Lajmet e Fundit - 50

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajmet dhe te rejat me te fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe Bota

InfoZ
02-11-2012, 08:50:01

Hëna: Jam i tronditur, s'e prisja që shoku i ngushtë të më vriste babanë

Lajmet e Fundit

Hëna: Jam i tronditur, s'e prisja që shoku i ngushtë të më vriste babanëPronari i kazinosë në fshatin Vloçisht të Korçës, Erjon Hëna nuk do ta besojë ende se shoku i tij i ngushtë i ka vrarë babain. Ai thotë se është i shokuar dhe se do të presë përfundimin e hetimeve për zbardh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
01-11-2012, 22:50:02

Elbasan, theri me thikë 30-vjeçarin, shpallet në kërkim përdoruesi i drogës

Lajmet e Fundit

Elbasan, theri me thikë 30-vjeçarin, shpallet në kërkim përdoruesi i drogësIdentifikohet dhe shpallet në kërkim personi i dyshuar për vrasjes e  Klodian Lumanit. 30-vjeçari ka ndërruar jetë në Spitalin e Elbasanit, si pasojë e dëmtimeve serioze  Elbasan, zjarri përfshin 1 bane...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
01-11-2012, 22:50:02

Fjala e plotë e Hillary Clinton në Kuvendin e Shqipërisë

Lajmet e Fundit

Fjala e plotë e Hillary Clinton në Kuvendin e ShqipërisëFjala e Hillary Clinton në Kuvendine Shqipërisëhttp://www.balkanweb.com/notizia.php?IDNotizia=1082...

InfoZ
01-11-2012, 22:50:02

DASH zbardh takimin e Clinton me stafin e ambasadës

Lajmet e Fundit

DASH zbardh takimin e Clinton me stafin e ambasadësDepartamenti Amerikan i Shtetit ka zbardhur edhe takimin që Sekretarja Amerikane e Shtetit ka pasur me punonjësit e Ambasadës së SHBA-ve në vendin tonë.

InfoZ
01-11-2012, 20:50:47

Vrasja në kazino, Albana Kodralli: Bashkëshorti im s'është autori

Lajmet e Fundit

Vrasja në kazino, Albana Kodralli: Bashkëshorti im s'është autoriBashkëshortja e Edison Kodrallit, i arrestuar pasi dyshohet se ka vrarë në një kazino në Korçë 58-vjeçarin Et'hem Hëna, deklaroi sot se ai nuk është vrasësi.  (Në foto viktima E'them Hëna)

InfoZ
01-11-2012, 20:50:47

CEZ: Mungesa e energjisë në Zejmen, nga ndërhyrja ilegale në rrjet

Lajmet e Fundit

CEZ: Mungesa e energjisë në Zejmen, nga ndërhyrja ilegale në rrjetCEZ Shpërndarje nëpërmjet një deklarate për mediat sqaron se mungesa e energjisë në fshatin Zejmen ka ardhur si pasojë e ndërhyrjes ilegale në rrjetin e tensionit të mesëm nga persona të paautorizuar.

InfoZ
01-11-2012, 20:50:47

Elbasan, zjarri përfshin 1 banesë, rrezikon edhe dy të tjera

Lajmet e Fundit

Elbasan, zjarri përfshin 1 banesë, rrezikon edhe dy të tjeraMenjëherë në vendngjarje janë nisur forcat e zjarrfikëses, për të shuar flakët e mëdha të cilat kërcënuan banesat e fshatit, ndërkohë që përhapën panik tek banorët.

