Mami Aurela dhe babi Skerdi do te martohen me ne fund - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mami Aurela dhe babi Skerdi do te martohen me ne fund

Mami Aurela dhe babi Skerdi do te martohen me ne fund

· 1 · 461

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 09-09-2013, 00:50:02
Mami Aurela dhe babi Skerdi do te martohen me ne fund
      


<p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/04/aurelagace-300x286.jpg" width="150px" />“Mami Aurela dhe babi Skerdi nga punët e shumta kanë harruar të martohen. Kështu që, ditën e premte, dt. 20 shtator 2013, tek ‘Stela Resort’, në orën 20:00, me detyrim-përcaktim, do të paraqiten ata dhe ju, për të qenë pjesë e një feste të çmendur martesore, të organizuar nga unë Grace. Tani e tutje lajmi […]</p><p>The post Mami Aurela dhe babi Skerdi do te martohen me ne fund appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/mami-aurela-dhe-babi-skerdi-te-martohen-ne-fund/
      

Temat e fundit