Befasia që e bëri të qajë Kaltrina Selimin - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Befasia që e bëri të qajë Kaltrina Selimin

Befasia që e bëri të qajë Kaltrina Selimin

· 1 · 135

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 06-09-2013, 00:50:02
Befasia që e bëri të qajë Kaltrina Selimin
      


<p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2012/09/kaltrinaselimi.jpg" width="150px" />Për herë të parë ndodhet në shtëpinë e të fejuarit dhe që nga ora 12:00 fillojnë urimet për ditëlindjen e 29-të të këngëtares së njohur Kaltrina Selimi. Ajo në mbrëmjen e së martës është surprizuar nga moderatori Labinot Gashi dhe vëllai i saj Kushtrimi të cilët pa dijeninë e saj janë futur në shtëpinë e […]</p><p>The post Befasia që e bëri të qajë Kaltrina Selimin appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/befasia-qe-e-beri-te-qaje-kaltrina-selimin/
      

Temat e fundit