Lajmet e Fundit - 12

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajmet dhe te rejat me te fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe Bota

12:51
09-03-2013, 06:50:04

Ryshfeti, SHKB arreston pesë efektive policie

Ryshfeti, SHKB arreston pesë efektive policie      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/02...

12:51
09-03-2013, 06:50:04

Arrestohet shqiptari, vrau për 30 € (video)

Arrestohet shqiptari, vrau për 30 € (video)      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/...

12:51
09-03-2013, 06:50:04

Lamtumira e Chavez, mbi 1 milionë mblidhen në Karakas (foto)

Lamtumira e Chavez, mbi 1 milionë mblidhen në Karakas (foto)      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/up...

12:51
09-03-2013, 06:50:04

Papa i ri, Konklava mblidhet më 12 mars

Papa i ri, Konklava mblidhet më 12 mars      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/Papa-...

12:51
09-03-2013, 06:50:04

Nishani: Gruaja shqiptare ka hedhur një hap të madh në këto vite

Nishani: Gruaja shqiptare ka hedhur një hap të madh në këto vite      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-c...

12:51
08-03-2013, 22:50:05

Vdes 2- vjeçarja, u aksidentuar nga kushëriri 13 vjeç

Vdes 2- vjeçarja, u aksidentuar nga kushëriri 13 vjeç      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-con...

12:51
08-03-2013, 22:50:05

Hoxhaj në Athinë, takohet me Avramopoulos

Hoxhaj në Athinë, takohet me Avramopoulos      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/u...

12:51
08-03-2013, 22:50:05

PSY lançon këngën e re! (video)

PSY lançon këngën e re! (video)      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/PSY-150x150.pn...

12:51
08-03-2013, 22:50:05

E pabesueshme, shfaqet nën lëkurë fytyra e fëmijës së palindur

E pabesueshme, shfaqet nën lëkurë fytyra e fëmijës së palindur      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content...

12:51
08-03-2013, 22:50:05

Deklarata e Daçiç, Thaçi: Mesazh pozitiv

Deklarata e Daçiç, Thaçi: Mesazh pozitiv      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/upload...

12:51
08-03-2013, 14:50:14

“Me Kavanin dhe Sançezin kandidoj për te Napoli”

“Me Kavanin dhe Sançezin  kandidoj për te Napoli”      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads...

12:51
08-03-2013, 14:50:14

Edgar Çani pritet si titullar ndaj Juventusit

Edgar Çani pritet si  titullar ndaj Juventusit      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp...

12:51
08-03-2013, 14:50:14

Besnik Hasi: Tani jam gati të drejtoj një klub

Besnik Hasi: Tani jam  gati të drejtoj një klub      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/upload...

12:51
08-03-2013, 14:50:14

“Shqipëria, e fortë në mbrojtje dhe në sulm”

“Shqipëria, e fortë në  mbrojtje dhe në sulm”      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2...

12:51
08-03-2013, 14:50:13

“Dhuro Një Lule Për Jetën”, Arvizu blen lule në Sheshin ‘Skënderbej’

“Dhuro Një Lule Për Jetën”, Arvizu blen lule në Sheshin ‘Skënderbej’      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/...

12:51
08-03-2013, 06:50:03

Policia arreston një grua, kishte fshehur armën në …!

Policia arreston një grua, kishte fshehur armën në …!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads...

12:51
08-03-2013, 06:50:03

Papa i ri, 20 Kardinalët në “Pole Position”!

Papa i ri, 20 Kardinalët në “Pole Position”!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/...

12:51
08-03-2013, 06:50:03

Autobusët me Greqinë, PDIU: Nëse nuk rishikohet, reciprocitet

Autobusët me Greqinë, PDIU: Nëse nuk rishikohet, reciprocitet      <img width="150" height="150" src="http://w...

12:51
08-03-2013, 06:50:03

Berisha me gazetarët: Ekonomia i rezistoi krizës falë reformave tona

Berisha me gazetarët: Ekonomia i rezistoi krizës falë reformave tona      <img width="150" height="150" src="

12:51
08-03-2013, 06:50:03

Berisha: Rama po bën prerje kokash. Po e miliarderizon PS

Berisha: Rama po bën prerje kokash. Po e miliarderizon PS      Ajo çfarë po bën Rama me listat e deputetëve është prerje kokash. Kështu u shpreh kryeministri Berisha gjatë bashkëbisedimit me gazetarët. “Ai po bën ca prerje kokash. Zgjodhi Celibashin, për të prerë kokën e Gramoz ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
07-03-2013, 22:50:08

Fotoja e Frokut me drejtuesit e policisë, Berisha: S’di të ketë patur aktivitet kriminal

Fotoja e Frokut me drejtuesit e policisë, Berisha: S’di të ketë patur aktivitet kriminal      <img width="150" height="150" src="

12:51
07-03-2013, 22:50:08

Koalicionet, Berisha: PD-LSI, trashëgimi pozitive. Rama, i pabesë

Koalicionet, Berisha: PD-LSI, trashëgimi pozitive. Rama, i pabesë      <img width="150" height="150" src="

12:51
07-03-2013, 22:50:07

Daçiç: Kosova është Serbi, gënjeshtër

Daçiç: Kosova është Serbi, gënjeshtër      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013...

12:51
07-03-2013, 22:50:07

Bonnie Tyler prezanton Britaninë në Eurovision 2013!

Bonnie Tyler prezanton Britaninë në Eurovision 2013!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads...

12:51
07-03-2013, 22:50:07

Facebook me fytyrë të re, ja çfarë ndryshon!

Facebook me fytyrë të re, ja çfarë ndryshon!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/0...

12:51
07-03-2013, 14:50:04

Kupa e Shqipërisë/ Kualifikohen kurbinasit dhe ballshiotët. Laçi e Bylis me llogari, Flamurtari mbetet jashtë

Kupa e Shqipërisë/ Kualifikohen kurbinasit dhe ballshiotët. Laçi e Bylis me llogari,  Flamurtari mbetet jashtë      Nëse në Grupin A gjithçka ishte e qartë, sepse ishin mësuar zyrtarisht skuadrat e kualifikuara për më tej, Skënderbeu dhe Kukësi, në Grupin B ka pasur surpriza. Nd...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
07-03-2013, 14:50:04

Zbulimi, Xhakir një antianglez

Zbulimi, Xhakir një antianglez      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content...

12:51
07-03-2013, 14:50:04

Milano, Berluskoni dënohet me 1 vit burg

Milano, Berluskoni dënohet me 1 vit burg      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2012/1...

12:51
07-03-2013, 14:50:03

Tabaku: Bashkia, e angazhuar për të përmirësuar infrastrukturën e shkollave të kryeqytetit

Tabaku: Bashkia, e angazhuar për të përmirësuar infrastrukturën e shkollave të kryeqytetit      Nënkryetarja e Bashkisë Jorida Tabaku ka uruar mesuesit per diten e tyre nga gjimnazi “Sami Frashëri”, ish shkolla e saj. “Unë jam e kënaqur, sepse këtë vit ne kemi bërë pak më shumë ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
07-03-2013, 06:50:07

Jeta e një “Artisti të Merituar”

Jeta e një “Artisti të Merituar”      Roland Trebicka lindi në Korçë në vitin 1947. Karriera e Roland Trebickës si aktor fillon me rolin e Kostës, në filmin “Debatik”, më 1961. Ishte kjo përvojë që shënoi kursin që do të merrte më vonë jeta e djaloshit korçar. Prirja e tij e jas...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
07-03-2013, 06:50:07

Rama: Komik i pashoq, njeri i mrekullueshem

Rama: Komik i pashoq, njeri i mrekullueshem      Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama vetëm pak momente pas lajmit për ndarjen nga jetë të ikonës së teatrit, Roland Trebicka ka ngushëlluar familjarët dhe miqtë. “Çfare lajmi i keq vdekja e Roland Trebickes! Komik i pashoq, njeri i...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
07-03-2013, 06:50:07

Jeta e Roland Trebickës në fotografi!

