Lajmet e Fundit - 11

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajmet dhe te rejat me te fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe Bota

12:51
12-03-2013, 22:50:03

Shkup, Bashkësia Islame anulon protestën

Shkup, Bashkësia Islame anulon protestën      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013...

12:51
12-03-2013, 22:50:03

Kosovë, Thaçi përgënjeshtron Nikoliçin

Kosovë, Thaçi përgënjeshtron Nikoliçin      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/Thaci...

12:51
12-03-2013, 22:50:03

Korçë, një 23-vjeçar plagoset rëndë

Korçë, një 23-vjeçar plagoset rëndë        Një 23- vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur në një lokal, ku Donald Deli është qëlluar me armë zjarri dhe menjëherë më pas është transportuar për në spitalin rajonal të qytetit.  Mësohe
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-03-2013, 22:50:03

Ja si duken yjet e pornografisë pa make-up!

Ja si duken yjet e pornografisë pa make-up!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/1...

12:51
12-03-2013, 14:50:04

Meta: 16 vjeçarët e meritojnë të votojnë. Uroj të gjendet konsensusi. Koalicionet? Prioritet statusi

Meta: 16 vjeçarët e meritojnë të votojnë. Uroj të gjendet konsensusi. Koalicionet? Prioritet statusi      <img width="150" height="150" src="

12:51
12-03-2013, 14:50:04

Nju Jorku, drejt lidershipit të një homoseksualeje

Nju Jorku, drejt  lidershipit të një homoseksualeje      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/u...

12:51
12-03-2013, 14:50:04

Greqi, qeveria nxjerr në shitje ministritë dhe zyrat e Policisë

Greqi, qeveria nxjerr në shitje ministritë dhe zyrat e Policisë      <img width="150" height="150" src="http://www.p...

12:51
12-03-2013, 14:50:04

Nis konklava, ja si votohet sot në Vatikan

Nis konklava, ja si votohet sot në Vatikan      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com....

12:51
12-03-2013, 14:50:04

Edhe këtyre u duhet pak ekuilibër!

Edhe këtyre u duhet pak ekuilibër!      Burimi: http://www.panorama.com.al/2013/03/12/edhe-ketyre-u-duhet-pak-ekuiliber/             ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-03-2013, 06:50:04

Berisha: Azem Hajdari, tribun i lirisë së shqiptarëve. Idealet e tij janë bërë sot realitet

Berisha: Azem Hajdari, tribun i lirisë së shqiptarëve. Idealet e tij janë bërë sot realitet      <img width="150" height="150" src="http...

12:51
12-03-2013, 06:50:04

Nishani: Të ruajmë harmoninë fetare

Nishani: Të ruajmë harmoninë fetare      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/01/nishan...

12:51
12-03-2013, 06:50:04

Eduard Selami kandidat i PD-së: Kam pranuar ftesën e Berishës. Mezi pres që t’i bashkohem

Eduard Selami kandidat i PD-së: Kam pranuar ftesën e Berishës. Mezi pres që t’i bashkohem      <img width="150" height="150" src="http://...

12:51
12-03-2013, 06:50:04

Ngritja e KZAZ-ve, PS përgënjeshtron KQZ-në

Ngritja e KZAZ-ve, PS përgënjeshtron KQZ-në      <img width="150" height="150" src="ht...

12:51
11-03-2013, 22:50:04

Upsss! Britney zbulon të pasmet! (foto)

Upsss! Britney zbulon të pasmet! (foto)      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/B...

12:51
11-03-2013, 22:50:04

Udhëtim në burgun e Guantanamos! (foto)

Udhëtim në burgun e Guantanamos! (foto)      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/171-15...

12:51
11-03-2013, 22:50:04

Zëvendësi i anti- islamikut Geert Wilders konvertohet në mysliman

Zëvendësi i anti- islamikut Geert Wilders konvertohet në mysliman      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com....

