Lajmet e Fundit - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajmet dhe te rejat me te fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe Bota

12:51
06-09-2013, 08:50:01

Gjendja shëndetësore e Shpëtim Saraçit drejt përmirësimit të plotë

Gjendja shëndetësore e Shpëtim Saraçit drejt përmirësimit të plotë      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/08/shpetim-saraci.jpg


12:51
06-09-2013, 08:50:01

Françeska e Big Brother 5, pamje provokuese

Françeska e Big Brother 5, pamje provokuese      <p>Fra...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
06-09-2013, 08:50:01

Ledi: Bëj çfarë më do shpirti

Ledi: Bëj çfarë më do shpirti      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2012/04/ledivokshi1-560x605.jpg" width="150px" />Ledi Vo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
06-09-2013, 00:50:02

Befasia që e bëri të qajë Kaltrina Selimin

Befasia që e bëri të qajë Kaltrina Selimin      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2012/09/kaltrinaselimi.jpg" width="150px" />Për ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
06-09-2013, 00:50:01

Sinanaj: Ja videoja e famshme

Sinanaj: Ja videoja e famshme      <p>Sinanaj: Ja video...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
06-09-2013, 00:50:01

Vesa lanson albumin e ri

Vesa lanson albumin e ri      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2012/04/vesa-luma-560x746.jpg" width="150px" />Vesa Luma nga so...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
06-09-2013, 00:50:01

Besa së shpejti me klip të ri

Besa së shpejti me klip të ri      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/05/besakokedhima-560x560.jpg" width="150px" />Kën...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
05-09-2013, 16:50:02

Miriam Cami jashtë jurisë së ‘The Voice of Albania’

Miriam Cami jashtë jurisë së ‘The Voice of Albania’      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/05/miriam2-560x373.jpg" width="15...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
05-09-2013, 16:50:02

Dafina Zeqiri – Time Out

Dafina Zeqiri – Time Out      <p>Dafina Zeqiri - Time O...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
05-09-2013, 16:50:02

50 TRUPAT SEKSI SHQIPE – KLAN KOSOVA

50 TRUPAT SEKSI SHQIPE – KLAN KOSOVA      <p>50 TRUPAT ...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
05-09-2013, 16:50:02

“Zogu” i Tunës 10 milionë klikime

“Zogu” i Tunës 10 milionë klikime      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/04/tunasejdi-560x428.jpg" width="150px" />Sukses ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
05-09-2013, 16:50:02

Modelja që “vdes” për Hashim Thaçin

Modelja që “vdes” për Hashim Thaçin      <p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/rovena3-1378279737-560x560.jpg" wid...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
05-09-2013, 00:50:02

TopModeli shqiptar mes dy femrave italiane

TopModeli shqiptar mes dy femrave italiane      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/shtjefni-dhe-vajzat.jpg" width="150px"...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
05-09-2013, 00:50:01

Miriam Cami jashtë jurisë së ‘The Voice of Albania’

Miriam Cami jashtë jurisë së ‘The Voice of Albania’      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/05/miriam2-560x373.jpg" width="150px...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
05-09-2013, 00:50:01

Dafina Zeqiri – Time Out

Dafina Zeqiri – Time Out      Dafina Zeqiri - Time Out"...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
05-09-2013, 00:50:01

50 TRUPAT SEKSI SHQIPE – KLAN KOSOVA

50 TRUPAT SEKSI SHQIPE – KLAN KOSOVA      50 TRUPAT SEK...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
05-09-2013, 00:50:01

“Zogu” i Tunës 10 milionë klikime

“Zogu” i Tunës 10 milionë klikime      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/04/tunasejdi-560x428.jpg" width="150px" />Sukses i p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
04-09-2013, 16:50:02

Adelina Berisha ‘red’ and “hot”

Adelina Berisha ‘red’ and “hot”      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/ADELINA-B-2.jpg" width="150px" />Jo vetem e ka ndezur ske...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
04-09-2013, 16:50:02

Klipet që u klikuan në Youtube dhe u dëgjuan më shumë në klube këtë verë

Klipet që u klikuan në Youtube dhe u dëgjuan më shumë në klube këtë verë      <img src="http://www.gravatar.com/avatar/7658...

