Besa së shpejti me klip të ri - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Besa së shpejti me klip të ri

Besa së shpejti me klip të ri

· 1 · 141

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 06-09-2013, 00:50:01
Besa së shpejti me klip të ri
      


<p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/05/besakokedhima-560x560.jpg" width="150px" />Këngëtarja shqiptare, Besa Kokëdhima, ka deklaruar se shumë shpejt do të publikojë projektin e saj të ri. Besa, e cila e vlerësoi paraqitjen e saj në festivalin e mbajtur në Poloni “Top of the Top” si eksperiencë të mrekullueshme, thotë se ka nisur punët në projektin e ri. “Hola miq!! Si jeni? Si shkoi vera? […]</p><p>The post Besa së shpejti me klip të ri appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/besa-se-shpejti-klip-te-ri/
      

Temat e fundit