Dafina Dauti ne lidhje romantike me Egzon Krasniqin - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dafina Dauti ne lidhje romantike me Egzon Krasniqin

Dafina Dauti ne lidhje romantike me Egzon Krasniqin

· 1 · 478

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 13-09-2013, 16:50:01
Dafina Dauti ne lidhje romantike me Egzon Krasniqin
      


<p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/dafina-dauti-560x371.jpg" width="150px" />Nje foto flet sa 1 mije fjale…dhe kjo foto e postuar nga Dafina ne Facebook tregon po aq shume. Kengetarja simpatike duket se ka filluar nje lidhje me Egzon Krasniqin, i cili njihet si menaxher i Ardian Bujupit. Sidoqofte keto jane ende supozime, sepse as Dafina dhe as Egzoni nuk kane deklaruar hapur qe jane ne […]</p><p>The post Dafina Dauti ne lidhje romantike me Egzon Krasniqin appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/dafina-dauti-ne-lidhje-romantike-egzon-krasniqin/
      

Temat e fundit