Elvana josh me trup te skalitur - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Elvana josh me trup te skalitur

Elvana josh me trup te skalitur

· 1 · 163

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 04-09-2013, 16:50:02
Elvana josh me trup te skalitur
      


<img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/elvana-gjata-0036-640-asnpz-560x448.jpg" width="150px" />Keto dite Elvana eshte bere lajm, jo per bukurine qe gjithmone rrezaton dhe jo as per performancat e shkelqyera te saj si kengetare, por me shume per trupin e skalitur te cilin ajo e ka prezantuar keto dite ne skene. Ka kohe, mesa duket kengetarja po ben nje jete me regjim palestre dhe sikur ka dashur te […]
      

http://vipat.sh/elvana-josh-me-trup-te-skalitur/
      

Temat e fundit