Jeta e Roland Trebickës në fotografi!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/...

12:51
07-03-2013, 06:50:07

AKU inspekton 513 furra buke në gjithë vendin

AKU inspekton 513 furra buke në gjithë vendin      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2...

12:51
06-03-2013, 22:50:05

PS akuzon sërish: Berisha po na kopjon

PS akuzon sërish: Berisha po na kopjon      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2011/06/...

12:51
06-03-2013, 22:50:05

Vendimet e qeverisë, Berisha: Ditë e reformave të mëdha

Vendimet e qeverisë, Berisha: Ditë e reformave të mëdha      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/...

12:51
06-03-2013, 22:50:05

Gazsjellësi, ekspertët: Nabucco West ka avantazhe

Gazsjellësi, ekspertët: Nabucco West ka avantazhe      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/upload...

12:51
06-03-2013, 22:50:05

U mbajt peng tri ditë, lirohet nga policia

U mbajt peng tri ditë, lirohet nga policia      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2...

12:51
06-03-2013, 14:50:04

Berisha: Pa taksa, gjithçka që shërben për rritjen e prodhimit

Berisha: Pa taksa, gjithçka që shërben për rritjen e prodhimit      Kreu i qeverisë ka njoftuar sot heqjen e taksave për cdo gjë që shërben për të rritur prodhimin. Duke folur në mbledhjen e sotme të qeverisë, Berisha theksoi se Këshilli i Ministrave vendos sot të shkojë në post...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
06-03-2013, 14:50:04

Vajushi, lojtari i javës në Bullgari

Vajushi, lojtari i  javës në Bullgari      Armando Vajushi shpallet futbollisti më i mirë i javës së 16-të në kampionatin bullgar. Talenti shkodran i Liteksit ka marrë 12 vota në anketën që bëhet nga mediat sportive në Bullgari. Dy golat e shënuar në ndeshjen ndaj CSKA-së së Sof...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
06-03-2013, 14:50:04

Luhet me laps në dorë, ja shanset e 3 klubeve

Luhet me laps në dorë, ja shanset e 3 klubeve      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/...

12:51
06-03-2013, 14:50:04

Ronaldo ndëshkon ‘djajtë’, arbitri tërbon anglezët

Ronaldo ndëshkon ‘djajtë’,  arbitri tërbon anglezët      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/upload...

12:51
06-03-2013, 14:50:04

Sherr për mbledhjen e bakrit, fëmija 10 vjeç plagos me thikë shokun

Sherr për mbledhjen e bakrit, fëmija 10 vjeç plagos me thikë shokun      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.c...

12:51
06-03-2013, 06:50:04

Berisha në Ruzhdie: Projekti ynë, më i shkëlqyeri Edi Rama është bërë qesharak me akuzat e tij

Berisha në Ruzhdie: Projekti ynë, më i shkëlqyeri  Edi Rama është bërë qesharak me akuzat e tij      <img width="150" height="150" src="

12:51
05-03-2013, 22:50:05

Njeriu me më shume tatuazhe në Britani! Si ishte dhe si u bë!

Njeriu me më shume tatuazhe në Britani! Si ishte dhe si u bë!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/u...

12:51
05-03-2013, 22:50:05

Rama ironizon sërish sloganin e Partisë Demokratike!

Rama ironizon sërish sloganin e Partisë Demokratike!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/up...

12:51
05-03-2013, 22:50:05

A janë këta shoferët më të këqinj në botë?!

A janë këta shoferët më të këqinj në botë?!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/10...

12:51
05-03-2013, 22:50:05

Tiranë, një 11- vjeçar gjendet i vetëvarur

Tiranë, një 11- vjeçar gjendet i vetëvarur      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/...

12:51
05-03-2013, 22:50:05

Referendumi për mbetjet, AKIP: Vendimi, historik

Referendumi për mbetjet, AKIP: Vendimi, historik      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013...