InfoZ
01-11-2012, 20:50:47

Elbasan, theri me thikë 30-vjecarin, shpallet në kërkim përdoruesi i drogës

Lajmet e Fundit

Elbasan, theri me thikë 30-vjecarin, shpallet në kërkim përdoruesi i drogësIdentifikohet dhe shpallet në kërkim personi i dyshuar për vrasjes e  Klodian Lumanit. 30-vjeçari ka ndërruar jetë në Spitalin e Elbasanit, si pasojë e dëmtimeve serioze  Elbasan, zjarri përfshin 1 bane...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
01-11-2012, 20:50:47

FJALA E PLOTË E HILLARY CLINTON NË KUVENDIN E SHQIPËRISË

Lajmet e Fundit

FJALA E PLOTË E HILLARY CLINTON NË KUVENDIN E SHQIPËRISËFJALA E HILLARY CLINTON NË KUVENDIN E SHQIPËRISËhttp://www.balkanweb.com/notizia.php?IDNotizia=10823...

InfoZ
01-11-2012, 18:50:14

"Sandy", Gjunkshi, letër solidariteti komandantit të gardës së New Jersey

Lajmet e Fundit

"Sandy", Gjunkshi, letër solidariteti komandantit të gardës së New JerseyShefi i Shtabit të Përgjithshëm të FA-së, gjeneralmajor Xhemal Gjunkshi i është drejtuar sot me anë të një letre solidariteti komandantit të Gardës së New Jersey, gjeneral Michael L. Cunnif, për përballimin...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
01-11-2012, 18:50:14

Sekuestrohen 125 kg drogë në kufirin shqiptaro-grek

Lajmet e Fundit

Sekuestrohen 125 kg drogë në kufirin shqiptaro-grekSekuestrohen në kufirin shqiptaro-grek 125 kg lënë narkotike mariuanë. Droga u gjet në fshatin Vrisella të Igumenicës, e fshehur në shkurre në 4 çanta.

InfoZ
01-11-2012, 18:50:14

DASH zbardh takimin mes Hillary Clinton dhe Kryeministrit Berisha

Lajmet e Fundit

DASH zbardh takimin mes Hillary Clinton dhe Kryeministrit BerishaDepartamenti Amerikan i Shtetit zbardh takimin e Sekretares amerikane HiIlary Clinton me Kryeministrin Berisha.

InfoZ
01-11-2012, 18:50:14

Mediat ndërkombëtare pasqyrojnë vizitën e Clinton në Shqipëri

Lajmet e Fundit

Mediat ndërkombëtare pasqyrojnë vizitën e Clinton në ShqipëriNjë vëmendje të veçantë i kanë kushtuar mediat ndërkombëtare vizitës në Shqipëri të Sekretares amerikane të Shtetit Hillary Clinton. Me titullin "Hillary Clinton shpjegon arsyen se përse ajo shkon mirë me Presidentin O...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
01-11-2012, 18:50:14

Elbasan, 30-vjecari gjendet i therur në rrethana misterioze

Lajmet e Fundit

Elbasan, 30-vjecari gjendet i therur në rrethana misterioze30-vjecari ka ndërruar jetë në spitalin e Elbasanit, si pasojë e dëmtimeve serioze. Policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e autorit.

InfoZ
01-11-2012, 16:50:02

Rama: Clinton dëgjoi zërin e opozitës, besimi tek vota e lirë jetike

Lajmet e Fundit

Rama: Clinton dëgjoi zërin e opozitës, besimi tek vota e lirë jetikeKreu i Partisë Socialiste Edi Rama në një deklaratë për shtyp zbardhi detaje të takimit me Sekretaren e Shtetit të Amerikës, Hillary Clinton.  Rama : E sigurova se kur të vijmë në qeveri do promovojmë vlerat e S...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
01-11-2012, 16:50:02

TIA: Në krah të qëndrimit të SHBA, për luftën ndaj korrupsionit

Lajmet e Fundit

TIA: Në krah të qëndrimit të SHBA, për luftën ndaj korrupsionitNë deklaratën e shpërndarë për mediat, TIA shpreh mbështetjen e vazhdueshme lidhur me masat dhe angazhimet antikorrupsion që duhet të ndërmarrë vendi ynë në rrugën e gjatë të demokratizimit dhe anëtarësimit në strukt...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
01-11-2012, 16:50:02

Stuhi shiu nga veriu në jug. Gjirokastër, ujërat e Liqenit të Viroit përmbytin rrugën nacionale

