Dede e nis me premtim: Do shpëtojmë sezonin - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dede e nis me premtim: Do shpëtojmë sezonin

Dede e nis me premtim: Do shpëtojmë sezonin

· 1 · 87

  • Postime: 22668
  • Karma: +0/-0

ne: 20-02-2013, 14:50:10
Dede e nis me premtim:  Do shpëtojmë sezonin
      <img width="150" height="150" src="http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2013/02/prezantohet-dede-150x150.jpg" alt="Trajneri i ri i bardhebluve, Nevil Dede" title="prezantohet-dede">Ish-mbrojtësi i bardhebluve ndihet më shumë se i lumtur për këtë rikthim në shtëpi, madje në fjalën e tij e thotë hapur që nga emocionet nuk ka mundur të vërë gjumë në sy. Në praninë e të gjitha mediave ka qenë administratori Tagani dhe drejtori teknik Tafaji që kanë konfirmuar zyrtarisht këtë ndryshim në stolin [...]<p>Burimi: http://www.panorama.com.al/2013/02/20/dede-e-nis-me-premtim-do-shpetojme-sezonin/</p>
            

http://laj.me/62444
      

Temat e fundit