Arnida Capi, sekretarja e avokatit Spartak Ngjela, i është rikthyer zakonit të saj - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Arnida Capi, sekretarja e avokatit Spartak Ngjela, i është rikthyer zakonit të saj

Arnida Capi, sekretarja e avokatit Spartak Ngjela, i është rikthyer zakonit të saj

· 1 · 457

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 08-09-2013, 00:50:01
Arnida Capi, sekretarja e avokatit Spartak Ngjela, i është rikthyer zakonit të saj
      


<p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/arnida_capi.jpg" width="150px" /> Arnida Capi, sekretarja e avokatit Spartak Ngjela, i është rikthyer zakonit të saj të vjetër, atij të pozave sensuale ku shfaqet me bikini. Pas dështimit në politikë, ku emri i saj u vendos i dyti në listën e Tiranës si kandidate për deputete në partinë e Ngjelës, Arnida ka hequr më në fund kostumin sezonal […]</p><p>The post Arnida Capi, sekretarja e avokatit Spartak Ngjela, i është rikthyer zakonit të saj appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/arnida-capi-sekretarja-e-avokatit-spartak-ngjela-eshte-rikthyer-zakonit-te-saj/
      

Temat e fundit