Berisha: 2 momentet e mia më të vështira kur isha President - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Berisha: 2 momentet e mia më të vështira kur isha President

Berisha: 2 momentet e mia më të vështira kur isha President

· 1 · 100

  • Postime: 22679
  • Karma: +0/-0

ne: 05-12-2011, 04:50:04
Berisha: 2 momentet e mia më të vështira kur isha President
      


pyetur nga studentët për vështirësitë që ka hasur gjatë drejtimit të vendit, Berisha theksoi 2 prej tyre, një momentin e liberalizimit të cmimeve në vitin '92 dhe e dyta, cështja e piramidave, viti '97
         

http://laj.me/51271
      

Temat e fundit