Albërie Hadergjonajt i vjedhin makinën - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Albërie Hadergjonajt i vjedhin makinën

Albërie Hadergjonajt i vjedhin makinën

· 1 · 442

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 10-09-2013, 16:50:02
Albërie Hadergjonajt i vjedhin makinën
      


<p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2011/03/alberie.jpg" width="150px" />Pre e “hajdutëve profesionistë” të makinave në kryeqytet, këtë herë është bërë këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj. Makina e Albëries, e tipit “Benz Mercedes ML” me vlerë 47 mijë euro, është “zhveshur” nga keqbërësit gjatë kohës që këngëtarja e kishte lënë në parkingun e banesës së saj. Vlera e pjesëve që janë vjedhur shkon në […]</p><p>The post Albërie Hadergjonajt i vjedhin makinën appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/alberie-hadergjonajt-vjedhin-makinen/
      

Temat e fundit