Lajmet e Fundit - 16

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajmet dhe te rejat me te fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe Bota

12:51
22-02-2013, 14:50:04

Berisha takon Veserevelen: Zgjedhje me standarde. Të lihen pas ndenjat e albanofobisë

Berisha takon Veserevelen: Zgjedhje me standarde. Të lihen pas ndenjat e albanofobisë      Kryeministri Sali Berisha ka garantuar ministrin e jashtëm të Gjermanisë,  Guido Westerwelle se Shqiperia do te beje gjithcka per mbajtjen e zgjedhjeve me standarde. Berisha njohu zotin We...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-02-2013, 14:50:04

Takimi Panariti-Reeker: Dialog e bashkëpunim për paqen dhe integrimin e Ballkanit Perëndimor

Takimi Panariti-Reeker: Dialog e bashkëpunim për paqen dhe integrimin e Ballkanit Perëndimor      <img width="150" height="150" src="

12:51
22-02-2013, 06:50:05

Kërcënoi me vdekje gruan, arrestohet shqiptari

Kërcënoi me vdekje gruan, arrestohet shqiptari      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/...

12:51
22-02-2013, 06:50:05

Ministri sllovak, Lajçak kundër deklaratave nacionaliste: Së shpejti, reagim zyrtar nga BE

Ministri sllovak, Lajçak kundër deklaratave nacionaliste: Së shpejti, reagim zyrtar nga BE      <img width="150" height="150" src="

12:51
22-02-2013, 06:50:05

Vrasja e shqiptarit, burg për jetë Arben Lleshit

Vrasja e shqiptarit, burg për jetë Arben Lleshit      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/20...

12:51
22-02-2013, 06:50:05

Çdo të thotë të jesh me fat?!

Çdo të thotë të jesh me fat?!      Burimi: http://www.panorama.com.al/2013/02/21/cdo-te-thote-te-jesh-me-fat/             

12:51
21-02-2013, 22:50:04

Fotot e pabotuara të legjendës, Muhamed Ali!

Fotot e pabotuara të legjendës, Muhamed Ali!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/02/88...

12:51
21-02-2013, 22:50:04

Ja ku duhet të studioni që të beheni miliarderë!

Ja ku duhet të studioni që të beheni miliarderë!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2...

12:51
21-02-2013, 22:50:04

Flori Mumajesi shfaqet i përlotur në këngën e tij “Pa jetë”

Flori Mumajesi shfaqet i përlotur në këngën e tij “Pa jetë”      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/...

12:51
21-02-2013, 22:50:04

Fier, makina përplas biçikletën, një i vdekur

Fier, makina përplas biçikletën, një i vdekur      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com....

12:51
21-02-2013, 22:50:04

Plani Urbanistik, Basha: Akuzat e PS, të pabaza

Plani Urbanistik, Basha: Akuzat e PS, të pabaza      <img width="150" height="150" src="http://www....

12:51
21-02-2013, 14:50:04

Kjo mace di të pozojë! Fotot shumë të klikuara në internet

Kjo mace di të pozojë! Fotot shumë të klikuara në internet      Kjo kotele po qe di te pozoje mire para kameres. Fotot jane postuar nga pronari i saj, australiani Ben Torode dhe kane bere shume shpejt buje ne internet.Burimi:

12:51
21-02-2013, 14:50:04

Marinsat amerikanë në stërvitje. Fotot shokuese

Marinsat amerikanë në stërvitje. Fotot shokuese      Pamje shokuese te marinseve amerikane gjate stervitjes. fotot me poshte shfaqin nje pjese te stervitjes se suhstareve, teksa i kepusin koken nje gjarpi dhe i pijne gjakun.Burimi:

12:51
21-02-2013, 14:50:03

Furgoni bie në greminë, vdes shoferi, një i plagosur

Furgoni bie në greminë, vdes shoferi, një i plagosur      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/upl...

12:51
21-02-2013, 14:50:03

Apeli shpall të pafajshëm Armando Kasajn. Rama: Gjykimi i atij krimi s’ka nisur ende!

Apeli shpall të pafajshëm Armando Kasajn. Rama:  Gjykimi i atij krimi s’ka nisur ende!      <img width="150" height="150" src="htt...

12:51
21-02-2013, 06:50:04

Prodhonin dokumenta false për në Angli, 2 shqiptarë në pranga

Prodhonin dokumenta false për në Angli, 2 shqiptarë në pranga      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-...

12:51
21-02-2013, 06:50:04

Qeveria: Audit e vlerësim ndërkombëtar për CEZ

Qeveria: Audit e vlerësim ndërkombëtar për CEZ      <img width="150" height="150" src="

12:51
21-02-2013, 06:50:04

Këlcyrë, pranga 2 zyrtarëve për shpërdorim detyre

Këlcyrë, pranga 2 zyrtarëve për shpërdorim detyre      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2...

12:51
21-02-2013, 06:50:04

20 shkurti, Berisha: Dita e guximit dhe heroizmit Më 23 qershor firmosim fundin e etërve hoxhistë

20 shkurti, Berisha: Dita e guximit dhe heroizmit Më 23 qershor firmosim fundin e etërve hoxhistë      <img width="150" height="150" src="

12:51
21-02-2013, 06:50:03

Kathimerini: Ndërprerja e pensioneve për minoritarët grekë, rrezikohet asimilimi i tyre

Kathimerini: Ndërprerja e pensioneve për minoritarët grekë, rrezikohet asimilimi i tyre      <img width="150" height="150" src="

12:51
20-02-2013, 22:50:07

Irina Shayk më e nxehtë se kurrë!

Irina Shayk më e nxehtë se kurrë!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/02/01-150x150.pn...

12:51
20-02-2013, 22:50:07

Kim: Nëse do të isha mashkull, do doja të bëja seks me… Kim Kardashian

Kim: Nëse do të isha mashkull, do doja të bëja seks me… Kim Kardashian      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/w...

12:51
20-02-2013, 22:50:07

Çiljeta i prezanton botës djalin e saj, Fernando!

Çiljeta i prezanton botës djalin e saj, Fernando!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/...

12:51
20-02-2013, 14:50:10

Londra flet gjermanisht, Bajerni “zhyt” Arsenalin

Londra flet gjermanisht, Bajerni “zhyt” Arsenalin      <img width="150" height="150" src="...

12:51
20-02-2013, 14:50:10

Tifozat Kuq e Zi: Do ta bëjmë Oslon të flasë shqip

Tifozat Kuq e Zi:  Do ta bëjmë Oslon  të flasë shqip      Ndeshja e parë kualifikuese për 2013-n e Kombëtares shqiptare është ajo e 22 marsit kundër Norvegjisë. Ata që kanë filluar përgatitjet më herët se zakonisht janë tifozët e flaktë të Kombëtares, të njohur si “Tifozat Kuq e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-02-2013, 14:50:10

Dede e nis me premtim: Do shpëtojmë sezonin

Dede e nis me premtim:  Do shpëtojmë sezonin      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uplo...

12:51
20-02-2013, 14:50:10

Ministri i Jashtëm gjerman, nesër në Tiranë

Ministri i Jashtëm gjerman, nesër në Tiranë      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/20...

12:51
20-02-2013, 14:50:10

Shqipëria Dixhitale, Berisha: Internet falas në 1200 pika, 49 prej tyre në universitete

Shqipëria Dixhitale, Berisha: Internet falas në 1200 pika, 49 prej tyre në universitete      <img width="150" height="150" src="htt...

12:51
20-02-2013, 06:50:04

S’ka marrëveshje Thaçi-Daçiç, takimi vijon nesër

S’ka marrëveshje Thaçi-Daçiç, takimi vijon nesër      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.c...

12:51
20-02-2013, 06:50:03

Rob Kardashian: Ja pse e akuzova Rita Orën për tradhti me 20 meshkuj!

Rob Kardashian: Ja pse e akuzova Rita Orën për tradhti me 20 meshkuj!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al...

12:51
19-02-2013, 22:50:03

Zbulohen pamje të tjera nga rënia e meteorëve në Rusi!

