Ermal Merdani, pushime të nxehta me të dashurën e re - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ermal Merdani, pushime të nxehta me të dashurën e re

Ermal Merdani, pushime të nxehta me të dashurën e re

· 1 · 141

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 31-08-2013, 00:50:02
Ermal Merdani, pushime të nxehta me të dashurën e re
      


<img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/08/72202.jpg" width="150px" />Lidhja me Françeskën ka mbetur vetëm një kujtim në faqet e gazetave, pasi Ermal Merdani po shijon së fundmi një histori të bukur dashurie. Një dashuri të re, të cilën ai nuk është përpjekur ta fshehë as nga vëmendja publike. Së bashku me të, Ermali ka kaluar thuajse gjithë verën nga ku vijnë edhe këto […]
      

http://vipat.sh/ermal-merdani-pushime-te-nxehta-me-te-dashuren-e-re/
      

Temat e fundit