Dafina si Miley Cyrus, pozon lakuriq - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dafina si Miley Cyrus, pozon lakuriq

Dafina si Miley Cyrus, pozon lakuriq

· 1 · 444

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 13-09-2013, 08:50:01
Dafina si Miley Cyrus, pozon lakuriq
      


<p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/dafi2-1378983149-560x560.jpg" width="150px" />Dafina Zeqiri duket se po meson nga kolegia e saj amerikane, Miley Cyrus, e cila po ze kryetitujt me fotot e saj “te nxehta”, ku tregon shume lekure. Ashtu si Miley edhe Dafina po tregon gjithmone e me shume nga trupi i saj. Por ne fund te fundit cfare ka te tregoje. Dafina eshte nder […]</p><p>The post Dafina si Miley Cyrus, pozon lakuriq appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/dafina-si-miley-cyrus-pozon-lakuriq/
      

Temat e fundit