12:51
11-03-2013, 22:50:04

CNN: ‘Albania, A New Mediterranean Love’, ndër sloganët më të këqinj në botë

CNN: ‘Albania, A New Mediterranean Love’, ndër sloganët më të këqinj në botë      <img width="150" height="150" src="http://www.panora...

12:51
11-03-2013, 22:50:04

Oferta e Brukselit: Status ‘special’ për veriun?!

Oferta e Brukselit: Status ‘special’ për veriun?!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/...

12:51
11-03-2013, 14:50:04

Patriotizmi njerëzor dhe ideor i Isuf Luzajt

Patriotizmi njerëzor  dhe ideor i  Isuf Luzajt      <img width="135" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploa...

12:51
11-03-2013, 14:50:04

Në dorën e Ilir Metës

Në dorën  e Ilir Metës      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2012/12/Artur-Zheji-150...

12:51
11-03-2013, 14:50:03

Ushtarakët, lista e 129 përfituesve të pensionit

Ushtarakët, lista e 129  përfituesve të pensionit      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/u...

12:51
11-03-2013, 14:50:03

Berisha propozon: Ulje moshës së votimit, deri 16 vjeç. Patozi të nisë negociatat me Ruçin

Berisha propozon: Ulje moshës së votimit, deri 16 vjeç. Patozi të nisë negociatat me Ruçin      <img width="150" height="150" src="

12:51
11-03-2013, 06:50:04

PD, Ramës: Bëj transparencën e pasurisë

PD, Ramës: Bëj transparencën e pasurisë      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/...

12:51
11-03-2013, 06:50:04

Topi: Berisha, në hall se po ndjen fundin

Topi: Berisha, në hall se po ndjen fundin      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/201...

12:51
11-03-2013, 06:50:04

Rama: Shqipëria duhet të rilindë për të çliruar edhe Laurën e të rinjtë demokratë nga Saliu!

Rama: Shqipëria duhet të rilindë për të çliruar edhe Laurën e të rinjtë demokratë nga Saliu!      TIRANE- Kreu i PS-se, Edi Rama ka reaguar ne profilin e tij ne Twitter pas deklarates se zedheneses se PD-se, Laura Vorpsi qe i perseriste thirrjen per transparence te pasurise se t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
11-03-2013, 06:50:04

Nicole Scherzinger, tequila para shfaqjes në klubin gay në Londër

Nicole Scherzinger, tequila para shfaqjes në klubin gay në Londër      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-cont...

12:51
11-03-2013, 06:50:04

Ky është dimër! Fotot e ‘ngrira’ nga Anglia e Skocia

Ky është dimër! Fotot e ‘ngrira’ nga Anglia e Skocia      Dimer, bore e ngrica. Temperatura qe i kalojne -7 grade dhe jeta vazhdon normalisht. Fotot me poshte ju paraqesin nje pjese te panorames angleze mes bores e te ftohtit.Burimi:

12:51
10-03-2013, 22:50:03

Puthje në skenë! Gjithçka në emër të bamirësisë

Puthje në skenë! Gjithçka në emër të bamirësisë      Gjithcka ne emer te bamiresise! Greg Davies dhe Frank Skinner kane ndare nje puthje plot pasion per Comic Relief, shfaqje ne te cilen eshte bere tashme tradite qe dy njerez te famshem puthen per mbledhje fondesh per bamiresi.B...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-03-2013, 22:50:03

Kreu i Bashkisë së Kavajës, presion ekipit të Tiranës, kërcënon trajnerin

Kreu i Bashkisë së Kavajës, presion ekipit të Tiranës, kërcënon trajnerin      <img width="150" height="150" src="http://www....

12:51
10-03-2013, 22:50:03

Aksident në Lezhë-Laç, vdesin dy të rinj

Aksident në Lezhë-Laç, vdesin dy të rinj      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/02/...

