Lajmet e Fundit - 13

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajmet dhe te rejat me te fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe Bota

12:51
05-03-2013, 14:50:05

Referendumi për mbetjet, Rusmali: Kushtetuesja i kaloi shqiptarëve të drejtën për të vendosur

Referendumi për mbetjet, Rusmali: Kushtetuesja i kaloi shqiptarëve të drejtën për të vendosur      <img width="150" height="150" src="ht...

12:51
05-03-2013, 14:50:05

Ish-përkthyesi në shtypin e huaj: Mehmetin e vrau Enveri

Ish-përkthyesi në shtypin e huaj: Mehmetin e  vrau Enveri      <img width="150" height="150" src="

12:51
05-03-2013, 14:50:05

Kërkesa e PD për heqjen e mandatit, Fidel Ylli: Gjueti shtrigash. Licenca e radios ishte e mbartur

Kërkesa e PD për heqjen e mandatit, Fidel Ylli: Gjueti shtrigash. Licenca e radios ishte e mbartur      <img width="150" height="150" src="

12:51
05-03-2013, 14:50:05

Shoferit i bie të fikët, dy pasagjere pa patentë drejtojnë autobusin

Shoferit i bie të fikët, dy pasagjere pa patentë drejtojnë autobusin      Burimi: http://www.panorama.c...


12:51
05-03-2013, 06:50:04

Topi: FRD, partia më shpresëdhënëse për shqiptarët. Rama dhe Berisha, bashkëpunëtorë

Topi: FRD, partia më shpresëdhënëse për shqiptarët. Rama dhe Berisha, bashkëpunëtorë      <img width="150" height="150" src="

12:51
05-03-2013, 06:50:04

Tirana çmendet me “Harlem Shake”

Tirana çmendet me “Harlem Shake”      Burimi: http://www.panorama.com.al/2013/03/04/tirana-cmendet-me-harlem-shake/             

12:51
05-03-2013, 06:50:04

Të vdesësh nga një puthje!

Të vdesësh nga një puthje!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/prinderit-150...

12:51
05-03-2013, 06:50:04

Ja se si festohet në “Premier League”! (foto)

Ja se si festohet në “Premier League”! (foto)      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/...


12:51
04-03-2013, 22:50:04

Gati veshjet e Papës së ri!

Gati veshjet e Papës së ri!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/Papa-vesh...

12:51
04-03-2013, 22:50:04

Ja kush janë 3 njerëzit më të pasur në botë!

Ja kush janë 3 njerëzit më të pasur në botë!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/...

12:51
04-03-2013, 22:50:04

Ndiqni debutimin e Bleona Qerretit në Hollywood!

Ndiqni debutimin e Bleona Qerretit në Hollywood!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/20...

12:51
04-03-2013, 22:50:04

Referendumi për 3 ligjet, Majko: Nuk bëhet për Evropën por kundër saj. PD: Do ta votojmë

Referendumi për 3 ligjet, Majko: Nuk bëhet për Evropën por kundër saj. PD: Do ta votojmë      <img width="150" height="150" src="

12:51
04-03-2013, 22:50:04

TAP, Shqipëria, Italia dhe Greqia çojnë dokumentet në KE

TAP, Shqipëria, Italia dhe Greqia çojnë dokumentet në KE      <img width="150" height="147" src="http://www.panorama.com.a...

12:51
04-03-2013, 14:50:04

Salihi, Sadiku e Kaçe, e dielë goleadorësh

Salihi, Sadiku e Kaçe,  e dielë goleadorësh      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2...

12:51
04-03-2013, 14:50:04

Koha për një trajtim thonjsh Al Pacino? Fotot me të dashurën

Koha për një trajtim thonjsh Al Pacino? Fotot me të dashurën      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/up...