12:51
04-09-2013, 16:50:02

Më e bukura e Malësisë është futbollistja Irena Dedivanaj

Më e bukura e Malësisë është futbollistja Irena Dedivanaj      
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
04-09-2013, 16:50:02

Iva Mera (info foto video)

Interviste me Iva Mera      Iva Mera: Mbiemri më ka ndihmuar në televizion Iva Mera, zëdhënësja bukuroshe e skuadrës bardhë e blu, në një rrëfim për verën, punën e përditshme dhe marrëdhëniet me të atin, aktorin e njohur Behar Mera. Mania ‘shopping’ dhe shumë detaje të tjera int...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
04-09-2013, 00:50:02

Rita mirënjohje për gjyshin: Ti pate besim tek unë

Rita mirënjohje për gjyshin: Ti pate besim tek unë      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/03/ritaora4-560x371.jpg" width="150p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
04-09-2013, 00:50:02

Një ‘shtëpi’ e re edhe për Greta Koçin

Një ‘shtëpi’ e re edhe për Greta Koçin      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2012/05/greta-koci-560x308.jpg" width="150px" /> Nd...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
04-09-2013, 00:50:02

Seven Saraqi: I dua shumë vajzat

Seven Saraqi: I dua shumë vajzat      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/Seven-Saraqi-560x747.jpg" width="150px" />Seven...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-09-2013, 00:51:37

Happy Birthday Luana Vjollca

Happy Birthday Luana Vjollca      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/luana-560x560.jpg" width="150px" />Sot ka ditelindjen Luan...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-09-2013, 00:51:37

Rita Ora pret kaçurrelat, tashmë më e rritur

Rita Ora pret kaçurrelat, tashmë më e rritur      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/rita-ora-560x560.jpg" width="150px" />R...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
02-09-2013, 00:50:02

Bleona Qereti: Si u zhvesha në skenë

Bleona Qereti: Si u zhvesha në skenë      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/03/bleonaqereti1.jpg" width="150px" />Bukuroshja shqi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
02-09-2013, 00:50:02

Zanfina me nje kenge te re

Zanfina me nje kenge te re      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2011/08/zanfina.jpg" width="150px" />Atëherë kur po përfundon sezoni veror...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
02-09-2013, 00:50:01

Martohet Agoni i Tingulli 3nt

Martohet Agoni i Tingulli 3nt      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/agoni.jpg" width="150px" />Reperi i grupit Tingulli 3nt, Agon Syl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
02-09-2013, 00:50:01

Blerim Destani: Seksi është sport që kërkon energji

Blerim Destani: Seksi është sport që kërkon energji      
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
01-09-2013, 08:50:01

Lola Luma Një import i nxehtë nga Shqipëria

Lola Luma Një import i nxehtë nga Shqipëria      <img src="http://vipat.sh/wp-includes/js/tinymce/plugins/wpgallery/img/t.gif" width="150px...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
01-09-2013, 08:50:01

Shkëndija provokon me foto hot

Shkëndija provokon me foto hot      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/08/shkendije-mujaj-560x560.jpg" width="150px" />S...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
01-09-2013, 00:50:01

Ramela Koleci, kampionia e notit që u bë Miss

Ramela Koleci, kampionia e notit që u bë Miss      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/08/ramela-koleci-560x814.jpg" width=...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
01-09-2013, 00:50:01

Samanta, e lumtur që ka një trup te bukur

Samanta, e lumtur që ka një trup te bukur      Samanta,...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
01-09-2013, 00:50:01

Mesazh nga Bleona

Mesazh nga Bleona      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/bleona-560x560.jpg" width="150px" />There are so many exciting thing...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
01-09-2013, 00:50:01

Blue Sound – Una vez mas (Official Video HD)

Blue Sound – Una vez mas (Official Video HD)      Blue ...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
31-08-2013, 08:50:02

Tuna shtatzene me Cozman?

Tuna shtatzene me Cozman?      Tuna shtatzene me Cozman...</div>
						
						
				<div style=
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
31-08-2013, 00:50:02

Rezarta Shkurta shtatzënë, barkun jashte për kopertinën e Psikologjia

Rezarta Shkurta shtatzënë, barkun jashte për kopertinën e Psikologjia      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/08/72184_1.jpg" width="150...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
31-08-2013, 00:50:02

Ermal Merdani, pushime të nxehta me të dashurën e re

Ermal Merdani, pushime të nxehta me të dashurën e re      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/08/72202.jpg" width="150px" />Lidhja me Franç...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
31-08-2013, 00:50:02

Genta ka ne plan te shkruaje autobiografine e saj

Genta ka ne plan te shkruaje autobiografine e saj      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/07/genta-560x247.jpg" width="150px" />Pa...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
31-08-2013, 00:50:02

Dafina Zeqiri do te padise Besfort Hasanajn

Dafina Zeqiri do te padise Besfort Hasanajn      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2012/12/dafina-zeqiri-560x560.jpg" width="1...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
31-08-2013, 00:50:02

Një lutje për Shpëtim Saraçin

Një lutje për Shpëtim Saraçin      <img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/08/shpetim-saraci.jpg" width="150px" />Kompozitori Shpëtim ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe12:51
30-08-2013, 16:50:01

Nora Istrefi pas pushimeve në Dubai ekspozon linjat

Nora Istrefi pas pushimeve në Dubai ekspozon linjat      
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe