Adelina Berisha joshese ne “Party Hard” - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Adelina Berisha joshese ne “Party Hard”

Adelina Berisha joshese ne “Party Hard”

· 1 · 458

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 15-09-2013, 00:50:01
Adelina Berisha joshese ne “Party Hard”
      


<p>Adelina Berisha joshese ne “Party Hard”" title="Adelina Berisha joshese ne “Party Hard”Këngëtarja atraktive, Adelina Berisha, ka sjellë para fansave të saj videon më të re të këngës që titullohet “Party Hard”. Don Arbas qëndron prapa kësaj kënge ritmike, ndërkohë që Bim Bimma e ka shkruar tekstin. Trace Media e ka xhiruar videoklipin. /Telegrafi/</p><p>The post Adelina Berisha joshese ne “Party Hard” appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/adelina-berisha-joshese-ne-party-hard/
      

Temat e fundit