12:51
04-03-2013, 14:50:04

U arratis në ‘87, denoncoi Enverin si homoseksual në Perëndim

U arratis në ‘87, denoncoi Enverin si  homoseksual në Perëndim      <img width="150" height="150" src="

12:51
04-03-2013, 14:50:04

Gjirokastër, dhunohet zyra e PBDNJ dhe OMONIA-s

Gjirokastër, dhunohet zyra e PBDNJ dhe OMONIA-s        GJIROKASTER- Persona ende të panjohur nga Policia e Gjirokastrës, kanë dhunuar herët në mëngjes, zyrën e PBDNJ dhe Omonia-s. Autorët, kanë përdorur mjete të forta për të shqyer derën hyrëse të përfaqësisë politike të minoritet
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
04-03-2013, 14:50:04

Debate për Lotarinë Kombëtare, Bode: Fitimi i tatimit, më i lartë. Balla: Berisha po ikën si hajdut

Debate për Lotarinë Kombëtare, Bode: Fitimi i tatimit, më i lartë. Balla: Berisha po ikën si hajdut      <img width="150" height="150" src="

12:51
04-03-2013, 06:50:03

Fëmijët e Ramiz Alisë, Gjykata ndan pasurinë

Fëmijët e Ramiz Alisë, Gjykata ndan pasurinë      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/20...

12:51
04-03-2013, 06:50:03

Atentat me armë në Tiranë, konflikti filloi në Angli

Atentat me armë në Tiranë, konflikti filloi në Angli      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-conte...

12:51
04-03-2013, 06:50:03

Shërbyesja e Poradecit: Sherret me të shoqen për të dashurat

Shërbyesja e Poradecit: Sherret me të shoqen për të dashurat      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-co...

12:51
03-03-2013, 22:50:28

Homoseksualët: Duam të bëhemi prindër, cila parti do të na mbështesë?

Homoseksualët: Duam të bëhemi prindër, cila parti do të na mbështesë?      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.co...

12:51
03-03-2013, 22:50:28

Dorëheqja e qeverisë nuk qetëson zemërimin për varfërinë, bullgarët sërish në protestë

Dorëheqja e qeverisë nuk qetëson zemërimin për varfërinë, bullgarët sërish në protestë      <img width="150" height="150" src="http://www....

12:51
03-03-2013, 22:50:27

Mbretëresha Elizabeta II shtrohet në spital për gastroenterit. Anulohet gjithë axhenda e javës

Mbretëresha Elizabeta II shtrohet në spital për gastroenterit. Anulohet gjithë axhenda e javës      <img width="150" height="150" src="

12:51
03-03-2013, 22:50:27

Britanikët, kërkesë ndaj CIA-s: Kujdes se turpërojmë Titon

Britanikët, kërkesë ndaj CIA-s: Kujdes se turpërojmë Titon      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp...

12:51
03-03-2013, 22:50:27

Ina Rama: Nuk përfshihem në politikë. Kërkesë KLD për emërimin si gjyqtare në Apel

Ina Rama: Nuk përfshihem në politikë. Kërkesë KLD për emërimin si gjyqtare në Apel      <img width="150" height="150" src="http://www....

12:51
03-03-2013, 14:50:06

Rrëmben e përdhunon 13 vjeçaren, prangoset

Rrëmben e përdhunon 13 vjeçaren, prangoset      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2...

12:51
03-03-2013, 14:50:06

“Tre skenarët” e Serbisë për bisedime

“Tre skenarët” e Serbisë për bisedime      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/20...

12:51
03-03-2013, 14:50:06

Rama prezanton kandidatin e ri, Ilirjan Celibashin

Rama prezanton kandidatin e ri, Ilirjan Celibashin      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content...

12:51
03-03-2013, 14:50:06

PDIU: Shqiptarët do reagojnë si komb. Qeveria maqedonase te ndërhyjë me forcë e drejtësi

PDIU: Shqiptarët do reagojnë si komb. Qeveria maqedonase te ndërhyjë me forcë e drejtësi      <img width="150" height="150" src="http://www...

12:51
03-03-2013, 14:50:06

Rama: Mandati i parë do sjellë rilindjen dhe besimin se Shqipëria që duam s’është utopi

Rama: Mandati i parë do sjellë rilindjen dhe besimin se Shqipëria që duam s’është utopi      <img width="150" height="150" src="http://www....

