“Bombshell” bashkëpunimi më i ri muzikor i Arta Bajramit, Don Arbasit dhe MC Kreshës - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

“Bombshell” bashkëpunimi më i ri muzikor i Arta Bajramit, Don Arbasit dhe MC Kreshës

“Bombshell” bashkëpunimi më i ri muzikor i Arta Bajramit, Don Arbasit dhe MC Kreshës

· 1 · 441

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 15-09-2013, 00:50:01
“Bombshell” bashkëpunimi më i ri muzikor i Arta Bajramit, Don Arbasit dhe MC Kreshës
      


<p>“Bombshell” bashkëpunimi më i ri muzikor i Arta Bajramit, Don Arbasit dhe MC Kreshës" title="“Bombshell” bashkëpunimi më i ri muzikor i Arta Bajramit, Don Arbasit dhe MC Kreshës“Bombshell” quhet bashkëpunimi më i ri muzikor i Arta Bajramit, Don Arbasit dhe MC Kreshës. Muzika e këngës është punuar nga Don Arbas, ndërsa Bim Bimma dhe MC Kresha e kanë shkruar tekstin. Për videoklipin është përkujdesur produksioni Imagine Films. /Telegrafi/</p><p>The post “Bombshell” bashkëpunimi më i ri muzikor i Arta Bajramit, Don Arbasit dhe MC Kreshës appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/bombshell-bashkepunimi-ri-muzikor-arta-bajramit-don-arbasit-dhe-mc-kreshes/
      

Temat e fundit