Berat, krim shokues në familje - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Berat, krim shokues në familje

Berat, krim shokues në familje

· 1 · 143

  • Postime: 22668
  • Karma: +0/-0

ne: 24-07-2011, 12:50:02
Berat, krim shokues në familje

Krimi ne familje ka shokuar banoret e fshatit Arrez ne komunen e Poshnjes. Nje 65-vjecar ka vrare me arme zjarri djalin e tij duke e lene te vdekur ne vend, nderkohe qe ka plagosur dy te tjere.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=215631

Temat e fundit