Lajmet e Fundit

Stuhi shiu nga veriu në jug. Gjirokastër, ujërat e Liqenit të Viroit përmbytin rrugën nacionaleReshjet e shiut të shoqëruara me erëra të forta kanë shkaktuar probleme në disa akse rrugore dhe porte detare në vend.  Uji futet në banesa në disa fshatra të Lezhës, në Vlorë, stuhitë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
01-11-2012, 16:50:02

PDIU: Clinton ngriti publikisht çështjen çame në SHBA

Lajmet e Fundit

PDIU: Clinton ngriti publikisht çështjen çame në SHBAPartia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet e përshëndet në mënyrë të përzemërt vizitën dhe mesazhet e dhëna nga numri dy i shtetit më të fuqishëm në botë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

InfoZ
01-11-2012, 16:50:02

Berisha siguron Clinton: Në 2013-të zgjedhje demokratike

Lajmet e Fundit

Berisha siguron Clinton: Në 2013-të zgjedhje demokratikePërmbushja e detyrimeve të mbetura të Shqipërisë, për marrjen e statusit për në BE dhe zgjedhjet e vitit 2013-tKKK ishin temë e takimit mes kryediplomates amerikane Hillary Clinton dhe Kryeministrit Berisha.

InfoZ
01-11-2012, 12:50:02

Stuhi shiu nga veriu në jug, përmbytje në Lezhë, probleme në porte e akse rrugore

Lajmet e Fundit

Stuhi shiu nga veriu në jug, përmbytje në Lezhë, probleme në porte e akse rrugoreReshjet e shiut të shoqëruara me erëra të forta kanë shkaktuar probleme në disa akse rrugore dhe porte detare në vend.  Uji futet në banesa në disa fshtatra të Lezhës, në Vlorë, stuhitë me erë dhe s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
01-11-2012, 12:50:02

Shiu rrit prurjet në hidrocentralin e Fierzës

Lajmet e Fundit

Shiu rrit prurjet në hidrocentralin e FierzësReshjet e shiut, që vazhdojnë pa ndërprerje nga mbrëmja e kaluar, kanë rritur ndjeshëm prurjet e ujit në liqenin e Fierzës, duke krijuar një situatë optimiste për specialistët e hidrocentraleve në këtë periudhë të stinës së reshjeve
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
01-11-2012, 12:50:02

BB: Rritja ekonomike e Shqipërisë, këtë vit jo më shumë se 1%

Lajmet e Fundit

BB: Rritja ekonomike e Shqipërisë, këtë vit jo më shumë se 1%Jane Armitage, drejtore e Bankës Botërore për Ballkanin Perëndimor, tha të enjten për mediat se "Shqipëria në vitet e fundit arriti rritje ekonomike më të mirë se rajoni".

InfoZ
01-11-2012, 12:50:02

Shkodër, humb jetën 50-vjeçari, u përplas nga një automjet

Lajmet e Fundit

Shkodër, humb jetën 50-vjeçari, u përplas nga një automjetNjë person ende i paidentifikuar ka humbur jetën në një aksident rrugor, në hyrje të qytetit të Shkodrës.

InfoZ
01-11-2012, 12:50:02

Hillary Clinton në Tiranë, fjalim në Kuvend: SHBA, partneri juaj i përhershëm

Lajmet e Fundit

Hillary Clinton në Tiranë, fjalim në Kuvend: SHBA, partneri juaj i përhershëmPër herë të parë Hillary Clinton vjen ne Shqipëri. Avioni i Sekretares Amerikane të Shtetit, Hillary Clinton u ul në aeroportin e Rinasit rreth orës 10:30, ndonëse pritej të mbërrinte më herët në orën 0...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
01-11-2012, 08:50:02

Hillary Clinton 4 orë në Tiranë, "blindohet" kryeqyteti

Lajmet e Fundit

Hillary Clinton 4 orë në Tiranë, "blindohet" kryeqytetiTirana sot është zgjuar "e blinduar" nën masa të rrepta sigurie për shkak se Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillari Klinton do të zhvillojë për herë të parë, një vizitë zyrtare 4 orëshe në kryeqytetin shqiptar.