12:51
03-03-2013, 06:50:04

Arbana Osmani kritikohet nga fansat: E ke ekzagjeruar me fotoshop!

Arbana Osmani kritikohet nga fansat: E ke ekzagjeruar me fotoshop!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.co...

12:51
03-03-2013, 06:50:04

Sekretet e tjera të banorëve të “BB6”, zbulohet i martuari dhe talasemikja

Sekretet e tjera të banorëve të “BB6”,  zbulohet i martuari dhe talasemikja      <img width="150" height="150" src="

12:51
03-03-2013, 06:50:04

Pasion i Arsimit për të fotografuar femrat seksi, flet ish-e dashura

Pasion i Arsimit për të fotografuar femrat seksi, flet ish-e dashura      <img width="150" height="150" src="http://w...

12:51
03-03-2013, 06:50:04

Shpendi, milioneri nga Kosova që kyçet në “Big Brother”

Shpendi, milioneri nga Kosova që kyçet në “Big Brother”      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/up...

12:51
03-03-2013, 06:50:04

Flet i dashuri, fotografi Endrit Mërtiri: Ju rrëfej si e njoh unë Elenën

Flet i dashuri, fotografi Endrit Mërtiri: Ju rrëfej si e njoh unë Elenën      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.a...

12:51
02-03-2013, 22:50:06

“Gjeniu i Vogël”, në momentin e fundit i hiqet prezantimi Olta Bokës, vendoset Rudina Magjistarit

“Gjeniu i Vogël”, në momentin e  fundit i hiqet prezantimi Olta Bokës, vendoset Rudina Magjistarit      <img width="150" height="150" src="

12:51
02-03-2013, 22:50:06

I fejuari i Laura Vorpsit, Geraldi: Biseda me Ramën në aeroport

I fejuari i Laura Vorpsit, Geraldi:  Biseda me Ramën në aeroport      <img width="150" height="150" src="http://www.panoram...

12:51
02-03-2013, 22:50:06

Albano: Femrat ëndërrojnë super- meshkuj, por pastaj martohen me ne

Albano: Femrat ëndërrojnë super-  meshkuj, por pastaj martohen me ne      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/w...

12:51
02-03-2013, 22:50:06

Zbulohet e dashura e re e Ermalit të BB, studentja 20-vjeçare e Farmacisë

Zbulohet e dashura e re e Ermalit të  BB, studentja 20-vjeçare e Farmacisë      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.co...

12:51
02-03-2013, 14:50:05

Elbasan, Berisha: Prioriteti ynë, arsimi cilësor

Elbasan, Berisha: Prioriteti ynë, arsimi cilësor      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-conten...

12:51
02-03-2013, 14:50:05

Mark Frroku, vëllai i të arrestuarit: “Vëllai i Nikolin Balës ka policinë private ku kemi siguruar bizneset”

Mark Frroku, vëllai i të arrestuarit: “Vëllai i Nikolin Balës ka policinë  private ku kemi siguruar bizneset”      <img width="150" height="150" src="

12:51
02-03-2013, 14:50:05

Koalicionet, Dule: Në kontakt me të gjitha partitë

Koalicionet, Dule: Në kontakt me të gjitha partitë      <img width="150" height="150" src="

12:51
02-03-2013, 14:50:05

Konflikti, plagosje me armë zjarri në Tiranë

Konflikti, plagosje me armë zjarri në Tiranë      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploa...

12:51
02-03-2013, 14:50:05

Parandalimi i krimit, mbi 30 persona të shoqëruar

Parandalimi i krimit, mbi 30 persona të shoqëruar      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-conten...

12:51
02-03-2013, 06:50:05

Baballarët me pushime! Vetëm për të qeshur! (foto)

Baballarët me pushime! Vetëm për të qeshur! (foto)      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/...

12:51
02-03-2013, 06:50:05

Elbasan, makina përplas motoçikletën,1 i vdekur

Elbasan, makina përplas motoçikletën,1 i vdekur      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/u...