Adi Krasta&Armina Mevlani, prezantuesit e rinj të “Dancing With The Stars” - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Adi Krasta&Armina Mevlani, prezantuesit e rinj të “Dancing With The Stars”

Adi Krasta&Armina Mevlani, prezantuesit e rinj të “Dancing With The Stars”

· 1 · 409

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 09-09-2013, 08:50:02
Adi Krasta&Armina Mevlani, prezantuesit e rinj të “Dancing With The Stars”
      

Edicioni i katërt i “Dancing With The Stars” është në prag të fillimit. Producentja Holta Dulaku, edhe sivjet është duke mbledhur personazhet më të rëndësishme të vendit, për t’i çuar drejt palestrave e për t’i shndërruar në yje të kërcimit. Formati është po ai që kemi parë në këto vite, por risitë e këtij edicioni […]
« Editimi i fundit: 05-06-2020, 12:28:41 nga M A X »

Temat e fundit