Lajmet e Fundit - 6

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajmet dhe te rejat me te fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe Bota


Pergjigje nga: Mishel Forever, Gerti1, Lajmet

Iris Shala, shqiptarja e pare “Playmate”

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
16-06-2013, 16:50:02

Eshtref Dehari : Me vullnet dhe punë, drejt sukseseve të reja (Foto)

Eshtref Dehari : Me vullnet dhe punë, drejt sukseseve të reja (Foto)      <img src="http://www.yllpress.com/fotografite/artikujt/e...

12:51
16-06-2013, 00:50:02

Adi Krasta, 150 mijë lekë detyrim ndaj “Top”-it

Adi Krasta, 150 mijë lekë detyrim ndaj “Top”-it      <img src="http://laj.me/adi-krasta-150-mije-leke-detyrim-ndaj-top-it/adikrasta/" re...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
15-06-2013, 16:50:02

Vildane Zeneli: Fotot artistike nuk jane foto per “Playboy”

Vildane Zeneli: Fotot artistike nuk jane foto per “Playboy”      <img src="http://laj.me/vildane-zeneli-fotot-artistike-n...

12:51
15-06-2013, 16:50:01

Ardian Bujupi, provokon para pasqyrës

Ardian Bujupi, provokon para pasqyrës      <img src="http://laj.me/ardian-bujupi-provokon-para-pasqyres/ardianbujupi-4/" rel="attachment wp...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
15-06-2013, 16:50:01

Angela Martini, imazh i Sherrin Hill

Angela Martini, imazh i Sherrin Hill      <img src="http://laj.me/angela-martini-imazh-i-sherrin-hill/angelamartini-24/" rel="attachment w...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
15-06-2013, 16:50:01

Albana Osmani çel sezonin e plazhit

Albana Osmani çel sezonin e plazhit      <img src="http://laj.me/albana-osmani-cel-sezonin-e-plazhit/albanaosmani-13/" rel="attachment wp-a...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
15-06-2013, 16:50:01

Arian Çani kontrollon Berishën: Ledio na gënjeu piktori, s’ka antiplumb doktori

Arian Çani kontrollon Berishën: Ledio na gënjeu piktori, s’ka antiplumb doktori      <img src="

12:51
15-06-2013, 00:50:02

Nora më e shtrenjtë se Rihanna

Nora më e shtrenjtë se Rihanna      <img src="http://laj.me/nora-me-e-shtrenjte-se-rihanna/norarihanna/" rel="attachment wp-att-37579"><img src="

12:51
15-06-2013, 00:50:02

C’po ndodh me Anaidin dhe Riken?

C’po ndodh me Anaidin dhe Riken?      <img src="http://laj.me/cpo-ndodh-me-anaidin-dhe-riken/anaidirike/" rel="attachment wp-att-37614"><img src="

12:51
15-06-2013, 00:50:02

Klipi i ri i Ences, shume HOT!

Klipi i ri i Ences, shume HOT!      <img src="http://laj.me/klipi-i-ri-i-ences-shume-hot/enca-haxhia350/" rel="attachment wp-att-37619"><img class=...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe12:51
14-06-2013, 16:50:02

Jeta Faqolli: Kam perjetuar surpriza te pakendshme, tani jam pjekur

Jeta Faqolli: Kam perjetuar surpriza te pakendshme, tani jam pjekur      <img src="http://laj.me/jeta-faqolli-kam-...

12:51
14-06-2013, 16:50:02

Drenusha Latifi: Pse e refuzova ofertën e Fashion TV

Drenusha Latifi: Pse e refuzova ofertën e Fashion TV      <img src="http://laj.me/drenusha-latifi-pse-e-refuzova-oferten-e-fas...

12:51
13-06-2013, 00:50:02

Zana Krasniqi behet nene

Zana Krasniqi behet nene      <img src="http://laj.me/zana-krasniqi-behet-nene/zanakrasniqi/" rel="attachment wp-att-37557"><img src="


12:51
12-06-2013, 00:50:02

Shpërthen Shpendi pas daljes nga “BB”, i fut duart Jonildës

Shpërthen Shpendi pas daljes nga “BB”, i fut duart Jonildës      <img src="http://laj.me/shperthen-shpendi-pas-daljes-nga-bb-i-fut-dua...


12:51
12-06-2013, 00:50:02

Plaket Leonora duke kerkuar Princin

Plaket Leonora duke kerkuar Princin      <img src="http://laj.me/plaket-leonora-duke-kerkuar-princin/leonorajakupifoto/" rel="attachment ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-06-2013, 00:50:02

Duffy “mbetet pa leke” ne Amerike, kthehet ne Kosove

Duffy “mbetet pa leke” ne Amerike, kthehet ne Kosove      <img src="http://laj.me/duffy-mbetet-pa-leke-ne-amerike-kthehet-ne-koso...

12:51
12-06-2013, 00:50:02

Elvana Gjata në Hamburg pritet me limuzinë

Elvana Gjata në Hamburg pritet me limuzinë      <img src="http://laj.me/elvana-gjata-ne-hamburg-pritet-me-limuzine/elvanafoto/" rel="atta...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-06-2013, 16:50:02

Meri Bilcari: Kenga eshte dashuria ime e pare

Meri Bilcari: Kenga eshte dashuria ime e pare      <img src="http://laj.me/meri-bilcari-kenga-eshte-dashuria-ime-e-pare/merybilcari/" ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-06-2013, 16:50:02

Inis Neziri, “Gjeniu i vogel 5”

Inis Neziri, “Gjeniu i vogel 5”      <img src="http://laj.me/inis-neziri-gjeniu-i-vogel-5/inisneziri/" rel="attachment wp-att-37538"><img src="

12:51
11-06-2013, 16:50:02

Gjyste Vulaj: Kur gjerat i bej me pasion, gjithmone ia dal me sukses

Gjyste Vulaj: Kur gjerat i bej me pasion, gjithmone ia dal me sukses      <img src="http://laj.me/gjyste-vulaj-ku...

