Blerim Destani: Seksi është sport që kërkon energji - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Blerim Destani: Seksi është sport që kërkon energji

Blerim Destani: Seksi është sport që kërkon energji

· 1 · 119

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 02-09-2013, 00:50:01
Blerim Destani: Seksi është sport që kërkon energji
      


Blerim Destani: Seksi është sport që kërkon energji" title="Blerim Destani: Seksi është sport që kërkon energjiAi është përfolur më shumë për femrat dhe puron kubaneze, të cilën e ka kthyer në pasion të vërtetë kudo ku del për t’u argëtuar. Aktori i njohur shqiptar nga Maqedonia, Blerim Destani, këtë fundgusht ka qenë në Tiranë, për xhirimet e një filmi të ri artistik me metrazh të gjatë të regjisorit të njohur […]
      

http://vipat.sh/blerim-destani-seksi-eshte-sport-qe-kerkon-energji/
      

Temat e fundit