Afërditën nuk e do nëna e Shpatit - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Afërditën nuk e do nëna e Shpatit

Afërditën nuk e do nëna e Shpatit

· 1 · 483

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 09-09-2013, 00:50:02
Afërditën nuk e do nëna e Shpatit
      


<p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/04/aferditashpati.jpg" width="150px" />Afërdita në rrjetet sociale ajo mohoi të jetë rikthyer me Shpatin. E gjithë kjo duket pak si një situatë e çuditshme, ndërkohë që disa miq të afërt të Shpatit na kanë rrëfyer se çifti është ribashkuar, por mamaja e Shpatit nuk është dakord, dhe nuk duhet të marrë vesh për këtë ribashkim të tyre. E, […]</p><p>The post Afërditën nuk e do nëna e Shpatit appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/aferditen-nuk-e-nena-e-shpatit/
      

Temat e fundit