InfoZ
01-11-2012, 08:50:02

Has, babai ekzekuton djalin e vetëm: E bëra në gjaknxehtësi e sipër

Lajmet e Fundit

Has, babai ekzekuton djalin e vetëm: E bëra në gjaknxehtësi e sipërKrimi brenda familjes trondit sërish. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së mërkurës në fshatin Kostur të Hasit, ku një 71-vjeçar ka vrarë me armë zjarri djalin e tij.

InfoZ
01-11-2012, 04:50:05

Reagon Bashkia e Tiranës: Rama s'ka frymë patriotike

Lajmet e Fundit

Reagon Bashkia e Tiranës: Rama s'ka frymë patriotikeBashkia e Tiranës ka reaguar ndaj deklaratave të kryetarit të PS, Edi Rama, për festimet e 100 vjetorit të pavarësisë.

InfoZ
01-11-2012, 00:50:02

Islami: Rama përjashtoi personalitetet në PS, po ndërton partinë e tij

Lajmet e Fundit

Islami: Rama përjashtoi personalitetet në PS, po ndërton partinë e tijNe emisionin "Studio24" nga Denis Minga, Islami tha se, Rama fokusohet në emra që nuk kanë dhënë kontribut të madh në PS dhe se ka lënë në hije personalitete të vyera që kanë punuar për partinë:  Rama mundohet...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
31-10-2012, 22:50:02

Gjirokastër, dëmtohen kabllot elektrike, pa energji spitali dhe disa lagje

Lajmet e Fundit

Gjirokastër, dëmtohen kabllot elektrike, pa energji spitali dhe disa lagjePunimet e një firme private kanë dëmtuar kabllot kryesore të energjisë elektrike duke shkaktuar ndërprerjen e energjisë elektrike

InfoZ
31-10-2012, 22:50:02

Tiranë, grabitet me armë një pikë bastesh sportive

Lajmet e Fundit

Tiranë, grabitet me armë një pikë bastesh sportiveNjë person i armatosur grabiti mbrëmjen e sotme një pikë bastesh sportive në rrugën "Irfan Tomini" në kryeqytet.

InfoZ
31-10-2012, 22:50:02

Islami: Personazhet e "Mjaft'-it problem moral me socialistët, Rama i futi në PS

Lajmet e Fundit

Islami: Personazhet e  "Mjaft'-it problem moral me socialistët, Rama i futi në PSNe emisionin "Studio24" nga Denis Minga, Islami tha se, Rama fokusohet në emra që nuk kanë dhënë kontribut të madh në PS dhe se ka lënë në hije personalitete të vyera që kanë punuar për partinë:  Ra...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
31-10-2012, 20:50:01

Luan Rama: LSI me një angazhim real për integrimin

Lajmet e Fundit

Luan Rama: LSI me një angazhim real për integriminNë një deklaratë për mediat, Rama komunikoi Kryesinë e re të dalë nga zgjedhjet e kësaj force politike në Konventën Kombëtare, Komitetin Drejtues si dhe Kryesinë e re.  Zgjedhjet në LSI, fitojnë Xhixho, Vasili, Manjani e Rama <...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
31-10-2012, 20:50:01

Ligji për median, PD: Kreu i KKRT-së të zgjidhet nga Kuvendi, PS: Me short

Lajmet e Fundit

Ligji për median, PD: Kreu i KKRT-së të zgjidhet nga Kuvendi, PS: Me shortMazhoranca propozon që kreu i KKRT-së të zgjidhet me konsensus në parlament, ndërsa opozita e ka kundërshtuar këtë opsion, duke kërkuar që kreu i KKRT të zgjidhet me short.

