Juventus siguron shërbimet e Pirlos - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Juventus siguron shërbimet e Pirlos

Juventus siguron shërbimet e Pirlos

· 2 · 318

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 12-05-2011, 02:50:03
Juventus siguron shërbimet e Pirlos
      


Torino, 12 Maj NOA – Andrea Prilo sezoni e ardhshëm do të luajë për skuadrën e Juventusit. Me sa bëhet e ditur marrëveshja është arritur një javë më parë në Torino, në një takim mes Marotta-Paratici dhe Tinti, agjenti i mesfushorit 31-vjeçar në skadencë të kontratës me Milanin. Atij i është ofruar një kontratë 3-vjeçare me një [...]
         
      
« Editimi i fundit: 15-09-2020, 10:18:56 nga M A X »

  • Postime: 7087
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 12-08-2020, 07:18:28
Andrea Pirlo është trajneri i Juventusit 😍

Temat e fundit