Lajmet e Fundit - 14

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajmet dhe te rejat me te fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe Bota

12:51
02-03-2013, 06:50:05

Kenga e pesë gishtave! E Frikshmeeee!

Kenga e pesë gishtave! E Frikshmeeee!      Burimi: http://www.panorama.com.al/2013/03/01/kenga-e-pese-gishtave-e-frikshmeeee/      ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
02-03-2013, 06:50:05

Aleancat politike për zgjedhjet, PBDNJ mbledh nesër Aktivin Kombëtar

Aleancat politike për zgjedhjet, PBDNJ mbledh nesër Aktivin Kombëtar      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.co...

12:51
02-03-2013, 06:50:05

Bllokohet makina e Arben Frrokut, pritet ekspertiza

Bllokohet makina e Arben Frrokut, pritet ekspertiza      <img width="150" height="150" src="http://www.pano...

12:51
01-03-2013, 22:50:05

“Votoni Turkson”, fushatë për zgjedhjen e Papës së ri

“Votoni Turkson”, fushatë për zgjedhjen e Papës së ri      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2...

12:51
01-03-2013, 22:50:05

Trazira në Shkup, digjet flamuri para qeverisë

Trazira në Shkup, digjet flamuri para qeverisë      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/u...

12:51
01-03-2013, 22:50:05

Michelle Obama promovon sportin në shkolla!

Michelle Obama promovon sportin në shkolla!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/33-...

12:51
01-03-2013, 22:50:05

Aflatoksina në qumësht, ambasada e SHBA, qytetarëve të saj: Shmangni markat e denoncuara

Aflatoksina në qumësht, ambasada e SHBA, qytetarëve të saj: Shmangni markat e denoncuara      <img width="150" height="150" src="http:/...

12:51
01-03-2013, 22:50:05

Vrasjet në Zvicër, ja kush ishte Viktor Berisha

Vrasjet në Zvicër, ja kush ishte Viktor Berisha      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2...

12:51
01-03-2013, 14:50:14

Bllokohen 30 mijë euro false

Bllokohen 30 mijë euro false      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/03/...

12:51
01-03-2013, 14:50:14

SARANDE/ Japonia financon shkollë të re në Nivicë

SARANDE/ Japonia  financon shkollë  të re në Nivicë        SARANDE- Përurohet në Nivicë shkolla 9-vjeçare “Kozma Papadhima”. Nga dita e djeshme, nxënës të këtij fshati nuk do të vuajnë më për mjedise shkollore. Godina me kushte komode është bërë pjesë e jetës së këtij
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
01-03-2013, 14:50:14

Policia: Përparim Bala në grabitjen e floririt

Policia:  Përparim Bala në grabitjen  e floririt      <img width="150" height="150" src="

12:51
01-03-2013, 14:50:14

Ndërpritet shkarja e tokës, banorët nuk lejohen të rikthehen në banesa

Ndërpritet shkarja e tokës, banorët  nuk lejohen të rikthehen në banesa      <img width="150" height="150" src="

12:51
01-03-2013, 14:50:14

Vrau e dogji burrë e grua, prokuroria: Në burg përjetë

Vrau e dogji burrë e grua,  prokuroria: Në burg përjetë      <img width="150" height="150" src="

12:51
01-03-2013, 06:50:03

Sekuestrohen kartmonedha false, 1 i arrestuar

Sekuestrohen kartmonedha false, 1 i arrestuar      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/02...

12:51
01-03-2013, 06:50:03

Debate tek “Ekonomia” për HEC-et, ikën opozita

Debate tek “Ekonomia” për HEC-et, ikën opozita      <img width="150" height="150" src="ht...

12:51
01-03-2013, 06:50:03

Berisha në Divjakë:Zhvillimi rural,prioritet për ne

Berisha në Divjakë:Zhvillimi rural,prioritet për ne      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-conten...

12:51
01-03-2013, 06:50:03

MB: Rama është takuar me Frrokun dy javë më parë. I premtoi se do ta bënte deputet

MB: Rama është takuar me Frrokun dy javë më parë. I premtoi se do ta bënte deputet      <img width="150" height="150" src="http://www.panor...

12:51
01-03-2013, 06:50:03

Këshilli Bashkiak, Basha: Hipotekim 260 blloqeve banimi

Këshilli Bashkiak, Basha: Hipotekim 260 blloqeve banimi      <img width="150" height="150" src="

12:51
28-02-2013, 22:50:05

Lamtumira e Papa Benediktit XVI! (foto)

Lamtumira e Papa Benediktit XVI! (foto)      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/02/174-15...

12:51
28-02-2013, 22:50:05

Shpërthen “Etna”!

Shpërthen “Etna”!      Burimi: http://www.panorama.com.al/2013/02/28/shperthen-etna/             

12:51
28-02-2013, 22:50:05

Drogë nga Shqipëria, pranga 3 shqiptarëve

Drogë nga Shqipëria, pranga 3 shqiptarëve      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/02/I...

12:51
28-02-2013, 22:50:05

Me ty…deri në fund të botës!

Me ty…deri në fund të botës!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/02/183-150x150.png

12:51
28-02-2013, 12:50:04

Lojërat e fatit, monitorimi me koncesion te privati

Lojërat e fatit, monitorimi me koncesion te privati      <img width="150" height="150" src="

12:51
28-02-2013, 12:50:04

Heqje licence për operatorët që shesin abone me kartonë

Heqje licence për operatorët që shesin abone me kartonë      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/up...

12:51
28-02-2013, 12:50:04

Shtyhet “Dajti”, avokati: S’kam njohuri

Shtyhet “Dajti”, avokati: S’kam njohuri      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2012/...