InfoZ
31-10-2012, 20:50:01

Berat, gjendet e mbytur 56-vjeçarja e zhdukur prej 4 ditësh

Lajmet e Fundit

Berat, gjendet e mbytur 56-vjeçarja e zhdukur prej 4 ditëshFamiljarët kishin denoncuar humbjen e saj katër ditë më parë, por vetëm ditën e sotme trupi i viktimës është gjetur në lumë.

InfoZ
31-10-2012, 20:50:01

Berisha: Krizën europiane ta shndërrojmë si mundësi për vendin

Lajmet e Fundit

Berisha: Krizën europiane ta shndërrojmë si mundësi për vendinKryeministri Sali Berisha ishte sot, i pranishëm, në përfundimin e rikonstruksionit të mjediseve të brendshme të Fakultetit Ekonomik të Universitetit të Tiranës, një investim me vlerë 60 milionë lekë. Berisha përshënd...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
31-10-2012, 20:50:01

Krim brenda familjes në Has, babai ekzekuton djalin

Lajmet e Fundit

Krim brenda familjes në Has, babai ekzekuton djalinKrimi brenda familjes trondit sërish. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Kostur të Hasit, ku një 71-vjeçar ka vrarë me armë zjarri djalin e tij.

InfoZ
31-10-2012, 18:50:02

100-vjetori, Rama: Pavarësia festohet në Vlorë, të tjerat "dokrra hini"

Lajmet e Fundit

100-vjetori, Rama: Pavarësia festohet në Vlorë, të tjerat "dokrra hini"Sipas Ramës, festimet duhet të kryhen në Vlorë, për arsyen e vetme sepse pavarësia e Shqipërisë është shpallur në këtë qytet  100 vjet Pavarësi, Meta: Politika të mos përcahet më 28 nëntor

InfoZ
31-10-2012, 18:50:02

Itali, shqiptari i burgosur padrejtësisht kërkon 1 milion eeuro; dëmshpërblim

Lajmet e Fundit

Itali, shqiptari i burgosur padrejtësisht kërkon 1 milion eeuro; dëmshpërblim43-vjeçari Zulfi Sulejmani u arrestua më 22 shkurt 2011 nga dy karabinierë, Massimo Prota e Simone Ubertini dhe u dënua me burg për drogë.

InfoZ
31-10-2012, 18:50:02

Çështjet e pazgjidhura me qeverinë, CEZ: Mund të largohemi nga Shqipëria

Lajmet e Fundit

Çështjet e pazgjidhura me qeverinë, CEZ: Mund të largohemi nga ShqipëriaProdhuesi më i madh i energjisë elektrike çeke ka komunikuar se po shikon mudësinë që të largohet nga Shqipëria, pasi nuk ka qenë e gatshme që të zgjidhë çështjet e hapura me qeverinë sa i përket tarifave dh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
31-10-2012, 18:50:02

Lirimi i banesave, Olldashi: Akti normativ do të zbatohet me përpikmëri

Lajmet e Fundit

Lirimi i banesave, Olldashi: Akti normativ do të zbatohet me përpikmëriMinistri i Transporteve, Sokol Olldashi deklaroi se akti normativ i kthimit të pronave do të zbatohet me përpikmëri dhe se i gjithë procesi do të mbikëqyret nga MPPT.

InfoZ
31-10-2012, 18:50:02

Depresioni, vetëvriten dy persona në Korçë

Lajmet e Fundit

Depresioni, vetëvriten dy persona në KorçëDy persona i kanë dhënë fund jetës në qarkun e Korçës, duke u vetëvrarë. Shkak, dyshohet depresioni.http://www.bal...

