Ti ke lënë gratë minorancë.Kuvend, tre ligjet kusht për statusin në rend dite, betohet deputeti i PS-së Auron Tare, pas dorëheqjes së Andis Harasanit. Pritetvotimi i projektligjit për Amnistinë.  Themelimi ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
08-11-2012, 12:50:02

Themelimi i PKSH, Topalli ironi me PS: Reformohuni

Themelimi i PKSH, Topalli ironi me PS: ReformohuniKryetarja e Kuvendit të Shqipërsië Jozefina Topalli, teksa në Kuvend debatohej në lidhje me pr/ligjin për dhunën në familje, gjeti një moment për ti uruar për atë që e quajti ditëlindje të partisë.

12:51
08-11-2012, 12:50:02

"Fieri', Berisha: Jepni 'Ok' për mocion. Ruci: Ti nuk je budalla, por je mashtrues

"Fieri', Berisha: Jepni 'Ok' për mocion. Ruci: Ti nuk je budalla, por je mashtruesNjë përplasje e ashpër deklaratash mes kryeministrit Sali Berisha dhe kreut të grupit parlamentar Gramoz Ruci janë zhvilluar në seancën parlamentare duke marrë shkas nga cështja e Qarkut të Fierit<...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
08-11-2012, 12:50:02

100 vjet Pavarësi, AK: denoncojmë vendosjen e flamujve të PD në Kamëz

100 vjet Pavarësi, AK: denoncojmë vendosjen e flamujve të PD në KamëzNëpërmjet një deklarate për mediat Aleanca Kuq e Zi duke kujtuar se festa e pavarësisë është e gjithë shqiptarëve, thekson se flamujtë bardh e blu nuk përfaqësojnë shqiptarët.

12:51
08-11-2012, 10:50:02

Shefja e financës, tek Juridiku zuri vendin e punës me diplomë false

Shefja e financës, tek Juridiku zuri vendin e punës me diplomë falseUniversiteti i Tiranës ka denoncuar në prokurorinë e kryeqytetit kryetaren e degës së Financës në Fakultetin e Drejtësisë, pasi kjo e fundit dyshohet se ka falsifikuar diplomën e saj, të cilën më pas mendohet se...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
08-11-2012, 10:50:02

Kompensimi i ish-pronarëve, përcaktohen procedurat

Kompensimi i ish-pronarëve, përcaktohen proceduratKëshilli i Ministrave ka miratuar dje kriteret që do ndiqen për shpërndarjen e fondit të kompensimit të pronarëve në të holla, për vitin 2012.

12:51
08-11-2012, 10:50:02

Prokuroria mbyll dosjen e diplomës së Bossit, në gjyq vetëm 1 sekretare

Prokuroria mbyll dosjen e diplomës së Bossit, në gjyq vetëm 1 sekretareKa zgjatur vetëm disa muaj çudia e diplomimit të Renzo Boss-it, për të cilën ai vetë pranoi se nuk kishte qenë asnjëherë në Tiranë. Pas hetimeve të kryera, prokuroria ka vendosur të pushojë dosjen "Bossi"

12:51
08-11-2012, 10:50:02

Berisha inauguron ujësjellësin e zonës së plazhit në Durrës

Berisha inauguron ujësjellësin e zonës së plazhit në DurrësKryeministri i vendit Sali Berisha inaguroi paraditen e sotme ujësjellësin e zonës së plazhit në Durrës. Gjatë fjalës së tij, Berisha deklaroi se investimi prej 1 mln euro, siguron furnizim me ujë për 3.000 familje.  

12:51
08-11-2012, 10:50:02

Kuvend, tre ligjet kusht për statusin në rend dite, betohet Auron Tare

Kuvend, tre ligjet kusht për statusin në rend dite, betohet Auron TareLigjëvënësit e Kuvendit të Shqipërisë, duket se i pret një axhendë e ngjeshur ditën e sotme. Ja axhenda:  

12:51
08-11-2012, 08:50:01

Punëtorët e Lazaratit, 1000 lekë për bohçet e hashashit

Punëtorët e Lazaratit, 1000 lekë për bohçet e hashashitLazarati vazhdon të sfidojë shtetin. Dhjetëra e dhjetëra banorë nga rrethe të ndryshme të vendit kanë kthyer sytë drejt fshatit më të përfolur në vend, të cilit jo më kot i kanë vënë nofkën "Kolumbi"....

12:51
08-11-2012, 08:50:01

Vaji i makinave, vetëm në servise të licencuara

Vaji i makinave, vetëm në servise të licencuaraVaji i makinave nuk do mund të ndërrohet më në çdo servis automjetesh, por vetëm nëpër subjekte të autorizuara e të licencuara në asgjësimin e vajrave të përdorura motorike e industriale

12:51
07-11-2012, 22:50:02

Akuzat, Imami: MM nuk shet prona PS: Ja dokumenti i së vërtetës

Akuzat, Imami: MM nuk shet prona PS: Ja dokumenti i së vërtetës Debate të ashpra kanë përfshirë sot Komisionin Parlamentar të Sigurisë mbi çështjen e pronave te ushtrisë . Opozita: Hetime për korrupsionin e Ministrise e Mbrojtjes. Ministri Imami: Dikasteri nuk i hap dyert nëse p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
07-11-2012, 22:50:02

Shqipëria-Kosova, marrëveshje për informacionin e klasifikuar

Shqipëria-Kosova, marrëveshje për informacionin e klasifikuarShqipëria dhe Kosova nënshkruajtën sot marrëveshjen për shkëmbimin dhe mbrojtjen reciproke të informacionit të klasifikuar.

12:51
07-11-2012, 22:50:02

LSI: Obama fitore e merituar, sukses për demokracinë në botë

LSI: Obama fitore e merituar, sukses për demokracinë në botëSekretari Ndërkombëtar i LSI-së Ralf Gjoni, gjatë një interviste televizive, vlerësoi mënyrën si u zhvillua fushata elektorale në SHBA, duke e cilësuar fitoren e Presidentit Obama, jo vetëm si një sukses të tij, por të ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
07-11-2012, 22:50:02

"Amnistia" familjarët e Gërdecit thirrje Kuvendit: Të mos falet asnjë fajtor, vranë njerëz

"Amnistia" familjarët e Gërdecit thirrje Kuvendit: Të mos falet asnjë fajtor, vranë njerëzShoqata e Familjarëve të Viktimave të Gërdecit duke shprehur shqetësimin e tyre lidhje me amnistinë e propozuar për miratim, me rastin e 100 vjetorit të Pavarësisë, i bën thirrje Kuvendit q...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
07-11-2012, 20:50:01

Akuzat, Imami: MM s'shet prona PS: Ja dokumenti i së vërtetës

Akuzat, Imami: MM s'shet prona PS: Ja dokumenti i së vërtetës Debate të ashpra kanë përfshirë sot Komisionin Parlamentar të Sigurisë mbi çështjen e pronave te ushtrisë . Opozita: Hetime për korrupsionin e Ministrise e Mbrojtjes. Ministri Imami: Dikasteri nuk i hap dyert nëse pro...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
07-11-2012, 20:50:01

Dekori i Tiranës, Bashkia: Ramës i duhej 1 vit pushim që të kuptonte rëndësinë

Dekori i Tiranës, Bashkia: Ramës i duhej 1 vit pushim që të kuptonte rëndësinëZbukurimet që i janë bërë Pallatit të Kulturës me rastin e 100-vjetorit të Pavarësisë ka bërë që të "përplasen me deklarata', kreu i PS-së Edi Rama, njëherësh ish-kryebashkiak i kryeqytetit si dhe inst...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
07-11-2012, 20:50:01

Berisha: Historia të ndryshojë, të thuhet e vërteta

Berisha: Historia të ndryshojë, të thuhet e vërtetaKryeministri i vendit Sali Berisha deklaroi se historianë dhe studiues po punojnë që në këtë 100 vjetor të pavarësisë, historia të mos jetë e shkruar sic ka qënë më parë, por të thotë të vërteta të mëdha.

12:51
07-11-2012, 20:50:01

PS, Brace: Shpenzimet marramendëse të CEZ, miliona dollarë të vjedhura

PS, Brace: Shpenzimet marramendëse të CEZ, miliona dollarë të vjedhuraDeputeti socialist Erjon Brace deklaroi sot se CEZ e ndarë në disa degë ka shkaktuar humbje me paratë. Sipas tij, "CEZ ALBANIA" është ura kryesore për shpenzime marramendëse që i faturohen "CEZ Shpërndarje"

12:51
07-11-2012, 18:50:02

Akuzat, Imami: MM s'shet prona PS: Ja dokumenti i së vërtetës

Akuzat, Imami: MM s'shet prona PS: Ja dokumenti i së vërtetës Debate të ashpra kanë përfshirë sot Komisionin Parlamentar të Sigurisë mbi çështjen e pronave te ushtrisë . Opozita: Hetime për korrupsionin e Ministrise e Mbrojtjes. Ministri Imami: Dikasteri nuk i hap dyert nëse pro...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe