Modelja që “vdes” për Hashim Thaçin - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Modelja që “vdes” për Hashim Thaçin

Modelja që “vdes” për Hashim Thaçin

· 1 · 143

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 05-09-2013, 16:50:02
Modelja që “vdes” për Hashim Thaçin
      


<p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/rovena3-1378279737-560x560.jpg" width="150px" />Modelja Rovena Domi përveç angazhimit në fushën e modës, ajo aktualisht është duke u marrë edhe me drejtësi. Meqë ka studiuar në këtë drejtim, ajo synon që punë primare ta ketë avokaturën, ndërkaq modelimin e konsideron më shumë si hobi. Profesioni që ka studiuar, ka bërë që ajo të mendoj edhe për politikë, ku shpreson […]</p><p>The post Modelja që &#8220;vdes&#8221; për Hashim Thaçin appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/modelja-qe-vdes-per-hashim-thacin/
      

Temat e fundit