InfoZ
31-10-2012, 16:50:01

Grabitet argjendaria në Tiranë. NEWS24 filmon arrestimin e autorëve

Lajmet e Fundit

Grabitet argjendaria në Tiranë. NEWS24 filmon arrestimin e autorëveTiranë, grabitet argjendaria e vajzës së Rrapo Sinanaj tek "Selvia". Policia: Pranga Klodjan Martinit dhe Redi Donrollit, dyshohen si autorë të ngjarjes. NEWS24 filmon momentet e arrestimit . (foto nga vend...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
31-10-2012, 16:50:01

Zgjedhjet në LSI, fitojnë Xhixho, Vasili, Manjani e Rama

Lajmet e Fundit

Zgjedhjet në LSI, fitojnë Xhixho, Vasili, Manjani e RamaLëvizja Socialiste për Integrim prezantoi sot të zgjedhurit nga votimet për drejtuesit e LSIhttp://w...

InfoZ
31-10-2012, 16:50:01

Lirimi i banesave, Kushtetuesja rrëzon kërkesën e qiramarrësve

Lajmet e Fundit

Lirimi i banesave, Kushtetuesja rrëzon kërkesën e qiramarrësveGjykata Kushtetuese vendosi sot të rrëzojë kërkesën e shoqatës së "qiramarrësve në shtëpitë shtetërore, ish-pronë private".

InfoZ
31-10-2012, 16:50:01

Kushtet për statusin, Sequi takon Ramën në selinë rozë

Lajmet e Fundit

Kushtet për statusin, Sequi takon Ramën në selinë rozëKur kanë mbetur vetëm disa javë nga vendimi përfundimtar i BE-së për statusin kandidat të Shqipërisë, klasa politike shqiptare duket se ende nuk e ka gjetur gjuhën e përbashkët për përmbushjen e 3 kushteve të vendosura nga KE...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
31-10-2012, 16:50:01

Tirana pret vizitën e sekretares Clinton, ja masat e policisë

Lajmet e Fundit

Tirana pret vizitën e sekretares Clinton, ja masat e policisëPolicia e Tiranës ka planifikuar dhe ndërmarrë një sërë masash për të garantuar mbarëvajtjen e vizitës së delegacionit të Sekretares Amerikane të Shtetit, Hillary Clinton, e parashikuar për të enjten.

InfoZ
31-10-2012, 14:50:15

Energjia, Ahmetaj: Qeveria mbylli sytë, ERE favorizoi CEZ-in

Lajmet e Fundit

Energjia, Ahmetaj: Qeveria mbylli sytë, ERE favorizoi CEZ-inSekretari për Sipërmarrjen në Partinë Socialiste, Arben Ahmetaj akuza qeverisë, CEZ e ERE-s për gjendjen e sistemit energjetik në vend. Sipas tij, qeveria ka mbyllur sytë duke ua faturuar shqiptarëve barrën e humbjeve, ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

InfoZ
31-10-2012, 14:50:15

Vrasja e 58-vjeçarit, pranga autorit të dyshuar

Lajmet e Fundit

Vrasja e 58-vjeçarit, pranga autorit të dyshuarKorçë, arrestohet autori i dyshuar i vrasjes së Et'hem Hënas. U vra ditën e shtunë në Vloçisht të Korçës. Policia: Është shoqëruar autori i dyshuar Edison Kordalli.  Bashkëshortja: Kemi frike, na kanë kërcënuar.

InfoZ
31-10-2012, 14:50:15

Fullani: Jo ndryshim të normës bazë të interesit, mbetet 4%

Lajmet e Fundit

Fullani: Jo ndryshim të normës bazë të interesit, mbetet 4%Guvernatori Fullani deklaron se Këshilli Mbikëqyres i BSH vendosi të mbajë të pa ndryshuar normën bazë të interesit të lekut ne nivelin 4%.

InfoZ
31-10-2012, 14:50:15

Grabisin argjendarinë e vajzës së Rrapo Sinanaj, arrestohen autorët

Lajmet e Fundit

Grabisin argjendarinë e vajzës së Rrapo Sinanaj, arrestohen autorëtTiranë, vidhet një argjendari nga dy persona në zonën e Selvisë. Argjendaria e vjedhur në pronësi të vajzës së  Rrapo Sinanajt, i cili u vra gjatë një grabitje nga Viktor Gushi në vitin 2011-të.  Menjëherë pas ng...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe