×

Armina Mevlani (info, foto, video)

Armina Mevlani (info, foto, video)

· 2 · 117

  • Postime: 21103
InfoZ
ne: 03-08-2013, 22:50:02
Armina Mevlani tërheq vëmendjen me linjat seksi
      

Armina Mevlani, “Miss Albania 2009”, është fotografuar pak ditë më parë nga paparaci ynë në Gjirin e Lalzit, teksa pushonte me familjen e saj. Javën e kaluar, “Panorama Plus” botoi foto të prindërve të saj, spikerit të njohur të lajmeve në “Top Channel”, Arben Mevlani dhe Mimozës, një trajnere e njohur palestre në Tiranë. Në [...]
 
   
      
« Editimi i fundit: 05-06-2020, 12:33:28 nga M A X »

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 05-06-2020, 12:34:00
Foto te reja