Martohet Agoni i Tingulli 3nt - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Martohet Agoni i Tingulli 3nt

Martohet Agoni i Tingulli 3nt

· 1 · 127

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 02-09-2013, 00:50:01
Martohet Agoni i Tingulli 3nt
      


<img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/agoni.jpg" width="150px" />Reperi i grupit Tingulli 3nt, Agon Sylejmani, i ka dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar të fejuarën Egzonën. Agoni, i cili është një prej reperëve të parë shqiptarë në skenë bashkë me Getoar Selimin, i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me Egzonën. Reperi ka vendosur që të organizojë një ceremoni private martesore në hotel […]
      

http://vipat.sh/martohet-agoni-i-tingulli-3nt/
      

Temat e fundit