Balla: Akuzat për rryshfet, të pavërteta - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Balla: Akuzat për rryshfet, të pavërteta

Balla: Akuzat për rryshfet, të pavërteta

· 2 · 302

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 08-09-2010, 01:50:02
Balla: Akuzat për rryshfet, të pavërteta
      


Deputeti i PS, Taulant Balla ka reaguar ndaj deklaratave te avokatit Genc Gjokutaj, se Dritan Avllaj ishte perfaqesuesi i bashkise se Tiranes Edi Rama. (c) Top Channel
         
      
« Editimi i fundit: 13-11-2020, 15:37:16 nga M A X »

#1 ne: 13-11-2020, 14:37:24
Taulant Balla eshte bere sot padrino i rajonit te Elbasanit. Nuk behet levizje ne administraten shteterore dhe ne ate te partise socialiste pa dijenine dhe aprovimin e ketij satrapi te Edi Rames ne Elbasan, Librazhd, Peqin e Gramsh. Ne fakt Edi Rama nuk mund te mbaje pushtet kurresesi pa Taulant Ballen, Erjon Bracen dhe Tom Doshin. Keta jane kollonat lokale te kleptokracise se rilindjes ne Shqiperine e vitit 2020.

Temat e fundit