12:51
10-03-2013, 22:50:03

Tagani: U kërcënua klubi. Dede: Askush s’mund të na përdhosë

Tagani: U kërcënua klubi. Dede: Askush s’mund të na përdhosë      Administratori i Klubit te Futbollit te Tiranes, Salih Tagani, duke reaguar per ngjarjen e Kavajes, ka pohuar se lojtarët e trajneri janë kërcënuar nga Elvis Roshi. “Në shenjë revolte kërkova që të mos dalim në pj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-03-2013, 14:50:03

Berisha: Kurrë taksë progresive

Berisha: Kurrë taksë progresive      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/beris...

12:51
10-03-2013, 14:50:03

Ujësjellësit, vetëm 16.5% e familjeve kanë kontratë

Ujësjellësit, vetëm 16.5% e familjeve kanë kontratë      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/20...

12:51
10-03-2013, 14:50:03

Tre rrëmbyesit: Studenti peng s‘na ktheu borxhin

Tre rrëmbyesit: Studenti peng s‘na ktheu borxhin      <img width="150" height="150" src="http://www.pa...

12:51
10-03-2013, 14:50:03

Shantazh të dashurës me video intime, në gjyq modeli 20 vjeç

Shantazh të dashurës me video intime, në gjyq modeli 20 vjeç      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp...

12:51
10-03-2013, 14:50:03

CIA, dyshime për liderët e Komitetit ‘Shqipëria e Lirë’

CIA, dyshime për liderët e Komitetit ‘Shqipëria e Lirë’      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-cont...

12:51
10-03-2013, 06:50:04

Flet motra: Asnjë nga meshkujt në shtëpi nuk është në shijet e Elenës

Flet motra: Asnjë nga meshkujt në  shtëpi nuk është në shijet e Elenës      <img width="150" height="150" src="http://www.panoram...

12:51
10-03-2013, 06:50:04

“Të punosh zhigolo nuk është turp”

“Të punosh zhigolo nuk është turp”      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/m...

12:51
09-03-2013, 22:50:10

Laura Vorpsi shfaqet e dashur si pedagoge dhe e ngurtë si zëdhënëse

Laura Vorpsi shfaqet e dashur si pedagoge dhe e ngurtë si zëdhënëse      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp...

12:51
09-03-2013, 22:50:10

“Nëse nuk bëhet kryeministër, planifikon dorëheqjen”

“Nëse nuk bëhet kryeministër, planifikon dorëheqjen”      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads...

12:51
09-03-2013, 22:50:10

Kontrabanda, shkarkohet drejtori i doganës së Morinës në Kukës

Kontrabanda, shkarkohet drejtori i doganës së Morinës në Kukës      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-cont...

12:51
09-03-2013, 22:50:10

Socialistët prezantojnë “Rilindjen” në Shkodër

Socialistët prezantojnë “Rilindjen” në Shkodër      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/201...

12:51
09-03-2013, 22:50:09

Durrës, Meta kërkon konsensus për 3 ligjet

Durrës, Meta kërkon konsensus për 3 ligjet      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/...

12:51
09-03-2013, 14:50:03

Berluskoni në spital, Grillo dyshohet për parajsa fiskale

Berluskoni në spital, Grillo dyshohet për parajsa fiskale      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-c...

12:51
09-03-2013, 14:50:03

Çavez do të balsamoset dhe ekspozohet në arkivol të qelqtë

Çavez do të balsamoset dhe  ekspozohet në arkivol të qelqtë      <img width="150" height="150" src="

12:51
09-03-2013, 14:50:03

Integrimi, Vasili: Në stanjacion, jo më çështje parësore

Integrimi, Vasili: Në stanjacion, jo më çështje parësore      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-con...

12:51
09-03-2013, 14:50:03

Taksimi, Berisha e Rama replikojnë në distancë

Taksimi, Berisha e Rama replikojnë në distancë      <img width="150" height="150" src="http://www.pan...

12:51
09-03-2013, 14:50:03

Kenan super i pasur, shndërrohet në pronar hotelesh

Kenan super i pasur,  shndërrohet në  pronar hotelesh      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploa...