Angela Martini befason sërish - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Angela Martini befason sërish

Angela Martini befason sërish

· 1 · 431

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 10-09-2013, 00:50:01
Angela Martini befason sërish
      


<p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/angelamartini.jpg" width="150px" />Modelja e suksesshme shqiptare, Angela Martini vazhdon të befasojë me linjat e saj perfekte. Vajza me origjinë nga Shkodra ka publikuar së fundmi në rrjetin social “Facebook”, një foto të realizuar nga Fadil Berisha. Martini në foton bardhezi shfaqet e veshur me një fustan prej tyli. /zeri.info</p><p>The post Angela Martini befason sërish appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/angela-martini-befason-serish/
      

Temat e fundit