12:51
11-06-2013, 16:50:01

Ronela Hajati: Cdo femer eshte pak “mace e zeze” ne vetvete

Ronela Hajati: Cdo femer eshte pak “mace e zeze” ne vetvete      <img src="http://laj.me/ronela-hajati-cdo-femer-eshte-pak...


12:51
08-06-2013, 18:50:01

Joana pozon me Bjordin

Joana pozon me Bjordin      <img src="http://laj.me/joana-pozon-me-bjordin/joanabjordi/" rel="attachment wp-att-37484"><img src="

12:51
08-06-2013, 10:50:02

Jonilda puthet me Viganin

Jonilda puthet me Viganin      <img src="http://laj.me/jonilda-puthet-me-viganin/jonildavigani/" rel="attachment wp-att-37488"><img src="


12:51
08-06-2013, 10:50:02

Grupi “Fisniket”: Imituesit jane humbesit me te medhenj, ku po shkon muzika shqiptare?

Grupi “Fisniket”: Imituesit jane humbesit me te medhenj, ku po shkon muzika shqiptare?      <img src="

12:51
08-06-2013, 10:50:02

Elvana Gjata zbulon një tjetër pasion të vetin, dizenjimin

Elvana Gjata zbulon një tjetër pasion të vetin, dizenjimin      <img src="http://laj.me/elvana-gjata-zbulon-nje-tjeter-pas...

12:51
08-06-2013, 10:50:02

Angela Martini e mbuluar me cercaf

Angela Martini e mbuluar me cercaf      <img src="http://laj.me/angela-martini-e-mbuluar-me-cercaf/angelamartini-23/" rel="attachment wp-at...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
07-06-2013, 18:50:02

Kaltrina Selimi shkëlqen në Vfm, por nuk vlerësohet

Kaltrina Selimi shkëlqen në Vfm, por nuk vlerësohet      <img src="http://laj.me/kaltrina-selimi-shkelqen-ne-vfm-por-nuk-vleres...

12:51
07-06-2013, 18:50:02

Jehona Sopi e veshur me trëndafila

Jehona Sopi e veshur me trëndafila      <img src="http://laj.me/jehona-sopi-e-veshur-me-trendafila/jehonasopi-3/" rel="attachment wp-att-37468"...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
07-06-2013, 18:50:02

Gjashtë femra VIP “bekojnë” Kombëtaren para Norvegjisë

Gjashtë femra VIP “bekojnë” Kombëtaren para Norvegjisë      <img src="http://laj.me/gjashte-femra-vip-bekojne-kombetaren-pa...

12:51
07-06-2013, 18:50:01

Brazil 2014, sot Shqipëri-Norvegji, Berisha: 200 mijë euro shpërblim nëse fitojmë

Brazil 2014, sot Shqipëri-Norvegji, Berisha: 200 mijë euro shpërblim nëse fitojmë      <img src="http://la...

12:51
07-06-2013, 18:50:01

Dedikuar djemve te Kombetares

Dedikuar djemve te Kombetares      <img src="http://laj.me/dedikuar-djemve-te-kombetares/panoramasport/" rel="attachment wp-att-37480"><img src="
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
06-06-2013, 18:50:02

Anaidi i “BB6”: Me Joanën 2 muaj seks, s’e putha kurrë në buzë

Anaidi i “BB6”: Me Joanën 2 muaj seks, s’e putha kurrë në buzë      <img src="http://laj.me/anaidi-i-bb6-me-joanen-2-muaj-seks...

12:51
06-06-2013, 18:50:02

Tuna: E lumtur që e quajnë “Zogu”

Tuna: E lumtur që e quajnë “Zogu”      <img src="http://laj.me/tuna-e-lumtur-qe-e-quajne-zogu/tunasejdiu-15/" rel="attachment wp-att-37444"><img s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
06-06-2013, 18:50:02

Sinani: Nuk e di as cfare eshte botoksi

Sinani: Nuk e di as cfare eshte botoksi      <img src="http://laj.me/sinani-nuk-e-di-as-cfare-eshte-botoksi/sinanhoxha-10/" rel="attachmen...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Mishel Forever, dreamm

Soni dhe Mirko martohen, shkëmbejnë unazat në publik

Shej
06-06-2013, 14:33:23
shume te bukur vertet
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
05-06-2013, 18:50:02

Shpëton Nora Istrefi

Shpëton Nora Istrefi      <img src="http://laj.me/shpeton-nora-istrefi/noraistrefi-33/" rel="attachment wp-att-37422"><img src="

12:51
05-06-2013, 18:50:02

Shqiptarja në toplistën e pornostareve më të mira në botë

Shqiptarja në toplistën e pornostareve më të mira në botë      <img src="http://laj.me/shqiptarja-ne-toplisten-e-pornostarev...

12:51
05-06-2013, 18:50:02

Samanta me tatuazh te ri, dedikuar familjes!

Samanta me tatuazh te ri, dedikuar familjes!      <img src="http://laj.me/samanta-me-tatuazh-te-ri-dedikuar-familjes/samanta-7/" rel="atta...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe