Bleona Qereti: Si u zhvesha në skenë - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Bleona Qereti: Si u zhvesha në skenë

Bleona Qereti: Si u zhvesha në skenë

· 1 · 153

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 02-09-2013, 00:50:02
Bleona Qereti: Si u zhvesha në skenë
      


<img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/03/bleonaqereti1.jpg" width="150px" />Bukuroshja shqiptare ka folur për revistën prestigjioze “Gossip”, ku ndër të tjera ka treguar se nuk do të ishte e gatshme të bënte gjithçka për të tërhequr vëmendjen. “Jam e lumtur që jam pjesë e kësaj industrie, por mund të them se nuk jam pjesë e disa njerëzve që luftojnë e bëjnë gjithçka që të […]
      

http://vipat.sh/bleona-qereti-si-u-zhvesha-ne-skene/
      

Temat e fundit