Lola Luma Një import i nxehtë nga Shqipëria - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Lola Luma Një import i nxehtë nga Shqipëria

Lola Luma Një import i nxehtë nga Shqipëria

· 1 · 121

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 01-09-2013, 08:50:01
Lola Luma Një import i nxehtë nga Shqipëria
      


<img src="http://vipat.sh/wp-includes/js/tinymce/plugins/wpgallery/img/t.gif" width="150px" />Import të nxehtë e  quan   revista amerikane  “Ellements”  në faqet e saj  për bukuroshen shqiptare , Lola Luma  e po aq e nxehtë është për  revistën  e famshme meshkullore “Maxim” që e ka përzgjedhur ndër vajzat më “hot” të Amerikës.  Vajza nga Shkodra rrëfen sesi e realizoi ëndrrën e saj amerikane dhe sesi ka vendosur […]
      

http://vipat.sh/lola-luma-nje-import-i-nxehte-nga-shqiperia/
      

Temat e fundit