12:51
28-02-2013, 12:50:04

Fotoja, Berisha: MB ka në dorë gjithë mekanizmat për zbardhjen e vrasjes së Lamajt

Fotoja, Berisha: MB ka në dorë gjithë mekanizmat për zbardhjen e vrasjes së Lamajt      <img width="150" height="150" src="http://www.p...

12:51
28-02-2013, 12:50:04

Berisha: ’97, rebelim komunist. Autorët politikë u ndëshkuan me votë. Drejtësia vonon, nuk harron

Berisha: ’97, rebelim komunist. Autorët politikë u ndëshkuan me votë. Drejtësia vonon, nuk harron      <img width="150" height="150" src="

12:51
28-02-2013, 04:50:05

Vrasja e kryekomisarit Dritan Lamaj, publikohet foto e Arben Frrokut me drejtues të policisë

Vrasja e kryekomisarit Dritan Lamaj, publikohet foto e Arben Frrokut me drejtues të policisë      <img width="150" height="150" src="ht...

12:51
28-02-2013, 04:50:05

Berisha prezanton logon e fushatës: Prijësi, flamuri kombëtar

Berisha prezanton logon e fushatës: Prijësi, flamuri kombëtar      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content...

12:51
28-02-2013, 04:50:05

Mori rrogën për 12 muaj pa dalë në punë, hetohet ish deputeti i PD-së, Sali Shehu

Mori rrogën për 12 muaj pa dalë në punë, hetohet ish deputeti i PD-së, Sali Shehu      <img width="150" height="150" src="http://ww...

12:51
27-02-2013, 20:50:04

Gruaja më e moshuar në botë është 114 vjeç!

Gruaja më e moshuar në botë është 114 vjeç!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-...

12:51
27-02-2013, 20:50:04

Ja si do të duket Titanic II në vitin 2016!

Ja si do të duket Titanic II në vitin 2016!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/02/13...

12:51
27-02-2013, 20:50:04

Thaç: Nuk do të ketë ‘Republika Serpska’ në veri

Thaç: Nuk do të ketë ‘Republika Serpska’ në veri      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/201...

12:51
27-02-2013, 20:50:04

“Bisha e Tenby”, krijesa misterioze gjendet në plazhin e Uellsit

“Bisha e Tenby”, krijesa misterioze gjendet në plazhin e Uellsit      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-...

12:51
27-02-2013, 12:50:05

Zyrtare, qumësht i infektuar me aflatoksinë

Zyrtare, qumësht i infektuar me aflatoksinë      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/...

12:51
27-02-2013, 12:50:05

SHKODER/ Çefa: Gjyqtarë, mos vononi dosjet

SHKODER/ Çefa:  Gjyqtarë, mos  vononi dosjet        SHKODER – “Gjykatësit duhet të tregohen të drejtë dhe aspak tolerantë me krimin”. Ka qenë kjo deklarata e nënkryetarit të Këshillit të Lartë të Drejtësisë, Elvis Çefa, gjatë analizës së Gjykatës së Shkallës
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
27-02-2013, 12:50:05

BERAT/ Haradinaj, shpallet “Qytetar Nderi”

BERAT/ Haradinaj,  shpallet  “Qytetar Nderi”      BERAT- Këshilli i Qarkut të Beratit nderoi dje me titullin “Qytetar Nderi i Qarkut të Beratit” ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Titulli i nderit është dorëzuar gjatë një ceremonie ku kanë qenë të pranishëm deputetë ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
27-02-2013, 12:50:05

Vetëvritet grabitësi i floririt

Vetëvritet grabitësi i floririt      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp...

12:51
27-02-2013, 12:50:05

Korçë, qëllohet në pallat tregtari i floririt

Korçë, qëllohet në pallat tregtari i floririt      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploa...

12:51
27-02-2013, 04:50:05

Karikaturat e Dimitri Berbatov! (foto)

Karikaturat e Dimitri Berbatov! (foto)      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/02/Be...

12:51
27-02-2013, 04:50:04

Mbante peng një vajzë, arrestohet 27- vjeçari

Mbante peng një vajzë, arrestohet 27- vjeçari      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/upload...

12:51
26-02-2013, 20:50:03

Zvicër, Valon Muhadri, shqiptari i suksesshën në “The Voice”

Zvicër, Valon Muhadri, shqiptari i suksesshën në “The Voice”      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content...

12:51
26-02-2013, 20:50:03

Eurovision, më 5 mars premiera e videoklipit “Identitet”

Eurovision, më 5 mars premiera e videoklipit “Identitet”      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content...

12:51
26-02-2013, 20:50:03

Rama ironizon sloganin e Partisë Demokratike!

Rama ironizon sloganin e Partisë Demokratike!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2...

12:51
26-02-2013, 20:50:03

Përleshje mes shqiptarëve dhe turqve në Vjenë

Përleshje mes shqiptarëve dhe turqve në Vjenë      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/0...

12:51
26-02-2013, 20:50:03

“Arrest me burg” në mungesë për Arben Frrokun

“Arrest me burg” në mungesë për Arben Frrokun      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.co...

12:51
26-02-2013, 12:50:04

PS: Duhet moratorium për armët

PS: Duhet moratorium për armët      <img width="150" height="150" src="

12:51
26-02-2013, 12:50:04

Dashuri në makinë, gjenden të vdekur. Vajza, studente shqiptare. Shkak, monoksidi i karbonit

Dashuri në makinë, gjenden të vdekur. Vajza, studente shqiptare. Shkak, monoksidi i karbonit      <img width="150" height="150" src="http...