Zbulohen pamje të tjera nga rënia e meteorëve në Rusi!      Keto jane pamje te regjistruara nga kamerat e sigurise ne Universitetin e  Chelyabinsk.<p>Burimi:

12:51
19-02-2013, 22:50:03

Rihana provokon sërish!

Rihana provokon sërish!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/02/Rihana2-150x150.pn...

12:51
19-02-2013, 22:50:03

Tifozat Kuq e Zi: Oslon do ta veshim kuqezi!

Tifozat Kuq e Zi: Oslon do ta veshim kuqezi!      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/02/T...

12:51
19-02-2013, 22:50:03

Ja cilat janë 3 bukuroshet shqiptare në Mis Zvicra ‘13

Ja cilat janë 3 bukuroshet shqiptare në Mis Zvicra ‘13      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/upload...

12:51
19-02-2013, 22:50:03

Zgjedhjet, Berisha mbledh grupet e punës për Tiranën

Zgjedhjet, Berisha mbledh grupet e punës për Tiranën      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/u...

12:51
19-02-2013, 14:50:06

Grupi i PS, debate mes Dogjanit e Ramës

Grupi i PS, debate mes Dogjanit e Ramës      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-conte...

12:51
19-02-2013, 14:50:06

De Biazi: I trishtuar për trukimet në Shqipëri

De Biazi: I trishtuar për trukimet në Shqipëri      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/20...

12:51
19-02-2013, 14:50:05

FSHF: Kosovarët, jo më si të huaj në Shqipëri

FSHF: Kosovarët, jo më si të huaj në Shqipëri      Komiteti Ekzekutiv i Federatës Shqiptare të Futbollit ka marrë vendim dje që të gjithë futbollistët nga Kosova të konsiderohen vendës në Shqipëri. Kjo erdhi pas një apelit të vazhdueshëm të medias (Panorama Sport) dhe të tifozëv...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-02-2013, 14:50:05

Hejnkes: Vetëm humbja nuk tolerohet!

Hejnkes: Vetëm humbja nuk tolerohet!      <img width="150" height="147" src="http://www.panorama.com.al/wp-conten...

12:51
19-02-2013, 14:50:05

Shkarkohet Tafaj, Dede trajneri i ri i Tiranës

Shkarkohet Tafaj, Dede trajneri i ri i Tiranës      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/...

12:51
19-02-2013, 06:50:04

Paqe Tyson-Holyfield. Lihet pas shpine veshi i kafshuar

Paqe Tyson-Holyfield. Lihet pas shpine veshi i kafshuar      Paqe mes Mike Tyson dhe Evander Holyfield. Dy ish kampionet jane fotografuar te perqafuar e te buzeqeshur ne Cikago. Takimi i fundit mes tyre, sigurisht dhe ai qe beri buje te madhe, ishte ai ne 1997, kur Tyson, tashme...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-02-2013, 06:50:04

BE: Gati për marrëveshje me Ukrainën

BE: Gati për marrëveshje me Ukrainën      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/02/ilu...

12:51
19-02-2013, 06:50:04

Regjistrimi i koalicioneve, KQZ vendos nesër për rregullat

Regjistrimi i koalicioneve, KQZ vendos nesër për rregullat      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-...

12:51
18-02-2013, 22:50:09

Familjarët e viktimave të Gërdecit: Policia e Tiranës nuk pranon kërkesën tonë për protestë

Familjarët e viktimave të Gërdecit: Policia e Tiranës nuk pranon kërkesën tonë për protestë      <img width="150" height="150" src="

12:51
18-02-2013, 22:50:09

Vrasja e modeles, detaje që shtojnë dyshimet rreth atletit

Vrasja e modeles, detaje që shtojnë dyshimet rreth atletit      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/upl...

12:51
18-02-2013, 22:50:08

Biberaj: Tirana, bastion i FRD. Shehri: Pretendojmë 70 mijë vota në qarkun e Tiranës

Biberaj: Tirana, bastion i FRD. Shehri: Pretendojmë 70 mijë vota në qarkun e Tiranës      <img width="150" height="150" src="

12:51
18-02-2013, 22:50:08

Thaçi nisen për Bruksel, nesër takimi me Daçiç

Thaçi nisen për Bruksel, nesër takimi me Daçiç      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/...