Bertina singëll, por shfaqet e nxehte - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Bertina singëll, por shfaqet e nxehte

Bertina singëll, por shfaqet e nxehte

· 1 · 118

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 30-08-2013, 16:50:01
Bertina singëll, por shfaqet e nxehte
      


<img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/08/300804_123031584509438_920318858_n-560x746.jpg" width="150px" />Prej kohësh emrin e saj e shohim gjithmonë e më rrallë në faqet e shtypit rozë, ndoshta ngaqë edhe vetë Bertina ka vendosur të zhduket për pak kohë nga tregu… Por jo për gjithmonë, sepse ja ku shfaqet më e nxehtë se kurrë më parë në këtë foto me rroba banje. Ish-banorja e “Big Brother” […]
      

http://vipat.sh/bertina-singell-por-shfaqet-e-nxehte/
      

Temat e fundit