Iva Mera (info foto video) - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Iva Mera (info foto video)

Iva Mera (info foto video)

· 1 · 133

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 04-09-2013, 16:50:02
Interviste me Iva Mera
      


Iva Mera: Mbiemri më ka ndihmuar në televizion Iva Mera, zëdhënësja bukuroshe e skuadrës bardhë e blu, në një rrëfim për verën, punën e përditshme dhe marrëdhëniet me të atin, aktorin e njohur Behar Mera. Mania ‘shopping’ dhe shumë detaje të tjera interesante, në një intervistë të sinqertë për faqet e verës… Iva, si ka […]
   
      
« Editimi i fundit: 23-02-2021, 13:33:12 nga 12:51 »

Temat e fundit